1

Tema: Ištekėti už užsieniečio....

Gal atsiras zmoniu kurie susikure savo seima uzsienije( bet ne su lietuviais,o tos salies pilieciu)?Kur?Ir kodel?

2

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Kodel ir taip aisku... del tos pacios priezasties kaip ir lietuvoje...

3

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Giedrius, 20 parašė:

Kodel ir taip aisku... del tos pacios priezasties kaip ir lietuvoje...

Taip bet kaip yra zinoma daugelis zmoniu turi butent tiksla isteket uz uzsieniecio...( ne tik Lietuvoje,daugiausia tai rusijoje ir ukrainoje)
Bet ar jus ieskote meiles tik gimtyneje ar ne?

4

Re: Ištekėti už užsieniečio....

ooo kaip noreciau  i italija per atostogas:DDDDD

5

Re: Ištekėti už užsieniečio....

taip, ieskome meiles tik LT, nes kaip ten bebutu, musiskiai vaikinai geriausi ir labiausiai mus supranta - kulturu skirtumai si ta reiskia (ir aisku yra daug laimingu misriu seimu, bet as rizikuoti nenoreciau)..

6

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Na kam ieškoti kitur, juk ir nuostabių lietuvaičių netrūksta... na nebent jai čia nerasčiau, data gal?..

7

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Justina, 19 ,Vija, 24  Gal jus nesutikote kitu vyru uzsienieciu,ir neturit su kuo paligynti.Nors kas gali zinoti,bet asmeniskai man labiau patinka uzsienieciau bet irgi ne visi(ziauriai nemegstu vokieciu ir turku ir egyptieciu).O del kulturu skirtuma,tai nelabai jau didelis skirtumas,ir susikalbeti tai nera problema,zmogus gali ismokti ivairiausia kalba ismokti jei nori to...

8

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Na as tai asmeniskai istekejau uz vokiecio ir dabar galiu pasakyt, kad geresnio vyro nebuciau radus. Lietuvoja yra irgi neblogu vaikinu, bet tokios pagarbos ir supratimo kaip dabar nesulaukiau ne is vieno lietuvio, islepia tie lietuvos vyrai, lietuvoj buciau gavus aplink vyra sokinet, o dabar vyras aplink mane sokineja

9

Re: Ištekėti už užsieniečio....


Tuo ir skiriasi uzsienieciai!!!Man liabiau patinka vyrai uzsienieciai,o ypac italai...as esu kaip karaliene...mano vvyras daro viska,as namie net pirsto nepajudinu...:)O lietuviai tikrai labai jau islepia.Per daug geria alaus,draugai ir t.t...
O su savo vyru esu tikra kad jis nepareis namo prisigeres,nes ten to nera...ir neiseis pas draugus be manes ar nepasakius man...

10

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Marija, 20 parašė:


Tuo ir skiriasi uzsienieciai!!!Man liabiau patinka vyrai uzsienieciai,o ypac italai...as esu kaip karaliene...mano vvyras daro viska,as namie net pirsto nepajudinu...:)O lietuviai tikrai labai jau islepia.Per daug geria alaus,draugai ir t.t...
O su savo vyru esu tikra kad jis nepareis namo prisigeres,nes ten to nera...ir neiseis pas draugus be manes ar nepasakius man...

bla bla bla...viskas cia xujnia:D) cia nepriklauso nuo to kur gyvena zmogus, ar jis uzsienietis ar ne:) yra ir cia tokiu, tik nieks nekaltas kad tokio cia nesuradai;)

11

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Manau yra nemazai tokiu seimu,bet as asmeniskai noreciau turet seima su savo salies pilieciu....liudni liudni tie musu lietuviski veidai nepalyginsi su amerikiecio sypsena bet uztat savi,mieli ir apsislifuoti lengviau...visai smagu namie seiminikaut paciai,nesionoretu kad lakstytu apie mane kaip apie barbe ne nusiciaudyt negaleciau pati..o apie gerima tai yra visokiu tas pats ir uzsienyje....lietuviai po darbo namo o pvz ispanijoj ispanai i bara atsipaliduot

