1

Tema: oralinis moteriai

na ka vyrai pakalbam apie pagarbaos atidavima moteriai :)taigi darot tai kaip sakoma "is bedos",kad panai geriau butu.ar patys megaujates tuo skoniu ir isskirtiniu aromatu....ir sultimis ant savo lupu.....na ka as pradesiu as asmeniskai megstu duoti gera oralini panai/moteriai.....mmmmmm jeigu viskas sviezia ir svaru tai galeciau paskesti tarp kojyciu smile

2

Re: oralinis moteriai

smile)) jauciu, megsti atradineti vis nauju vaisiu skoni smile)))))

3

Re: oralinis moteriai

pakales parašė:

smile)) jauciu, megsti atradineti vis nauju vaisiu skoni smile)))))

  hehe ne tik vaisiu bet ir zuvu big_smile

4

Re: oralinis moteriai

niekada nedaryčiau oralinio vyrui, kuris-tai nedaro man. Tai turi būti abipusis malonumas. Jei, ne, nereikia NĖ  vienam.

5

Re: oralinis moteriai

Juokinga tema.  Ir kokia sios temos diskusijos prasme? Kam idomu,kas ,kur,su kuo ir ka daro.

6

Re: oralinis moteriai

ne i tas duris pataike,temos autorius,cia visos is vienuolyno ismestos.:::034oralinis tai pagarbos atidavimas ? truputi per pelkes grybaujama.:::034

7

Re: oralinis moteriai

siaip cia ir buvo klausimas ar is pagarbos,kad tau mergina daro ar del to,kad paciam malonumas is to....nes daugelis tik kalba ,kad vos ne is bedos tai gali tik daryti arba isvis to nedaro.....tipo nebaxuriska tai darytti....o as norejau ir paneigti sita mita va tokia ir esme.....norejau suzinot ar baxurai pripazysta jog islaizo ir tiek smile

8

Re: oralinis moteriai

Labai aktuali tema, kad visgi manau zmogus, turi buti psichologiskai pasiruoses tokiem dalykam, nes pazistu zmoniu, kurie metuose ir iki sios dienos nezino, kas tai yra wink

9

Re: oralinis moteriai

vat butent pritariu Matas Kaip nes kaip bebutu keista kiti netgi nepropaguoja oralinio sexo isvis,ta prasme kai kurios poros nei ji nei jis jai,taigi sakyciau tema visgi aktuali ar isvis yra daug zmoniu kurie tuo megaujasi?

10

Re: oralinis moteriai

nu i tema...

11 (redagavo Mantas 2016-03-19 15:29)

Re: oralinis moteriai

Nedarau. Nėra poreikio.

12

Re: oralinis moteriai

Aušrinė parašė:

niekada nedaryčiau oralinio vyrui, kuris-tai nedaro man. Tai turi būti abipusis malonumas. Jei, ne, nereikia NĖ  vienam.

Matai kaip, o ka daryti su merginomis kurios mielu noru priima toki malonuma, bet pacios tokio suteikti nenori nes... "fui" . man taip nutike buvo, grazi ilga izanga kuri tarp kitko netgi nesibaige kaip tikejaus, privedziau ja prie O, sakau gal tu virsuje noretumei but. Bet ne, jei negerai, zodziu, sake nedarysiu.... nesaziningai taip xD

13

Re: oralinis moteriai

Normalus dalykas..

14

Re: oralinis moteriai

Manau tai priklauso nuo zmogaus temperamento, isprusimo na ir traukos. Nepaslaptis, kad buna sexas ir is reikalo.
Normalu viskas ka abu sugalvojo daryti miegamajam.

15

Re: oralinis moteriai

Pavyzdžiui man tai yra šlykštu ir nehigieniška.Jūs pagalvokit kiek visokiausių bakterijų patenka iš lytynių organų, į burną..,,Šlykštu darosi vien pagalvojusi apie tai....

16 (redagavo Томас 2016-03-22 16:03)

Re: oralinis moteriai

o man rodos, kad autorius ieško tų vadinamų "vaisių" :DD iš tos serijos kaip reklamuojasi kad gerai daro tą/aną big_smile o gerai ar ne žino tik "vaisiaus" savininkė  smile)

Tamsos Skleidėja - tai negalvokit ir ramu bus big_smile O šiaip plauti reikia kiek lytinius organus, tiek ir kitas ertmes, kad būtu viskas higieniškai tongue

O kas liečia to, kad žmonėms nepriimtina - čia jau yra kiekvieno reikalas, nereikia piršti savo nuomonės ir visiems teigti, kad tai neva yra gerai, malonus jausmas ir pnš. vieniems patinka vairuoti, kitiems ne smile

17

Re: oralinis moteriai

Jei mergina patinka, tai tikras džiaugsmas ją taip pamaloninti...jausti jos virpėjimą, tylius atodūsius, jausti jos rankas glostančias plaukus. Ir vietų galima rasti pačių netikėčiausių - pvz jai pusryčiaujant lyg netyčia palįsti po stalu pas ją arba jai vairuojant automobilį... smile smile smile

18 (redagavo Dangus 2016-03-22 20:07)

Re: oralinis moteriai

cia kalbat kaip apie koky nauja atradima, kazkas isskrido i marsa ir rado nauja seksualini malonuma... nieko cia naujo, tik lietuvoje tai nelabai priimtina... akmens amziuje dar ten daugelis gyvena ir mano, kad kas nauja - tabu, negalima net kalbet o pagalvot? nu valdzia i sibira pas rusus issius dar big_smile geriau apsistokim ties kyst myzt ir baigta.... seksualinems malonems nera ribu tiek oraliniu budu tiek kitaip, cia dvieju zmoniu kelione i roju, ir jeigu abudu eijna susikabine uz ranku, vienas kito nestundamas i ten kur nenori, manau viskas tvarkoje su tuo oraliniu sexu

19

Re: oralinis moteriai

TamsosSkleidėja parašė:

Pavyzdžiui man tai yra šlykštu ir nehigieniška.Jūs pagalvokit kiek visokiausių bakterijų patenka iš lytynių organų, į burną..,,Šlykštu darosi vien pagalvojusi apie tai....

tu tikrai mergina?:O

20

Re: oralinis moteriai

apie velykas raskit tema , ir kiausinis ir i burna:::034