141

Re: pazynciu rezultatai

Varykit. Galėsit parašyti pažinties rezultatą. smile

142

Re: pazynciu rezultatai

ENZI wrote:

Na, Anna - tai nėra kailio keitimas, bet jei nori atvaizduoti kelias turimas tautybes - kiekvieną jų atvaizduoji skirtingai, nes jos tokios yra. smile

dabar aiškiau, kodėl... vadinasi, ir kelios anketos vienai dienai - priklausomai nuo vyraujančios tautybės tuo metu? kadangi čia tik skaitom ir rašom, tai iškart pagal pasirinktą vardą sufleruoji, kokia tautybė, tiksliau, nuotaika vyrauja? tai tarsi sufleris aplinkai - dabar aš agresyvus, o dabar - švelnus?
reikėjo anksčiau parašyti, o tai mes tiek laiko spėliojom smile

143 (edited by ENZI 2018-06-29 17:27)

Re: pazynciu rezultatai

Ne. Jūs gi protu dirbantys žmonės. Liūtės, Svarstyklės yra Protas, o Skorpionai, pavyzdžiui, ar Mergelės - jausmai. Todėl galite juk suprasti, kad tam, kad galėčiau kas pusvalandį ir panašiai greitai, bet ne po 12 valandų, kas man yra labai neteisingas, per ilgas laikas, rašyti karštas žinutes, turiu susikurti arba keletą anketų, arba susikurti, ištrinti ir vėl susikurti, nes žinučių kas pusvalandį yra po 3, o VIP niekaip neprisiruošiu įsigyti, nes abejoju, ar tai reikia daryti. smile

Nuotaika būna įvairi - veikiant bet kuriai tautybei. smile

Tautybes rodo anketų pavadinimai, klausoma skirtinga muzika, skirtingos mintys, skirtingas sutarimas su jumis ar kitais. smile

144

Re: pazynciu rezultatai

Kiekvienas yra itin išrankus, bet tu tuo nori pasakyti, kad tu manai ar jauti, jog jūs netiksite. smile

145

Re: pazynciu rezultatai

Anna - nueik su juo. O jeigu tiksite? smile

146

Re: pazynciu rezultatai

Nepyk, Paslaptie - nenoriu įžeisti, tik parašiau atvirai, kad taip yra. smile

147

Re: pazynciu rezultatai

ENZI wrote:

Kiekvienas yra itin išrankus, bet tu tuo nori pasakyti, kad tu manai ar jauti, jog jūs netiksite. smile

ten buvo išrankumas dėl flirto forume. Manau, kad labai retai flirtuoju smile

O Konstantinui, prisimenant jo ankstesnius pasisakymus, netinku, nes tik bambu smile Ir nežinau, kaip kuo gražiau padėkoti už pakvietimą, nes jis man labai patinka smile

148 (edited by ENZI 2018-06-29 17:23)

Re: pazynciu rezultatai

Tai ko jūs (jūs abu) laukiate? smile Bamba ir kviečia į pasimatymą - tai eik. smile

Ir bus aišku. smile

149

Re: pazynciu rezultatai

O gal mes su Paslaptim iš tikrųjų tinkam, todėl nemalonu susirašinėti, nes tai reiškia, jog turime daryti ne tai, o susitikti? smile Arba nebendrauti. smile Kuris variantas? Šikne Paslaptie - eisi į pasimatymą? Noriu tau įspirti į užpakalį. smile

150

Re: pazynciu rezultatai

ENZI wrote:

Ne. kad galėčiau kas pusvalandį ir panašiai greitai, bet ne po 12 valandų, kas man yra labai neteisingas, per ilgas laikas, rašyti karštas žinutes, turiu susikurti arba keletą anketų, arba susikurti, ištrinti ir vėl susikurti, nes žinučių kas pusvalandį yra po 3, o VIP niekaip neprisiruošiu įsigyti, nes abejoju, ar tai reikia daryti. smile

aišku... geriau kelios anketos, nes kitaip - kaip tau paskui parašys? tai mes, senbuviai, tave atpažįstam, o naujokėms - be šansų... Nebent sugalvotum sau vardą "Čia vėl aš" smile

151

Re: pazynciu rezultatai

Anna, o pasak Konstantino, tu tik bambi, nes nenori su juo eiti į pasimatymą? smile

152

Re: pazynciu rezultatai

Dabar betrūksta p. Antano, kad jis pakviestų Laimutę smile

153

Re: pazynciu rezultatai

Gerai. Užsirašysiu: 'Čia vėl aš. Beje, šiandien esu Tibetietis/Žydas/Šveicaras/Lietuvis/Rusas/Čigonas/Olandas' ir taip toliau. smile

154

Re: pazynciu rezultatai

Anna, tu vengi atsakyti. Gali tiesiog atsakyti. Niekas juk labai nenukentės. smile

155

Re: pazynciu rezultatai

ENZI wrote:

Anna, o pasak Konstantino, tu tik bambi, nes nenori su juo eiti į pasimatymą? smile

ten buvo Konstantino pasisakymas apie vyresnes už jį moteris, o ne apie mane.
O aš, kaip teisingoji Liūtė, nepraleidau progos tai pastebėti ir įsiminti bei atitinkamai dabar pabambėti, kad patvirtinčiau Konstantino teiginį smile

156

Re: pazynciu rezultatai

ENZI wrote:

Anna, tu vengi atsakyti. Gali tiesiog atsakyti. Niekas juk labai nenukentės. smile

gal mes su Konstantinu tai išsiaiškinsime privačiai, jei forumiečiai nieko prieš? smile

157 (edited by ENZI 2018-06-29 17:37)

Re: pazynciu rezultatai

Bet tu nori išsisukti nuo susitikimo ar ne? smile Kaip gali būti priežastis nesusitikti, kai kas nors parašo ar pasako ką nors bendrai apie visus? Tai negali būti priežastis. Ji juk daug giliau. smile Jei aš parašysiu, kad visos moterys yra viena akimi neprimatančios kiaulaitės - nei viena su manim neis dėl to susitikti, ar visgi tos, su kuriomis tinkame turėti vaikų, eis nepaisant tų žodžių apie jas visas? smile

Išsiaiškinkite ir jei susitiksite - parašykite čia. smile

158

Re: pazynciu rezultatai

Tuoj išlįs Laimutė ir parašys, ką žino apie tai, kas būna po to, kai 'žmogus' labai patinka per kompiuterį. smile

159

Re: pazynciu rezultatai

ENZI wrote:

Nepyk, Paslaptie - nenoriu įžeisti, tik parašiau atvirai, kad taip yra. smile

Aš nepykstu, aš tik maivausi. Viskas gerai...:::008

160

Re: pazynciu rezultatai

Žinau, kad maivaisi. smile