21

Re: Vienos nakties nuotykiai

Dalija 'moterims sexas idomu su tuo, su kuriuo ir be sexo idomu'.
noreciau papriestarauti. vyram su kvailom moterim taip pat neidomu. viena naktis, gal dar kita, ir baigta. o gyvenimui vyrai renkasi kartais gal net ne toki kokybiska sexa, bet kad po jo ir pasikalbeti butu apie ka. todel ir sedi pazinciu saituose padevetos ''blondines''. ir dar per daug protingos moteriskes smile

22

Re: Vienos nakties nuotykiai

Antanas Patamsis parašė:

Dalija 'moterims sexas idomu su tuo, su kuriuo ir be sexo idomu'.
noreciau papriestarauti. vyram su kvailom moterim taip pat neidomu. viena naktis, gal dar kita, ir baigta. o gyvenimui vyrai renkasi kartais gal net ne toki kokybiska sexa, bet kad po jo ir pasikalbeti butu apie ka. todel ir sedi pazinciu saituose padevetos ''blondines''. ir dar per daug protingos moteriskes smile

o kokie vyrai sėdi pažinčių svetainėse? smile
(kad žinočiau, su kuo turiu reikalą, būdama protinga blondine tongue)

23

Re: Vienos nakties nuotykiai

Santykiai įsipareigojimai žmogus kai yra susaistytas su vienu žmogumi tada ir prisilietimai tie patys ir meilė nebetokia jis tampa priklausomas nuo kito žmogaus nes nebemoka vienas kito sudominti mačiau parašyta kad sekso reikia tik vyrams tai yra melas nes tai tik bandymas įrodyti kad tu esi kažkam reikalingas tai tiesiog užtvirtinimas kad ji mano ... Kaip vaikai mokomi taip ir supranta kas yra meilė ir seksas o seksas mano manymu yra tiesiog žaidimas smile kai mergina pamato kad žaidi su kita mergina ji supyksta gi... griebimas už bandelių ir visa kita ... big_smile Jeigu tai tiesiog dviejų vaikų susitarimas ir niekas apie tai nežino tai ir galvos neskauda tongue

24

Re: Vienos nakties nuotykiai

Antanas Patamsis parašė:

Dalija 'moterims sexas idomu su tuo, su kuriuo ir be sexo idomu'.
noreciau papriestarauti. vyram su kvailom moterim taip pat neidomu. viena naktis, gal dar kita, ir baigta. o gyvenimui vyrai renkasi kartais gal net ne toki kokybiska sexa, bet kad po jo ir pasikalbeti butu apie ka. todel ir sedi pazinciu saituose padevetos ''blondines''. ir dar per daug protingos moteriskes smile

Deja,persiskaitet. Parasiau,sesksologo zodzius:-seksas idomu su tuo,su kuriuo ir be sekso idomu.
Cia nera pamineta tik moteris.
O jeigu vyras prasideda net su kvailom moterim tik del sekso,tai tiek jis ir pats vertas.
Apskritai zmones nestipriai renkasi partneri gyvenimui. Jei atidziau paziuretumem...man yra sakes vienas pagyvenes vyras,kodel jis pasirinko savo zmona. Prisipazino,kad klydo,nes jaunysteje jam atrode,kad daro gera poelgi,jam Tos,merginos buvo labai gaila,nes ji buvo naslaite. Sugyveno kruva vaiku,pasistate namus ir santuoka neisiro,nors jis ne tokio gyvenimo sau linkejo.

25

Re: Vienos nakties nuotykiai

Protingos moters vyras nori,bet svertus moters protingumui ivertinti,vyrai daznai taiko is vyriskos pozicijos.lyg rinktusi sau drauga ,o ne moteri.

