1

Tema: Vienos nakties nuotykiai

Sveiki, čia kalbėsim apie vienos nakties nuotykius wink Už ar prieš, teko patirti ar ne ir panašiai smile Ir žinoma savo žinutės gale parašykit sutiktumėt ar ne, kad užsimegztu pažintys wink Pradėsiu: esu už bet patirti neteko, norėčiau išbandyti wink

2 (redagavo Ignas 2016-06-06 19:48)

Re: Vienos nakties nuotykiai

Esu už. Kol esi laisvas žmogus, kodėl gi nesimėgauti tuo? Juolab kiekvienam norisi patenkinti ir fizinį potraukį, net ir tam, kuris yra neįsipareigojęs niekam. smile Ir taip, teko tai išbandyti ir mielai pakartočiau. smile

O dėl pažinties tai vėlgi - jei abu vienas kitą traukia, kodėl gi ne? Įmanoma ir galvoti apie ateitį, jei matosi, kad abiems gera kartu (ne lovoje). smile

3

Re: Vienos nakties nuotykiai

vienos nakties nuotykiu patirti neteko) visi nuotykiai tesesi daug naktu arba netgi daug menesiu) esu visada tik uz) ir uz naujus nuotykius ir uz naujus issukius)

4

Re: Vienos nakties nuotykiai

turėjau tokį bet ryte savijauta buvo kaip škuduro. Nesu už ar prieš bet pats mėgstu kaip yra daugiau jausmu tame.

5

Re: Vienos nakties nuotykiai

uz visada geriai jai abu zino kuo nori

6

Re: Vienos nakties nuotykiai

siaip neverta. Jeigu buna grazi mergina tada daznai gailiesi kad tave panaudoja ir ismeta. Jeigu kokia vidutiniska tada sazine buna kad tu turi ja ismesti. Karma?

Ir siaip santykiai kurie gimsta is to daznai gali kelti nerima, nes mastai kad jeigu su tavimi taip buvo gal su visais taip vyksta. Ar kad lengvai gali sukciauti su kitais hmm

7

Re: Vienos nakties nuotykiai

Labiausiai temos autorius akcentuoja tai kad nori pabandyti.:::008Tad vyrukai sekmės:::b49

8

Re: Vienos nakties nuotykiai

Aš galiu žvakę palaikyt, tada pašnekėsiu kitą rytą.

9

Re: Vienos nakties nuotykiai

O ,viska maciusiam norisi vis nauju patyrimu tada tam galo ir nera.isvada-dorove ir saikas yra vertybe. O pasileidimas ,kaip zinia, ne!

10

Re: Vienos nakties nuotykiai

seksas-taj gyvenimo variklis!!kartais ir 200 km gali nuvariti,jai zinaj kad gerai bus...

11

Re: Vienos nakties nuotykiai

Atsitiktinis sexas,na tai priklauso nuo zmoniu,vieniems priimtina,kitiems ne.man asmeniskai tame baisiausia problema,kad nezinai su kuo guliesi..o jei jis ar ji serga,nesioja kokia liga???

12

Re: Vienos nakties nuotykiai

siaip jau pakartosiu sena tiesa, kad visi ilgalaikiai santykiai prasideda nuo nuotykio. laikai, kai tevai pagal sutarti visam laikui vienas kito nemaciusius zmones suzenydavo, negryztamai baigesi.
as UZ. kitai galima viengungiu gyvenima pabaigti

13

Re: Vienos nakties nuotykiai

kazkaip man atrodo, kad santykiu pradzia neturetu tokia buti.. Bent jei jau eina kalba apie ilgalaikius santykius.  Nors visko gyvenime buna ir visko reikia big_smile Man atrodo kaip tik maloniau su zmogumi, kuri pazisti ir kuris pazista tave ir kai zinai, kas kuriam patinka wink O tiems belipantiems ant visko, kas kruta, sekmes wink

