21

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

na kaip, Edgarai? nejaugi dar nesiryzti? mes jau laukiam komentaru... smile

22 (redagavo linksmutis 2016-05-16 19:48)

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

aš taip pat pasvajoju apie santykius su vyresne, turbūt būtų nerealu big_smile kartais gatvėj tokių brandžių moterų pamatai, kad ohoho! Tik nedrįsčiau tokios gatvėje pakalbinti niekada big_smile

23

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

O jei jaunesnis vyrukas siulosi? Na ne tiek labai didelis smziaus skirtumas... Tik 12m. Ar tai normalu? Kam as jam "sene" reikalinga?

24

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

nea, as manau kad su ja nesusitiksiu smile man tokie dalykai ne prie sirdies... o apie filmus ir visa kita mes normaliai susirasinejome. Fantastika, jos kieme esantis gelliu darzelis kuri taip nori man parodyti xD per silpni mano nervai tokiems dalykams smile  o Vienai galiu pasakyti kad metai neturetu buti riba, mano mama 12 metu uz patevi vyresne ir jie jau daug metu kartu, taip kad viskas imanoma

25

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

baik, Edgarai, nenuvilk uz tave serganciu forumieciu... mes tave palaikom,  skatinam, nejaugi taip ir nuvilsi visus ziurovus. tau vienam tokia galimybe pasitaike, o tu - i krumus. argi grazu taip... smile

26

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

jau ir totalizatoriu suorganizavom, babkes sumetem.... ech... isivaizduoji, kiek pralos per tavo neryztinguma..

27 (redagavo Šventikas 2016-05-17 09:55)

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Vaikų neturinčiam dvidešimtmečiui (o ir turinčiam), geriausia ir tinka tik jaunesnės dvidešimtmetės ir (aštuon/devyn)iolikametės, nes jos, turėti vaikams (arba - pirmo poravimosi ir dauginimosi metu), yra tinkamiausios (išskyrus protingumo ir patirties pusę, kas mūsų instinktams nerūpi).

Nesiporavimo/nesidauginimo metu, nuo 30 iki 35 - pats tas vyresnės.

Vyresnėms, nuo 35 (iki vaisingumo pabaigos), žinoma, 'skaniausi' jauni, nes joms antras poravimosi/dauginimosi metas, ir tam tinkamiausi - tik jie.

O pasibaigus vaisingumui - to paties ir vyresnio amžiaus.

Viskas paprasta.

28

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

aš imčiau vyresnė jei 33 o man 28 tinka visai. ne kalbant apie kitus dalykus.

29

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Anna parašė:

Pala, pala, Edgarai, kaip tai... susirašinėjote? Tai tu jos net nematęs???
Sakai, ji nori parodyti tau svo darželį? Manau, kad apie rūtų darželį eina kalba... O tas, kur nuotraukose fantastiškas, tai ir yra nuotraukų darželis smile

Na is tiesu tai as esu ja realiai mates ir apie pusantros valandos tada kalbejomes kol ji paprase mano telefono numerio. ir mazdaug nuo tada viskas prasidejo.

30 (redagavo Konstantinas 2016-05-17 13:32)

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Viena parašė:

O jei jaunesnis vyrukas siulosi? Na ne tiek labai didelis smziaus skirtumas... Tik 12m. Ar tai normalu? Kam as jam "sene" reikalinga?

pamates tokia grazia moteri as irgi pasisiulyciau

31

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Edgarai, mes norim tavo sėkmės big_smile

32

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Ne per seniausia, autobuso belaukiant, gražus vaikinas paprašė mano telefono. Nudžiugau, kad galvoja, kad aš jo bendraamžė - tačiau, skaitydama šią temą, suprantu, kaip žiauriai klydau...

33

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

kristina parašė:

Ne per seniausia, autobuso belaukiant, gražus vaikinas paprašė mano telefono. Nudžiugau, kad galvoja, kad aš jo bendraamžė - tačiau, skaitydama šią temą, suprantu, kaip žiauriai klydau...

o jeigu negrazus paprasytu ar duotum?)

34

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

Konstantinas parašė:
kristina parašė:

Ne per seniausia, autobuso belaukiant, gražus vaikinas paprašė mano telefono. Nudžiugau, kad galvoja, kad aš jo bendraamžė - tačiau, skaitydama šią temą, suprantu, kaip žiauriai klydau...

o jeigu negrazus paprasytu ar duotum?)

Nedaviau ir graziam...

35

Re: Santykiai su gerokai vyresne moterimi

geras smile smile