26

Re: Vienos nakties nuotykiai

protinga blondine Anna, ar teko ka nors girdeti apie vyriska solidaruma? todel apie vyrus paskalu neskleidziam, kiekviena isnagrineti ir nuomone susidaryti teks paciai

27

Re: Vienos nakties nuotykiai

dalija, man tikrai atrodo, kad moteris vyrui turi buti ne tik moteris, bet ir draugas. turbut as neteisus, nes vaikstau vienas iki siol, bet nuomones vistiek nekeisiu. tureti tik moteri nesudetinga. vienai nakciai - keliasdesimt ewru, nuolatine - keli tukstanciai per menesi. o kad dar ir draugas butu, tai jau stebuklas turi ivykti

28

Re: Vienos nakties nuotykiai

Antanas Patamsis parašė:

dalija, man tikrai atrodo, kad moteris vyrui turi buti ne tik moteris, bet ir draugas. turbut as neteisus, nes vaikstau vienas iki siol, bet nuomones vistiek nekeisiu. tureti tik moteri nesudetinga. vienai nakciai - keliasdesimt ewru, nuolatine - keli tukstanciai per menesi. o kad dar ir draugas butu, tai jau stebuklas turi ivykti

Tai jus ,tamstele,gal moters ir nerasite draugo,nebent transvestitu tarpe pameginkit.  Moteris geriausiu atveju ,gali buti drauge,meiluze,bet del zmonos -draugo,tai abejoju.

29

Re: Vienos nakties nuotykiai

dalija parašė:
Antanas Patamsis parašė:

dalija, man tikrai atrodo, kad moteris vyrui turi buti ne tik moteris, bet ir draugas. turbut as neteisus, nes vaikstau vienas iki siol, bet nuomones vistiek nekeisiu. tureti tik moteri nesudetinga. vienai nakciai - keliasdesimt ewru, nuolatine - keli tukstanciai per menesi. o kad dar ir draugas butu, tai jau stebuklas turi ivykti

Tai jus ,tamstele,gal moters ir nerasite draugo,nebent transvestitu tarpe pameginkit.  Moteris geriausiu atveju ,gali buti drauge,meiluze,bet del zmonos -draugo,tai abejoju.

Dalija, kodėl gi ne? pažįstu nemažai šeimų, kur žmona ir vyras yra draugai. Laikausi tos nuomonės, kad būtent taip ir turi įvykti per keletą ar keliolika metų. Retai kada žmones aplanko tikroji meilė, o ne aistra. Todėl santuokoje ir bandoma susidraugauti. O draugystė, žiūrėk, po kokių trisdešimties-penkiasdešimties metų netgi perauga ir į Meilę.
Nes jeigu vyras ir žmona, suvokus, kad meilė jiems tik pasivaideno, nededa pastangų tapti tikrais draugais, tai koks tada gyvenimas toje šeimoje?..

30 (redagavo dalija 2016-06-20 08:13)

Re: Vienos nakties nuotykiai

Anna parašė:
dalija parašė:
Antanas Patamsis parašė:

dalija, man tikrai atrodo, kad moteris vyrui turi buti ne tik moteris, bet ir draugas. turbut as neteisus, nes vaikstau vienas iki siol, bet nuomones vistiek nekeisiu. tureti tik moteri nesudetinga. vienai nakciai - keliasdesimt ewru, nuolatine - keli tukstanciai per menesi. o kad dar ir draugas butu, tai jau stebuklas turi ivykti

Tai jus ,tamstele,gal moters ir nerasite draugo,nebent transvestitu tarpe pameginkit.  Moteris geriausiu atveju ,gali buti drauge,meiluze,bet del zmonos -draugo,tai abejoju.

.
Dalija, kodėl gi ne? pažįstu nemažai šeimų, kur žmona ir vyras yra draugai. Laikausi tos nuomonės, kad būtent taip ir turi įvykti per keletą ar keliolika metų. Retai kada žmones aplanko tikroji meilė, o ne aistra. Todėl santuokoje ir bandoma susidraugauti. O draugystė, žiūrėk, po kokių trisdešimties-penkiasdešimties metų netgi perauga ir į Meilę.
Nes jeigu vyras ir žmona, suvokus, kad meilė jiems tik pasivaideno, nededa pastangų tapti tikrais draugais, tai koks tada gyvenimas toje šeimoje?..