14

Re: Vienos nakties nuotykiai

Esu neutralus šiuo klausimų, nes būna labai skirtingų variantų. Tik reikia būti atsargiam, naudotis apsaugos priemonėmis. Kitaip po tokių "nuotykių" maratono gali ir bibuliukas nukristi ar puteliukė nusitrinti. big_smile

15

Re: Vienos nakties nuotykiai

Vyrams reikia sekso, o moterims meiles! Tokia yra prigimtis,nuo kurios negali pabegti nei vienas.
O ,kai moteris paklusta vyrui ji daro viska ,ko jis nori,tik liudniausia,kad paklusni moteris vyrui greitai tampa NEIDOMI,tada jis keicia JAS,kaip kojines.
Vyro prigimtis yra siekti,kovoti,uzkariauti,nugaleti...
Klausimas ? Ar moreris turi pataikauti vyrui?
Seksas idomus su tuo ,su kuriuo ir be sekso idomu...

16

Re: Vienos nakties nuotykiai

dalija parašė:

Vyrams reikia sekso, o moterims meiles!

neapsimesk kad moterims sekso nereikia) jos taip nori sekso kad net prievartauja vyrus) kalbi stereotipiniais sablonais kad vyras turi uzkariauti moteri) visos taip laukia kada jas uzkariaus ir sedi jau daug metu pazintyse)

17 (redagavo dalija 2016-06-12 08:58)

Re: Vienos nakties nuotykiai

Pasikartosiu...moterims reikia meiles pirmiausiai ,o po to, visa kita,kai tuo tarpu vyrams reikia sekso pirmiausiai,o po to ir apie meile pagalvoja.

18

Re: Vienos nakties nuotykiai

Vienos nakties nuotykis....neplanavau ir neimanoma to planuoti...turejau toki...ir nesigailiu nei minutes..nei sekundes...tai aistra...didziule trauka...be jokiu vardu...isipareigojimu ar pasaliniu minciu,,,jokio kaltes jausmo...du kunai...ir geras seksas...ta nakti prisiminsiu visada

19 (redagavo kristina 2016-06-12 14:53)

Re: Vienos nakties nuotykiai

Jeigu esi laisvas(a) kaip paukštis - tai turbūt nesigailėsi, visokia patirtis gerai. Jeigu jau turi kažką - tai jau gali būti visokių problemų - nuo sąžines graužaties iki kardinalaus posūkio gyvenime...

20

Re: Vienos nakties nuotykiai

pasaskysiu savo nuomone,kiekvienas turi teise rinktis ,bet rinkuosi ne vienkartinius santykius ,kodel? patyres zmogus mergina ar vaikinas daugybe vienkartiniu naktu kaip jis galetu vertinti motery ar vyra? praejus penkeriems ar desimciai metu nuo paprastos santuokos ir praejusio audringo gyvenomo ,tieiog nebevertisi santuokos ir vel noresi isbantyti nauja seksa su nauju zmogumi ,nes zmogui pabosta tas pats zmogus su metais ir jo gincai tampa kvaili ,kad norisi nuo to pabegti ir geriau buti neistikimam ,kad eitu dar labiau atsipalaiduoti kita moterimi ar vyru...bet tai jau iskrypimas ir jokia cia meile yra kaip ir isbandymas...netikiu ne vienu zmogumi ,kuris keite moteris ar vyrus kas vakara ,viena diena pasikeistu ir gyventu su pora 10 metu ,taip tikrai nebuna...todel nepritariu ,jai nenori pazinti tikra meile ir istikimo skony ,kurio nepazinsi taip darydamas ,gali daryti ,bet tada nesakyk kad myli ,sakyk ,kad isdulkinsi ir paklausk ar drauge turi? isdulkinsiu ir ja ,tai kas cia normalu? as matau tik taip apie vienkartinius santykius ,dekui uz demesy ,labai jau manes nebauskit ir zinoma religija nieko cia nesikisa pas mane...