301

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Visi turi teisę gyvent gerai ,bet tam materializmui nėr galo..Taigi galima užsikrušt gyvenant ubagyne...

302

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Jei jis tavo kaimynas ir gyvena uz sienos tai su tokiu "uzsienieciu" galima.   O kaip zmonem kurie gyvena ne lietuvoi ar lietuva skaitosi uzsienis? as nebuvau lietuvoi gal 4 metus ir tai buvau tik 3 dienom laidotuvese.

303

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tekekit uz to,uzsieniecio jai jums tik gerai Nera ko y kitus ziuret Bet ir jie neauksiniai atminkit

304

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tikrai nera blogai ::843

305

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Turiu drauga vokieti,jis planuoja apie gyvenima kartu,tolimesne musu ateiti.Prisipazystu as bijau .........skiriasi musu kultura ,poziuris ,supratimas ir bijau kad tai liks visada.Savas zmozus sirdziai mielesnis ir mes mazdaug vienodai mastome,mes panasus.
Vokieciui DDR buvusioji skamba kaip kazkas zemo tai ir visos popsuvietines salis tokios,lietuva neisimtis garsiai nesako bet taip jie masto.............

306

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Kristina, 46 parašė:

Ar tik ne tas pats vokietis visoms siulosi gyventi kartu ......gal kuri naivuole pakibs ant kabliuko. Turejes jau keleta zmonu -  lietuvės uzsimane ir keleta lietuvisku zodziu suregzt ismoko...tarnaites iesko  ir ne daugiau, nes tokiems kuiliams, turejusiems daug zmonu - niekada neitiks jokia...na..gal pradzia ir nebloga, taciau finalas aiskus big_smile

Tu patark tam vokieciui Tailande apsilankyti Swedai daug kas taip daro Tailandietes labai nualankios mielos ir darbscios. 

  Arba ish afrikos galima parsivezti is kito 3 pasaulio saliu ten simtais graziausiu protingiausiu paneliu svajoja ishteketi uz uzsieniecio wakariecio.

307

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Inesa, 38 parašė:

Turiu drauga vokieti,jis planuoja apie gyvenima kartu,tolimesne musu ateiti.Prisipazystu as bijau .........skiriasi musu kultura ,poziuris ,supratimas ir bijau kad tai liks visada.Savas zmozus sirdziai mielesnis ir mes mazdaug vienodai mastome,mes panasus.
Vokieciui DDR buvusioji skamba kaip kazkas zemo tai ir visos popsuvietines salis tokios,lietuva neisimtis garsiai nesako bet taip jie masto.............


Ar tik ne tas pats vokietis visoms siulosi gyventi kartu ......gal kuri naivuole pakibs ant kabliuko. Turejes jau keleta zmonu -  lietuvės uzsimane ir keleta lietuvisku zodziu suregzt ismoko...tarnaites iesko  ir ne daugiau, nes tokiems kuiliams, turejusiems daug zmonu - niekada neitiks jokia...na..gal pradzia ir bus nebloga....., taciau finalas aiskus big_smile

308

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tomas, 18 parašė:

Vokietes niekam....nesiuliciau... patikekite.....:::216

Tai jau taip Tomai big_smile

309

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Lai teka uz ko jos tik nori,tik tegul paskui nesiskundzia ir neverkia ,kad vaikus atima ir pan.O tai bega lekia pas tuos uzsieniecius po to verkia ,tai ko guodies,pati norejai pati gavai...

310

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Nesuprantu skirstymo esmes, kaip galima taip rusiuoti zmones? Manau tai priklauso, nuo to, koks zmogus yra, o ne nuo jo tautybes. Zinoma, skiriasi paprociai ir taip toliau, taciau as manau, tai yra individualus dalykas.Pati turiu drauga angla, ir tikrai pradejau draugyste su juo ne del to, kad jis yra anglas, o del to, kad jis nuostabus zmogus.

311

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Migle24, 25 parašė:

Nesuprantu skirstymo esmes, kaip galima taip rusiuoti zmones? Manau tai priklauso, nuo to, koks zmogus yra, o ne nuo jo tautybes. Zinoma, skiriasi paprociai ir taip toliau, taciau as manau, tai yra individualus dalykas.Pati turiu drauga angla, ir tikrai pradejau draugyste su juo ne del to, kad jis yra anglas, o del to, kad jis nuostabus zmogus.

 
Na zinoma kad nuastabus, nes gali tavimi pasirupinti ir uzjo istekedama pasirupinsi savo ir savo vaiku ateitimi. 