Sutinku,kad moteris yra zmona ir drauge ir mylimoji. Bet nenoreciau,kad manyje vyras rastu drauga,o tai yra sioks toks skirumas

31

Re: Vienos nakties nuotykiai

Protinga moteris pasistengs, kad vyras joje rastu meile, aistra, zmona, meiluze ir net drauga... gyvenime buna tiek daug ivairiu situaciju, kad tam reikia ir daug vaidmenu. Esu santuokoje 23metus... buvo visko, yra visko ir tikiu, kad dar bus visko... Kodel ascia, megstu skaityti forumus, bendrauti su zmonemis... Mano gyvenimo zmogus yra viturys,anksti gula ir anksti kelia. As esu peleda. Gulu velai, anksti (deje ne pagal mano norus) reikia kelti... Pasitikim vienas kitu, gal todel ir tebesam kartu... Vienos nakties nuotykis ko gero anksciau ar veliau aplanko, tai neuzprogramuosi... Gailetis nesigailiu, nes pazinau kitoki zmogu, kitokia aistra. Ar zino vyras... taip. Jis suprato, kad anksciau ar veliau tai turejo nutikti, nes retas zmogus gyvenime yra turejes tik viena partneri. Tai mano ispazintis ir nuomone... ar noreciau pakartoti? Gal kada nors, bet ne dbr ...

32

Re: Vienos nakties nuotykiai

aišku kad už wink

33

Re: Vienos nakties nuotykiai

saramalik parašė:

Vienos nakties nuotykis....neplanavau ir neimanoma to planuoti...turejau toki...ir nesigailiu nei minutes..nei sekundes...tai aistra...didziule trauka...be jokiu vardu...isipareigojimu ar pasaliniu minciu,,,jokio kaltes jausmo...du kunai...ir geras seksas...ta nakti prisiminsiu visada

34

Re: Vienos nakties nuotykiai

dalija parašė:

O ,viska maciusiam norisi vis nauju patyrimu tada tam galo ir nera.isvada-dorove ir saikas yra vertybe. O pasileidimas ,kaip zinia, ne!

tiksliai pasakyta:)

35

Re: Vienos nakties nuotykiai

Lina parašė:

Sveiki, čia kalbėsim apie vienos nakties nuotykius wink Už ar prieš, teko patirti ar ne ir panašiai smile Ir žinoma savo žinutės gale parašykit sutiktumėt ar ne, kad užsimegztu pažintys wink Pradėsiu: esu už bet patirti neteko, norėčiau išbandyti wink

36

Re: Vienos nakties nuotykiai

Loreta parašė:
dalija parašė:

O ,viska maciusiam norisi vis nauju patyrimu tada tam galo ir nera.isvada-dorove ir saikas yra vertybe. O pasileidimas ,kaip zinia, ne!

tiksliai pasakyta:)

nesakyciau

37

Re: Vienos nakties nuotykiai

nu taip dorybė iš vis nieko nedaryti,tai kam gyventi

38

Re: Vienos nakties nuotykiai

Viktoria parašė:

Iiii

Čia vienos nakties nuotykio įspūdis, ar prisiminimai, ar garsai, kaip tą suprast big_smile

39

Re: Vienos nakties nuotykiai

Daug kas yra tai patyre.Bet tai ir lieka paslaptis.

40

Re: Vienos nakties nuotykiai

Marina parašė:

Daug kas yra tai patyre.Bet tai ir lieka paslaptis.

Taip spėčiau kad moterys apie tai tyli, tai joms paslaptis, o vyrai... mėgsta pasigirti, ir pasigiria, netyli ir neslepia savo "žygių" big_smile