1

Tema: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Sveiki norejau patirčių ir patarimų pasiklausyti žmonių kurie su šituo yra susidūrę. Susipažnau su tikrai gražia moterimi, turinčia savo kliniką. Ji psichologė. Jai 52 metai. Ir ji akivaizdžiai kabina mane, manau ji yra to "cougar" tipo moteris kurioms patinka jaunesni vyrai... Kokios jūsų nuomonės apie tai? ir kaip turėčiau elgtis? Ačių už atsakymus

2

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

nesuprantu tokiu zmoniu kurie klauso kitu nuomones... tavo gyvenimas - tavo pasirinkimas, jei tau yra primtina ir ji tave traukia kaip moteris tai pirmyn....

Edgaras parašė:

Sveiki norejau patirčių ir patarimų pasiklausyti žmonių kurie su šituo yra susidūrę. Susipažnau su tikrai gražia moterimi, turinčia savo kliniką. Ji psichologė. Jai 52 metai. Ir ji akivaizdžiai kabina mane, manau ji yra to "cougar" tipo moteris kurioms patinka jaunesni vyrai... Kokios jūsų nuomonės apie tai? ir kaip turėčiau elgtis? Ačių už atsakymus

3

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Nieko neprarasi pabandes. wink

4

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Edgaras parašė:

Sveiki norejau patirčių ir patarimų pasiklausyti žmonių kurie su šituo yra susidūrę. Susipažnau su tikrai gražia moterimi, turinčia savo kliniką. Ji psichologė. Jai 52 metai. Ir ji akivaizdžiai kabina mane, manau ji yra to "cougar" tipo moteris kurioms patinka jaunesni vyrai... Kokios jūsų nuomonės apie tai? ir kaip turėčiau elgtis? Ačių už atsakymus

esu turejes panasios patirties tik su kiek jaunesnem moterim apie 40-45 m. patirtis visai nieko) bandyk nepasigailiesi) kaip turetum elgtis?) elkys naturaliai truputi provokuojanciai bei intriguojanciai kad santykiai virstu avantiura) i patiekala reikia ipilti prieskoniu tada gyvenimas idomesnis. o kas is to iseis cia jau kaip likimas duos

5

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Kisau ir as karta ranka i pasmirdusi zuvies kibira, nepaejo. Nuotykis, kuris kazkada pasibaigs. Ateis laikas kada ir seima noresi kurti ir i viesai pasijausti pilnaverciu vyru jeigu isvis planuoji tureti atzalu

6

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Anna parašė:

Kokių santykių ieškai? smile
Jei nuotykių - pats tas.
Jei naudingų tiek materialiai, tiek dėl ryšių ir sveikatos - idealu.
Jei ieškai moters, kuri tave mylėtų it mama ir daug ką atleistų - tobula.

Na, o gal baisu, kad būsi berniukas žaisliukas ir tavimi tik pasinaudos? Tai dar įdomiau - argi vyrų netraukia tai, kas gąsdina?

O gal jau tu ją įsimylėjai? Kaip Galkinas Aločką? smile

O koks metų skirtumas, jei ne paslaptis?

Na man jau kitą mėnesį 28 sukanka o jai tik va neseniai suėjo 52, na tai gaunasi 24 metų skirtumas.

7

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

vyresnės yra patyrusios,lengva su jomis būti o jaunos nežino ko nori. daug nereikalauja

8

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Tai jau tikrai ,jus,jaunuoliai tik gaiskit laika su vyresnem ir po 40-tojo gimtadienio suprasit,kad buvot isnaudoti ir likot be patirties,be seimos,be vaiku,be ateities. O moterys gavo to ko joms reikejo,nes joms nebereikia plauti kojiniu,gaminti valgio, atsiskaitineti kur ir kodel,yra galimybe buti su bet kuriuo,ir dar daugiau privalumu. O jaunas vaikinas visada tures buti pavaldus,paklusnus ir isiklausantis i pagyvenusios moters poreikius,ir dar klausimas, kokia is to jums nauda...seksas yra pervertinamas,nepastebit?

9

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

bus puiku  jei vienas kito nevaldo o pareigom pasidalina. rūpinasi vieni kitu. ne visoms reikia naudos, tesiog reikia būti paprastiems ne kaip ponai kurie vaizduoja.

10

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Apie kova niekas ir nekalba. Brandziai ,apsirupinusiai moteriai reikia tik avantiuros ,nes ji jau viska turi,o jaunuoliui, gyvenimas dar tik pries akis. Ko gali ismokti vyrukas is tokiu santykiu,jei is jo  moteriai tereikia tik sekso?

11

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Argi cia amziaus skirtumas 5-7metai ,juk yra 20 -meciu jaunikaiciu ,kurie kimba i 20metu  vyresnes ir daugiau!!!

12

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Man 26 ir ieskau tik vyresnes moters kuri butu bent 10-15 metu vyresne.. smile

13

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

52 jau per daug sena. cia jeigu apie lovos reikalus. gal bendravimui jeigu jums idomu kartu tai gal ir nieko. paziurekite nors siam portale kaip atrodo 52 metu moterys. iki 40-45 metu tai dar tinkamos o veliau jau viskas. o siaip vienisu nasliu pilni skelbimu tinklapiai nes vyrai mirsta anksciau

14

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

bet geriau pabandyti ir suzinoti kaip viskas yra is tikruju negu paskui gailetis kad buvo proga ir nepabandziau

15

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

dalija parašė:

Tai jau tikrai ,jus,jaunuoliai tik gaiskit laika su vyresnem ir po 40-tojo gimtadienio suprasit,kad buvot isnaudoti ir likot be patirties,be seimos,be vaiku,be ateities. O moterys gavo to ko joms reikejo,nes joms nebereikia plauti kojiniu,gaminti valgio, atsiskaitineti kur ir kodel,yra galimybe buti su bet kuriuo,ir dar daugiau privalumu. O jaunas vaikinas visada tures buti pavaldus,paklusnus ir isiklausantis i pagyvenusios moters poreikius,ir dar klausimas, kokia is to jums nauda...seksas yra pervertinamas,nepastebit?

Kiekvienuose santykiuose pirma turi kažka duoti kad kažka gautum.Turi būti abipusis supratimas jei abiems gerai koks skirtumas kiek ir kam amžiaus yra.Svarbiausia kad abiems yra gerai kad ir tuom momentu tikrai nei vienas nesijaučia nuskriaustas.

16

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

jei kam butu idomi mano nuomone, tai man, 50-meciui, patinka 30-metes smile o jeigu atvirksciai, kaip aptarinejamu atveju, tai tam jaunuoliui tikrai reikia psichologes pagalbos, tik jaunesnes psichologes

17

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

O man patinka tik bendraamziai, su 30 - meciais butu neidomu bendrauti, jausciausi kaip mamyte.:::100

18

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

ok, ok, viskas buvo grazu nekalta ir t.t. , pasnekesiai apie filmus, namus ir mylimas geles xD dabar ji prasitare  kad jei reikia jauno vyruko kuris pildytu jos seksualines uzgaidas big_smile na, tokio finto nesitikejau, pats esu gan drovaus budo tai siek tiek pribloske sita zinute big_smile

19

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

galima ir kitaip paziuret i situacija. gal pabandyk, jei pasitaike sansas, gali buti, kad jis tau paskutinis. tada grausi save visa gyvenima. o pabandes igysi neikainojama patirti. ir mum gal papasakosi smile

20 (redagavo YS 2016-05-16 12:52)

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Iki - Nuo

Yin - Yang