1

Tema: kas buvo tas buvo

Sveiki visi, noreciau papasakot viena istorija kuri ivyko pries puse metu mazdaug. Buvau dar tik 19metu pacukas jaunas nieko nepatyres gyvenime , mokslus baigiau , teisems tevai dave, zodziu viska pasibaigiau ir sugalvojau kad mokslas ne man. Taigi padirbejau pora menesiu nusipirkau masina ir islekiau po Lietuva pasivazinet, nes visalaika norejau nulekt i visokius mazus kaimelius apsiziuret kaip zmones gyvena toli nuo miestu. Kelione prasidejo is Vilniaus , pirma stotele buvo Kaune, pinigu turejau tik smulkiom islaidom , maistui benzinui ir parukyt, todel pasiprasiau kad zmones ileistu prie nuosavo namo masina pasistatyt ir joje miegot. Ryte iskeliavau i Taurage nes niekada nesu ten buves. Vaziuodamas pamaciau stovincia mergina, net neziurejau kaip atrodo nei ka, pristojau sakau kur reikia gal pakeliui vaziuoju, pasake kazkoki pavadinima net neatsimenu, zodziu jis yra uz taurages biski, tai man kaip ir pakeliui buvo. Vaziuojam pradejom kalbetis kas kaip ir pns, taigi jinai buvo sokeja, is figuros galeciau pasakyt kad tikrai ne cecece ar koks salsa, manau stiptizas ar erotiniai nezinau cia gal tas pats.Buvo kazkur 5-6h vakaro kai jau buvome Taurageje, buvau isalkes tai pasiuliau sustot pavalgyt kazkur ir poto galesiu davesti iki to kaimelio, jinai sako vaziuojam pas mane as viena gyvenu, sakei keliauji po Lietuva tai va turesi kur nemokamai pernakvot uz tai kad paveziai. Nu ka pinigu reikia sutaupyt. Pas ja namie buvom apie 8h. Kaimelis tikrai nebuvo didelis, zmoniu isviso nematyt tai turbut del to kad jau vakaras buvo.Privaziavom prie jos namo,namelis toks nedidelis , vasarai atvaziuot pasibut skirtas, bet tikrai ne seimai gyvent. Uzejom i vidu , sako jeigu nori nusipraust yra siltas vanduo , parode kur dusas, nu ka 2dienas nesiprauses po isvaziavimo tai nuejau, dusas toks kad nera duru o tiesiog uzuolaidos uzsisleidziancios. Nusiprausiau, ir sakau dabar tu eisi? sako jo, jeigu alkanas gali pasidaryt kanors ,turetu but kiausiniu kokiu ar bulviu nes cia atvaziuoju tik pora kartu per savaite. Radau 3kiausinius ir duonos, tai pakepinau duona , ir iskepiau kiausinius, viska palikau keptuvei ir laukiau kol ateis kad kartu pavalgytume, nemano namai ir maistas tai negrazu butu.Praejo 20minuciu niekas neateina, praejo 30minuciu nieko, nuejau prie duso ir paklausiau ar viskas gerai? jokio atsakymo, bandziau per tas uzduolaidas paliesti ja , nu kad nereiketu atidenginet,nieko , pagalvojau kas bus tas bus, atidengiau o ten nieko nera, uzlipau i antra auksta nieko nera, visas namas tuscias, greitai isbegau i lauka , masina vietoj  seip nezinau kodel tikrinau masina jeigu buvau uzrakines ir rakteliai pas mane buvo. Galvoju kas per briedas, kur ji galejo dingti, ir netiketai kazkas pradejo dauzyti i duris, priejau prie duru atidariau , jinai stovi visa slapia,pribego ir apkabino mane, sakau kas cia vyksta? Pradejo verkti ir gukcioti ( ar kaip ten rasosi) , padariau arbatos atsisedom ir pradjeo pasakot, kad jinai yra skolinga tevo draugui , tevo nebera o motina mieste gyvena,uz tai kad jos tevas buvo losejas ir alkoholikas, tai taip iseina kad ji dirba sokeja tam kad atiduotu skola tam draugui, kiek neklausiau bet turbut daug, paklausiau o kodel tu slapia ir lauke stovejai,: per langa pamaciau kaip jis vaiksto su buteliu rankoi ir issigandau kad gali ateiti cia pamates sveisas ijungtas ( prie duso yra langas nedidelis). Praejo geros 2-3h tai jau buvo gan velu, lova buvo viena, pasisiuliau miegot ant gryndu , bet sako ne ateit viskas gerai bus,tik isjungiau sviesa nes mano pusei buvo mygtukas jinai kaip zveris puole glamonetis ir nusirenginet, biski pasimeciau pradziai bet poto galvoju, isvaziavau i kelione  tai reik ir paselt biski, zodziu viskas einasi jau kaip pridera, ir **** masina pradejo cypt, uzsidejau kelnes greit isbegau ir kazkoks diedas su kastuvu stovi isdauzes veidrodeli, pradejau rekt ka tu darai seni , jis atsove man kad jis mane nori isgelbeti, klausiu nuo ko, sako kad jinai yra prasiskolinus narkomane ir tu jau nepirmas toks kuris cia atvaziuoja ir gryzta jos ieskoti po menesio ar dvieju. Sakau jeigu tai tiesa tai dekui uz perspejima, gryztu i vidu jos lovoi nera, girdziu virtuvei kazkas vaiksto nuenu , jinai stovi su virtuviniu peiliu visa drebanti, rekia atiduok pinigus arba papjausiu , sakau gerai nusiramink einam iki masinos atiduosiu ka turiu, nuleido peili bet nepadejo. Isejom i kiema ir galvoju kaip cia padarius, tai pastumiau ja ant zemes, ir greitai uzsirakinau masinoj , uzsivedziau ir isvaziavau,gryzau i Taurage permiegojau hoteli kazkokiam, pigiai ten pora euru uz nakti. Gryzes i Vilniu iskarto uzsirasiau pas daktarus del tyrimu, dabar sedziu ir dziaugiuosi kad viskas man gerai. Tai tiek norejau papasakoti jums forumieciai, kita karta kai imsit kanors i masina , nevaziuokit pas juos i namus.

