1

Tema: pavasarine ddepresija?

kaip nuo jos gydytis ir kaip ja nesussirgti?

2

Re: pavasarine ddepresija?

ai tai va kas tau birutele... smile is tiesu, vienos atkunta, kitoms depresija.. man tai irgi kazkoks pavasarinis pmsas big_smile puse dienos gera nuotaika, kita puse zudytis noris ;] bet vaistu gaila nezinau hmm

3

Re: pavasarine ddepresija?

patys sau tas depresijas susikuriam.. uzsiimti reikia kokia nors naudinga veikla ir nebus laiko depresuoti smile

4

Re: pavasarine ddepresija?

pirma reiktų išsiaiškint, ar tai tikrai depresija, ar tiesiog juodas laikotarpis, kai bloga nuotaika. nes jei tai tikrai depresija, be gydytojo sunkiai išsiversi. o jei tik sezoniniai pokyčiai, puikiai padės geri vitaminai, aktyvi veikla

5

Re: pavasarine ddepresija?

reikia iseit ir pabut gamtoje.....

6

Re: pavasarine ddepresija?

Man nuo depresijos padeda grozio salonas ir shopingas!

7

Re: pavasarine ddepresija?

Man irgi buvo nuotaikos svyravimai...2 savaites nieko nenorėjau veikti..o ir nebuvo ką veikti..Tik miegojau iki 15h...O atsikeli..ir jau vakaras...ruošiesi vėl miegui..brrrrr.žiauru.
Taigi,pradėjau sportuoti.Viskas iššsiklaidė ir jaučiuosi nuostabiia.
Tikrai kad žmogui reikia kažkuo save užimti. smile

8

Re: pavasarine ddepresija?

na o i darba negi nereikia eiti??? siaip sekmadieniais eina tokia laida sveikatos ABC kaip tik ten pasakoja kaip atsikratyti pavasarines depresijos,si sekmadieni kaipo tik rode

9

Re: pavasarine ddepresija?

kokios dar depresijos? smile  pawasaris.. grazus oras... saulute...  zaluma...  dziaugtis reikia , o ne depresuot smile

10

Re: pavasarine ddepresija?

Tasha, 21 parašė:

Man nuo depresijos padeda grozio salonas ir shopingas!


O tai nevaro depresijos tam kas uz si gydymo seansa moka? smile

11

Re: pavasarine ddepresija?

Jolanta, 21 parašė:

Man irgi buvo nuotaikos svyravimai...2 savaites nieko nenorėjau veikti..o ir nebuvo ką veikti..Tik miegojau iki 15h...O atsikeli..ir jau vakaras...ruošiesi vėl miegui..brrrrr.žiauru.
Taigi,pradėjau sportuoti.Viskas iššsiklaidė ir jaučiuosi nuostabiia.
Tikrai kad žmogui reikia kažkuo save užimti. smile

Pritariu - sportas labai padeda gydyti depresija , kad ir kaip banalisi tai skamba. NEzinau tiksliai kas bet ten gaminasi kazkokie hormonai kai sportuoji ir pakelia nuotaika (na zinoma pradine tu hormonu paskirtis ne nuotaikai pakelt, tai greiciau kaip salutinis poveikis). Pastebejau tai ne viena karta.

12

Re: pavasarine ddepresija?

Birutele, 21 parašė:

kaip nuo jos gydytis ir kaip ja nesussirgti?


NAUJIENA  .OmegaIII netik gerina kraujotakos sistema bet ir pašalina problemas susiejusias su smegenimis.
Žmogaus smegenys sudaryti iš riebalų ,daugiausiai iš omaga6 ir omega3 .Omega 6 pilna mūsų racione o štai ne visi mėgsta žuvį  ir valgo daugiau mėsos nei žuvies.Dar didesnė problema tiems kas vegetarai ,nors nevisi vegetarai turi tokias problemas .Tai aiškinama tuo kad kai kurie augalai turi omega 3 Pastebėta kad vartojantys omega trys labiau koncentruojasi ,vaikai labiau klauso tai kas jiems sakoma.Sumažėja emocionalumas ir padidėja koncentracija,dingsta depresija .Buvo padarytas eksperimentas viena pacientą gydė omega trys riebalais.Paciento smegenys padidėjo kartu ir depresija visiškai išnyko.Ir prie to kad iki gydimo jo būklė tik sparčiai blogėjo.
Tai gera prognozė ,nes juo pradėjo gydyti ir vaikus sergančius autizmu.
Bloga tuo kad gydytojai prirašo piliulių o tai blogai.Kas ten blogai?Tai kad dauguma vitaminų ir papildų kenkia kepenims ,kaulams ir panašiai dėl didelių koncentracijų ir dėl to kad sintetiniai ,ne natūralus .Patiems nesiūlau naudoti omega trys ,siūlau praturtinti mitybą žuvimis .Karta į savaite turėtu duoti rezultatą jau po pusmečio  .Dešimt procentu smegenų sudaro omega III, žuvyje yra jo pakankamai.