1

Tema: Klausimelis vaikinam ;)

Sveiki vaikinai, si temele labiau jums skirta wink

Paaiskinkite sia situacija : vaikinas, turedamas mergina, uzsiregistruoja pazinciu svetaineje, taciau anketoje pazymi, kad jau turi mergina. Bet vis tiek iraso, kad iesko trumpalaikiu ir ilgalaikiu santykiu.
Gal dabar taip madinga daryt ? big_smile

2

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Ta paty daro ir moteriska lytis smile vadinasi santykiai ne stebuklai...

3

Re: Klausimelis vaikinam ;)

tai rodo,kad siais laikais morales nera,pagarbos irgi nei sau nei kitam...

4

Re: Klausimelis vaikinam ;)

O galbut patys zmones nezino ko nori ir tiesiog iesko bet net realiai nesuvokdami ko.Jai turi zmogu vertink,jai ne leisk kitam vertint...

5

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Ieško nuotykių ir matomai santykiai pas jį yra tik dėl vaizdo arba Negerbia ir ne myli jis tos merginos laiko kaip atsargini varianta.

6

Re: Klausimelis vaikinam ;)

nors ir ne vaikinas esu, bet truputėlį pažįstu merginas. kai kurioms įdomūs tik tie vaikinai, kurie jau turi merginą ar žmoną - jos nori atimti smile tokioms merginoms didžiausias pasitenkinimas - nugalėti varžovę.
tad vienas iš variantų - vaikinas, žinomas šį faktą, ir  įrašė - varžovė yra smile kovokite, mielosios smile

kartais viengungiai vyrai specialiai pradeda mūvėti vestuvinį žiedą, nes naiviai mano, kad juos paliks ramybėje - nustemba, kai sulaukia dar daugiau dėmesio smile

7

Re: Klausimelis vaikinam ;)

kiekvienas turintis antra puse neturetu  elgtis taip, lyg antra puse būtų bejausmis oranizmas,  o tie kurie taip elgiasi ( santykiuose ieško kitu nuotykių) neverti jokių santkių.  kreipiuosi i tuos žmones kurie  išdavineja ir nejaučia kaltės, Jūs esate mano akimis atmatos, jei žmogui suteikiate viltį, ir po to ja tiesiog sudaužote, sugriaudami jo pasitikejima santykiu prasme, kas jum davė teise skaudinti? kas jum dave teise  išduoti, kai tavo antra puse myli besalygiškai? jus esate visiški bailiai  jei nesugebate paleisti, vietoj to  sudaužydami širdis tų, kuriuos kaškada vertinote ir siekete jų.  Labai gerbiu ir vertinu ištikimus žmones kurie vertina katuri ir neieško naujoviu tobuloje  sistemje, jei nemylit tai pasakykit,  delsimas niekam dar neišėjo į gerą.

8

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Karolis parašė:

kiekvienas turintis antra puse neturetu  elgtis taip, lyg antra puse būtų bejausmis oranizmas,  o tie kurie taip elgiasi ( santykiuose ieško kitu nuotykių) neverti jokių santkių.  kreipiuosi i tuos žmones kurie  išdavineja ir nejaučia kaltės, Jūs esate mano akimis atmatos, jei žmogui suteikiate viltį, ir po to ja tiesiog sudaužote, sugriaudami jo pasitikejima santykiu prasme, kas jum davė teise skaudinti? kas jum dave teise  išduoti, kai tavo antra puse myli besalygiškai? jus esate visiški bailiai  jei nesugebate paleisti, vietoj to  sudaužydami širdis tų, kuriuos kaškada vertinote ir siekete jų.  Labai gerbiu ir vertinu ištikimus žmones kurie vertina katuri ir neieško naujoviu tobuloje  sistemje, jei nemylit tai pasakykit,  delsimas niekam dar neišėjo į gerą.

ne iki galo net perskaiciau sia trida.mano akimis zmones kurie visa kalte vercia kitiem,tuo iskeldami save ir privalo matyt savo akimis tik atmatas.:)jie net negali matyt nieko kito.jie neivertinti-"o pasiziurek,ta atmata su kokia panele eina,as toks tobulas o ji i mane net neziuri""o.kokia sliuha,su kokia masina vazineja-na ass masinos neturiu,bet juk ne tai svarbiausia"nuimk akinius kuriuos tik atmatas rodo ir pamatysi,kad neviskas taip blogai.nors ne.nenuimk.kuo daugiau tokiu ,tuo daugiau geru ,laisvu paneliu big_smile

9

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Jei kažkur išduoda tai vieno kalto nebūna. Šeimoje/poroje reiškias nebuvo viskas tvarkoje ir taip.

10

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Aistė parašė:

Jei kažkur išduoda tai vieno kalto nebūna. Šeimoje/poroje reiškias nebuvo viskas tvarkoje ir taip.

Pritariu Aistei. Gali būti, jog vaikinas, turėdamas merginą tikrai nuoširdžiai ją myli, jaučia meilę ir iš jos pusės, tačiau mergina nepatenkina vaikino fizinių poreikių. Tokiu atveju, vaikinas tikrai nenori paleisti mylimos merginos, bet taip pat nenori ir kankintis, pastoviai galvodamas apie seksą.
Kadangi klausia vaikinų nuomonės kodėl ieško tiek trumpalaikių tiek ilgalaikių santykių, tai trumpalaikių reiškia, jog nori patirti nuotykių, nes neturėdamas intymių santykių su savo mergina baigia išprotėti, o ilgalaikių - ieško pastovios meilužės.
Galima būtų vadovautis taisykle: mylėtis galima su bet kuo, o mylėti - ne bet ką.