Arba jei uzima gera padety visuamenei, tai koks skirtumas ish kokios salies ar tautybes? Geras bus ir savas ir uzsienietis. 

Sulyginus pragivenimo lygius sakyciau anglas santechnikas dauk geriau uz lietuvy profesoriu.

Ishteketi uz uzsieniecio = kalba apie galimybes kuriu nera lietuvoje.

  Prieko cia zmogaus savybes ar meile?

312

Re: Ištekėti už užsieniečio....

O prie to, kad pati buvau tokios nuomones, kad niekada jokiu reikalu su uzsienieciais neturesiu. DEJA, kuo daugiau pasaulio pamatai, tuo labiau pasikeicia vertybes. Be to, moku pati savimi pasirupinti, ir esu gerai pasirupinusi, negalima i viska ziureti is vieno kampo.

313

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Na o as nei ieskojau, nei tikslu turejau tokiu,  toliau kaip lietuviai nieko nemaciau..... Turbut likimas toks, kad Lietuvoj svenciant drauges gimtadieni pakabino akis i mane jos pazystamas is vokietijos, bet ne vokietis pats ir ne lietuvis.  Ir toli grazu tikrai ne turtais aptekes..... nekabino makaronu lepindamas saldziais zodeliais kaip megsta dauguma. Nesuoke kas 30min kaip mane myli. big_smile Po gimtadienio drauge paliko mano emaila jam tad po metu bendravimo dar po puses vazinejimo ..... Imem ir apsigyvenom kartu. Kas dirba net keliose darbuose, kas kalba zubrina nes pas mane tik anglu, vokieciu ne bum bum big_smile abu vienodai stengemes, kad iseje i pencija big_smile galetume ilsetis pilvus isverte. Taip kad nemanau, kad visos jau lietuves kaip cia yra is vyru puses isreikstu minciu, kad visos kabinasi ant kaklo del storu piniginiu ir vilu didziausiu kad uztikrinti sau ateiti ...... pfu pfu pfu duok dieve joms laimes tada ..... big_smile as visiskai migle su tavim sutinku, kad zmogus sededamas vienoj vietoj ir matydamas tik viena medalio puse ir turi nusistovejusias vertybes LT vis reciau pamatysi pagarba zmonems. Kuom daugiau stengiesi savo pasauleziura praplesti, daugiau pamatyti, pazinti tai gali vertybiu skale visu 360 laipsniu apsiversti.  Esu tikrai laiminga, tik kartais pasiilgstu lietuviskos duonos, alaus, ir cepelinu big_smile big_smile big_smile O beje pastebejimas vienas Lietuvoj jau ir lietuvi bernioka ar gera dzieda moteriskems labai sunku susirasti, daugelis patrauke i uzsieni laimes ieskot darbu atzvilgiu ir visais kitais klausimais. O kokia lietuve nores salia saves nepraustaburnio, ar megstancio taureles pakilnot, o dar jei ne tik taurele pakilnoje, o dar ir rankele ar kojele pasiteisindamas, kad ner gyvenimo Lietuvoj big_smile tai tada as kievienai po medali kurios dar atsistoti sugebetu ir begt nuo tokio gyvenimo ir koks skirtumas i kokia sali svarbiau kad tik laimingesne ir ramesne jos sirdis butu. Su paprociais ar tradicijomis susigyvent galima jei tik zmogu is tiesu myli vienas kita. O jei turtu vaikesi ar pati is neisprusimo dare klaidas, ko jei nederejo daryti. Nera ko stebetis kad ir asaros vel pasipyle ir vaikai atimti. Cia apie Remau ir visas kitas susijusias istorijas kaip is lietuviu Turkai vaikus atima neatima, reikia pries tekant pasiskaityti, apsisviesti ju islamisku gyenimu tada nereikes verkti. Taip kad jei jau isimylejotr ne lietuvi geras patarimas butu pries istekant apsisviesti ju gyenimo paprociais, mastymu, ir visa kitu. Ir tada nuspresti ar tikrai esate pasiryzusios keisti is pagrindu tiek jus tiek ir yro atzvilgiu. Na o laimingai istekejusioms, tik dar daugiau silumos i ju jauku namu zidini, sveikatos ir dar didesnes laimes ir meiles.... wink vo kiek prirasiau big_smile big_smile big_smile

314

Re: Ištekėti už užsieniečio....

nezinau,gal tie musu lietuvaiciai pavydi,kad lietuves teka uz usenieciu....jau 8metai kai istekiejus uz vokiecio ir tikrai niekom nesiskundziu.buvau ir uz lietuvio istekiejus,bet laimjes tikrai nemaciau....