2

Re: kas buvo tas buvo

Linksma istorija.

3

Re: kas buvo tas buvo

Pastaruoju metu čia atsiranda vis įdomesnių pasakojimų. big_smile Man irgi istorija patiko. smile

4

Re: kas buvo tas buvo

Bet ir turi zmones fantazijos

5

Re: kas buvo tas buvo

tik pradejau skaityti ir uzstrigau,pora menesiu be mokslu padirbo,**** ir masina nusipirko da ir ant benzino uzturejo,kur cia tokius atlyginimus moka,toliau bijau skaityti,persizveng galiu netycia.:::034

6 (redagavo Raktas 2016-02-23 00:09)

Re: kas buvo tas buvo

Vienu Vartu Autorius parašė:

tik pradejau skaityti ir uzstrigau,pora menesiu be mokslu padirbo,**** ir masina nusipirko da ir ant benzino uzturejo,kur cia tokius atlyginimus moka,toliau bijau skaityti,persizveng galiu netycia.:::034

o tai kad dirbti butinai reikia mokytis tuo paciu? bandai pazeminti mane? neturetum buti toks negatyvus jeigu tau nebuvo nieko panasaus atsitike, tiesiog norejau kad zmones isgirstu.

7

Re: kas buvo tas buvo

nepriimk asmeniskai,as pats nieko nebaiges,na tik ketvirta kategorija elektriko,bet galejai ikalt pora menesiu padirbau uzsienije,butu zymiai itikinamiau.:::035

8

Re: kas buvo tas buvo

viskas cia normaliai, nenaujiena, kad moterys lipa pacios ant virsaus. Kai tapsi vyru suprasi kodel viesai tokiais dalykais nesigiriama smile