121 (2018-06-29 14:06 отредактировано Laimute)

Re: pazynciu rezultatai

Anna пишет:
NRB пишет:

Anna, turiu tau kai ką parašyti, nors dabar tau gali tai nepatikti, nes tai perduos mano baisioji kiaulienos tautybė, bet ankstesnio mūsų trijų, kartu su paslaptimi susirašinėjimo metu, pastebėjau, ir tai buvo tada, kai valgiau taip pat vištieną, kad tuo metu kai kuriais atvejais, tu puldavai paslaptį, parodydama, kad tavo variantai geresni, kad aš tai matyčiau, ir aš tai mačiau.

nepatinka vienintelis dalykas - kad nepamenu tokio momento... bet jau esu pripratusi prie savo atminties kaprizų...
kiek pažįstu Paslaptį, ji žino, kad jei ir puoliau ją, tai ne dėl to, kad jai turėjau pretenzijų, o dėl to, kad tuo metu man ką nors skaudėjo... širdį arba koją smile bet naudodamasi šia proga, labai atsiprašau tiek Paslapties, tiek Laimutės, tiek tavęs, jei netyčia, juokaudama pernelyg aštriai pašmaikštavau ar netyčia užkabinau vidinį skausmą...
Taiką pasauliui ir torto visiems smile

:::208:::208:::208:::459:::459:::459:::459:::459:::459:::459:::459 big_smile viskas ok Anna, manau, kad cia bendraujant negalima "atidengti" skausmingu vietu, todel jos ir negali buti uzkabintos. bent jau man.

122

Re: pazynciu rezultatai

Anna pamelavo. Nusprendžiau vakarienei rinktis vištienos tortą. smile

123

Re: pazynciu rezultatai

NRB пишет:

Anna pamelavo. Nusprendžiau vakarienei rinktis vištienos tortą. smile

o KĄ konkrečiai pamelavau? smile pradedu jaustis melagių melage...

124

Re: pazynciu rezultatai

Tu žinai, ką. Juk akivaizdu, ką turėjau galvoje, parašydamas po to, ką parašė Laimutė, po to, ką parašei tu. smile

Susitiksim po vakarienės. smile Vištiena man labiausiai patinka. smile

125

Re: pazynciu rezultatai

Aš irgi visų už viską atsiprašau, bet nebijokit, mirti dar nesiruošiu, o pasišpiliuoti mėgstu...:::008

126 (2018-06-29 14:56 отредактировано Paslaptis)

Re: pazynciu rezultatai

P.S. Na jau mūsų " pazynciu rezultatai " manau išties puikūs...:::528

127

Re: pazynciu rezultatai

Paslaptis пишет:

Aš irgi visų už viską atsiprašau, bet nebijokit, mirti dar nesiruošiu, o pasišpiliuoti mėgstu...:::008

smile
taigi, ir aš nesiruošiu dar mirti, nesidžiaukit smile

128

Re: pazynciu rezultatai

Ach, kaip miela, to ir tikėjausi...:::008

129

Re: pazynciu rezultatai

O kas yra Anna pagal gimimo dieną?

130 (2018-06-29 16:51 отредактировано ENZI)

Re: pazynciu rezultatai

Pavyzdžiui, mergelės man kaip skorpionui netinka nei bendravimo, nei sekso prasme, nepaisant tikimo daugintis. Vienas iš pažinčių rezultatų, pagal kurį galima atmesti netinkamus variantus ir rasti tinkamą. Ilgalaikiam kokybiškam bendravimui.

131

Re: pazynciu rezultatai

ENZI пишет:

Pavyzdžiui, mergelės man kaip skorpionui netinka nei bendravimo, nei sekso prasme, nepaisant tikimo daugintis. Vienas iš pažinčių rezultatų, pagal kurį galima atmesti netinkamus variantus ir rasti tinkamą.

O aš taip tikėjaus...:::013

132 (2018-06-29 16:53 отредактировано ENZI)

Re: pazynciu rezultatai

Aš čia šiaip parašiau, nes tu man nepatinki, bet tuo pačiu ir šia tema. Ko tu tikėjaisi ir ką tu žaidi - man nei kiek nerūpi, kaip ir ką tu rašai. smile

133

Re: pazynciu rezultatai

ENZI пишет:

O kas yra Anna pagal gimimo dieną?

klausimas, kas esu pagal horoskopą? smile

- pagal gėlių - Erškėtrožė (akivaizdu)
- pagal indėnų - Sakalas
- pagal tradicinį - Liūtė su ryškiais Vėžio pėdsakais...

Vienu žodžiu, ryškus herbas smile

134

Re: pazynciu rezultatai

NRB пишет:

Jei mes tinkame pagal vieną iš turimų tautybių, ir aš ar mes esame pavalgę maisto, nuo kurio ji vaisinga, mes būsime prilipę vienas prie kito.

Kaip mes buvome prilipę po mano pusryčių su gana riebia vištiena. smile

O kai pamaitinsime kitą ar kitas savo tautybes, pagal kurias ne - bus priešinga reakcija.

Tautybių kiekis ir ar tinkama pagal geriausią iš jų. Smegenys prioritetizuoja jas ir jei tinkama pagal vieną, bet turima stipresnė - smegenys nebus visai patenkintos, ir pradinis patikimas sumažės ar bus atmestas dėl įgimto poreikio rasti tinkamą variantą savo geriausiai tautybei.

Tai yra įdomu tuo, kad galima tai valdyti, ir pasirinkti bendrauti tomis sąlygomis, kuriomis tinkama. smile

O kas buvo tavo pusryčiams? smile

cia tas veikejas su tautybiu genais ir zuvu taukais kuris nuolat keicia accountus)

135 (2018-06-29 16:58 отредактировано ENZI)

Re: pazynciu rezultatai

Gaidžio metų Liūtė, jei metai teisingi. Moteriška - Vyriška, nes Gaidžio metų savybės moteriškos, o Liūtės - vyriškos. Žiurkės metų Skorpionas yra Vyriškas - Moteriškas. Puiki pora. smile Na, bent jau bendravimui. smile

136 (2018-06-29 16:58 отредактировано ENZI)

Re: pazynciu rezultatai

Na, Konstantinai, jei nesupranti šios temos - tai tenka užjausti. smile

137

Re: pazynciu rezultatai

Konstantinai,
čia nekeičiančių kailį - mažuma, deja... Be mūsų dar OLA ir Antanukas... Na, gal dar keletas kitų smile

138

Re: pazynciu rezultatai

Su mergelėm neblogai sutariu tik susitikus. Bet matyti, ką jos rašo - pyktis ima. Su vėžėm tas pats, nors sutarimas esant kartu - beveik idealus. smile

139 (2018-06-29 17:04 отредактировано ENZI)

Re: pazynciu rezultatai

Na, Anna - tai nėra kailio keitimas, bet jei nori atvaizduoti kelias turimas tautybes - kiekvieną jų atvaizduoji skirtingai, nes jos tokios yra. smile

140

Re: pazynciu rezultatai

Anna пишет:

Konstantinai,
čia nekeičiančių kailį - mažuma, deja... Be mūsų dar OLA ir Antanukas... Na, gal dar keletas kitų smile

Anna davaj varom i pasimatyma uztenka cia tau su visais vyrais flirtuoti. nusivesiu tave i bet koki restorana pavaisinsiu ir kiauliena ir vistiena ir kuom tik nori)