12

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Maciau as ir cia neblogu vaikinu,bet uzsieniecii man asmeniskai patinka labiau.
Viktorija24, del ispanu nezinau dar nesu buvusi ten,bet del lietuviu...kai i italija atvaziavo 2 lietuviai dirbti i laiva jie prisigere(kiauliskai kaip jie moka...) tai gi italai nemate tokio vaizdo gyvenime ir buvo labai nustebinti...tai gi spreskit patys...
O del namu...tai gali ir tu valiti namus ,bet gali ir jis ir vistiek tu busi namo seimininnke...ir geriau kai aplink tave sokineja o ne tu aplink ji...Pagalvok pareini namo velai po darbo pavargusi ir nebegi iskart ruosti valgyt(kaip daroma lietuviams vaikinams...) O kai esi pareijus jau viskas paruosta ir laukiama taves...ar gi ne nuostabu?....

13

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Marija, 20 parašė:

Maciau as ir cia neblogu vaikinu,bet uzsieniecii man asmeniskai patinka labiau.
Viktorija24, del ispanu nezinau dar nesu buvusi ten,bet del lietuviu...kai i italija atvaziavo 2 lietuviai dirbti i laiva jie prisigere(kiauliskai kaip jie moka...) tai gi italai nemate tokio vaizdo gyvenime ir buvo labai nustebinti...tai gi spreskit patys...
O del namu...tai gali ir tu valiti namus ,bet gali ir jis ir vistiek tu busi namo seimininnke...ir geriau kai aplink tave sokineja o ne tu aplink ji...Pagalvok pareini namo velai po darbo pavargusi ir nebegi iskart ruosti valgyt(kaip daroma lietuviams vaikinams...) O kai esi pareijus jau viskas paruosta ir laukiama taves...ar gi ne nuostabu?....

nu matai normalioj seimoj viskas daroma kartu:) arba kas nera pavarges tas kazka ir nudirba, ir niekas neskaito to kaip sokinejimo aplink kazka:) o del palepinimo antros puses cia yra visai kas kita;) kas priklauso tik nuo zmogaus ir visai ne nuo zmogaus tautybes:D)

14

Re: Ištekėti už užsieniečio....

oj kazkur dingo mano komentaras:))
o as nepritariu nuomonei kad lietuviai tai jau tokie blogi, o visi kiti tai jau labai geri.... teko nemazai keliaut, geria ir italai, ir vokieciai ir etc.. tai priklauso nuo zmogaus kulturos o ne nuo tautybes... nereikia idealizuoti uzsienieciu..
o man visgi lietuvaiciai labiau prie sirdies...

15

Re: Ištekėti už užsieniečio....

lietuviams ir lietuviai patinka....Palaikysim savo kaima...

16

Re: Ištekėti už užsieniečio....

o apie kaima dazniausiai rekia tie kurie labai neseniai is jo isvaziave buna......

17

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Marija, 20 parašė:

lietuviams ir lietuviai patinka....Palaikysim savo kaima...

turi kompleksa del tautybes?:?:V

18

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Sonata, 33 parašė:

oj kazkur dingo mano komentaras:))
o as nepritariu nuomonei kad lietuviai tai jau tokie blogi, o visi kiti tai jau labai geri.... teko nemazai keliaut, geria ir italai, ir vokieciai ir etc.. tai priklauso nuo zmogaus kulturos o ne nuo tautybes... nereikia idealizuoti uzsienieciu..
o man visgi lietuvaiciai labiau prie sirdies...

Jo Sonata,33 zinai ..musu mintis visikai sutampa ..As manau lygiai taip pat ..;)

19

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Sauliau, dziugu sulaukti palaikymo:)

20

Re: Ištekėti už užsieniečio....

yra ir uzsieneiciu baisiu ir neisprususiu ir kiaulisku ko jie tik lietuvaiciam nepadaro......galima ir lietuvaiciu rasti protingu,romantisku,graziu ,kulturingu.....