11

Re: Klausimelis vaikinam ;)

iesko sekso partneres,esi reiskia bloga tame.o bendraut gyvent su tavimi.buna ir taip

12

Re: Klausimelis vaikinam ;)

alekas parašė:
Karolis parašė:

kiekvienas turintis antra puse neturetu  elgtis taip, lyg antra puse būtų bejausmis oranizmas,  o tie kurie taip elgiasi ( santykiuose ieško kitu nuotykių) neverti jokių santkių.  kreipiuosi i tuos žmones kurie  išdavineja ir nejaučia kaltės, Jūs esate mano akimis atmatos, jei žmogui suteikiate viltį, ir po to ja tiesiog sudaužote, sugriaudami jo pasitikejima santykiu prasme, kas jum davė teise skaudinti? kas jum dave teise  išduoti, kai tavo antra puse myli besalygiškai? jus esate visiški bailiai  jei nesugebate paleisti, vietoj to  sudaužydami širdis tų, kuriuos kaškada vertinote ir siekete jų.  Labai gerbiu ir vertinu ištikimus žmones kurie vertina katuri ir neieško naujoviu tobuloje  sistemje, jei nemylit tai pasakykit,  delsimas niekam dar neišėjo į gerą.

ne iki galo net perskaiciau sia trida.mano akimis zmones kurie visa kalte vercia kitiem,tuo iskeldami save ir privalo matyt savo akimis tik atmatas.:)jie net negali matyt nieko kito.jie neivertinti-"o pasiziurek,ta atmata su kokia panele eina,as toks tobulas o ji i mane net neziuri""o.kokia sliuha,su kokia masina vazineja-na ass masinos neturiu,bet juk ne tai svarbiausia"nuimk akinius kuriuos tik atmatas rodo ir pamatysi,kad neviskas taip blogai.nors ne.nenuimk.kuo daugiau tokiu ,tuo daugiau geru ,laisvu paneliu big_smile

13

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Padorus zmogus to nedarytu ir nesvarbu kokios jis lyties bebutu.
Tai tik parodo zmogaus nesubrendima ir tai kad jis dar nezino ko
nori. Tai tiek...

14

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Jis tiesiog neturi ko slėpti kai žmogus kaip atvira korta iškarto viską pasako ko nori ir paklausė jo sužinotume atsakymą ... nevisi bando išlaikyti santykius iš vienos pusės tai labai liūdna iš kitos pusės aš jį suprantu ... kai gyvenime nežinai ko nori ir ieškai nors nežinai ko ... sakai jis turi problemų mes visi turime problemų ... Jis protingai daro iš vienos pusės jis atskleidžia kad jis turi merginą ir viską reikia daryti paslapčia ir mergina iškarto supranta tai bus daroma tik dėl sekso iš kitos pusės ji gali labai stipriai juo manipuliuoti susipažinus, nors abejojiu kad vaikinas norės atsiskleisti jai... big_smile

15

Re: Klausimelis vaikinam ;)

o ką daryti kurie neturi antros pusės ir ilgai ieško. ir būti amžinai vienam, ne visiems duota būti laimingiems ypač man.

16

Re: Klausimelis vaikinam ;)

keisk gyvenimo būda,  elgesi, manieras. visu skoniai skirtingi.  jei pats manai kad tau lemta būti laimingu tai toks ir būsi. esame tokiais kokiais norime patys būti... sakai nelaimingas,  rask tiksla....  ugdyk valia.... nes kitaip bus prasti reikalai emociškai wink

17

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Karolis parašė:

keisk gyvenimo būda,  elgesi, manieras. visu skoniai skirtingi.  jei pats manai kad tau lemta būti laimingu tai toks ir būsi. esame tokiais kokiais norime patys būti... sakai nelaimingas,  rask tiksla....  ugdyk valia.... nes kitaip bus prasti reikalai emociškai wink

100% teisybe...

18

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Arturas parašė:

o ką daryti kurie neturi antros pusės ir ilgai ieško. ir būti amžinai vienam, ne visiems duota būti laimingiems ypač man.

O as tau galiu patarti, kam tu tai sureiksmini. Pagalvok toki dalyka gal ateis diena kai tu badamas su kazkuo noresi buti geriau vienas, ir negalesi nieko pakeisti. As tau nosirdziai galiu patarti gyvenk geriau del saves keliauk, pramogauk buk su draugais, o jei uzsimanysi moterisko svelnumo blogiausiu atveju ta nusipirkt gali. Nes jei ta per daug sureiksminsi gali gailetis del to taip kaip as ta darau dabar.

19

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Na tikros meiles niekada nenusipirksi, nusipirksi tik kompanija, bet ne jausmus.  Tikrai pritariu kad reikia tiesiog džiaugtis savo gyvenimu, bet vėl gi, koks džiaugsmas kai nėra su kuo juo dalintis, kai nėra kam visko pasipasakoti, pasiguosti ir ką išklausyti, kam patarti ir paprašyti patarimo. na čia tiesiog reikia laukti  tos vienintelės smile tik svarbiausia yra nepasiduoti, rūpintis savimi, nes visu pirma turi pasirūpinti savim kad galėtum rūpintis kitu wink

20

Re: Klausimelis vaikinam ;)

Yra tiek vaikinu tiek merginu taip besielgianciu..ir galbut esu senamadiskas taciau man tai yra neproimtina nepateisinama ir netoleruotina..brangieji jei jusu santyliai nekazka...pirma issiskirkite.....