315

Re: Ištekėti už užsieniečio....

tai gal kokia lietuvaite domintu vokietis? man 25m. ieskau lietuvaites rimtai draugystei. moku lietuviu kalba.

316

Re: Ištekėti už užsieniečio....

taip, galima. sakykite KUR???????????????
skirtumas yra tas, kad uzsienije tokie dazniau buna neivertinti savo salies merginu, nes joms tai yra norma, o mums aukslo maisas. tokiu uzsienyje galima sutikti, todel nerginoms tokia nuomone susidariusi. pati lietuvaite esu, labai tuo didziuojuosi ir man apmaudu, kad pamilau ne lietuvi, bet as ji mokau lietiu kalbos, gaminu lietuvoiskus patiekalus, per metus jis Lt buvo 7kartus. patikekite, jei nors vienas mano sutiktas lietuvis butu bent per pus toks mielas, zavius, romantiskas, paslaugus, supratingas as sikdama nebuciau ziurejus i uzsieneti(per daug darbo, kalba ismokt, paprocius susizinot, kulturos skirtumus apsitrint ir t.t.), bet zinokit, verta buvo smile esu laiminga.

Viktorija, 24 parašė:

yra ir uzsieneiciu baisiu ir neisprususiu ir kiaulisku ko jie tik lietuvaiciam nepadaro......galima ir lietuvaiciu rasti protingu,romantisku,graziu ,kulturingu.....

317

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Austėja, 30 parašė:

kaip norit taip sakykit,bet kas liecia seimu kurima,visada geriausia su savo tautybes zmogumi.paprociai,tradicijos,veliau vaiku auklejimas,tai viskas gali veliau atsiliepti sukurus seima su kitatauciu,ne viskas buna rozem klota,kaip tai atrodo pradzioje.daug kas ziuri i uzsienieciu pinigine,o ne i pati zmogu.....ka norit,ta sakykit,deja taip yra.o tu lietuviu nepeikit,visokiu yra,visokiu reikia.tas pats ir su uzsienieciais

mano nuomone kas liecia seimu kurima yra svarbiausia ne tai kad butu tos pacios  tautybes zmogus, bet kad butu meile, tarpusavio supratimas, pasitikejimas ir pagarba vienas kitam ir vienas kito tradicijom bei saliai..  Esu istekejusi uz uzsieniecio, uz Nigerijos piliecio, juodaodzio, puikiai zinau ka lietuviai apie juodaodzius masto.. visa tai girdejau milijonus kartu, bet man tai nerupi, visad atsakau nesmerk zmogaus del to kad kitokios spalvos.. Niekad nemaniau kad istekesiu uz uzsieniecio, niekad neieskojau vyro juodaodziu buryje, bet paprasciausiai viskas taip susikloste ir visai netiketai vienas kita radom ir del to niekada nei sekundei nepasigailejau..  sukurem seima, turim nuostabia dukryte, tikra grazuole.. Zinoma labai skiriasi paprociai, maistas, kultura... bet prie visko galima priprasti, rasti kazkokius kompromisus.. kai as gaminu, gaminu lietuviska maista, jis jis gamina afrikietiska.. ir puiku, kas kart vis kazkas kito, naujo... vienas kaledas svenciam pagal jo tradicijas ir paprocius, kitas pagal mano.. manau kad kai noras yra galima suderinti gyvenima kartu su bet kokiu zmogumi!

318

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Inesa, 25 parašė:

labas:)galiu pasakyti atvirai ir is savo gyvenimelio trumpo kuri nugyvenau.mergyte ieskokis lietuvaicio,bus tikrai pacei geriau.as pati netrumpai draugavau su uzsienieciu ir galiu pasakyti.ju mastymas kitoks ,ju kultura kitokia,jie patys kitokie.as pati nenorejau lietuvio draugo ir susiradau airi,is pradziu atrode mielas,savarankiskas ,draugiskas,paslaugus,mylintis.pamaniau vau pagaliau man pasiseke.bet poto supratau,kad geriau buti su lietuviu,tas pats gyvenimo tipas.neverta savo gyvenimo aukoti del uzsieniecio.gerai jei papulsi nt tikrai nuosirdaus ir gero,bet jie labai gerai moka apsimetineti,turbut tai jau iauge i ju krauji.ir kai dabar jau jo nebera salia manes ir kaip matau kaip mano drauge vargsta su savo draugu uzsienieciu,pagalvoju
ekada daugiau jokiu uzsienieciu


Nepasiseke tau, matyt ne tas vienintelis buvo! Mano nuomone yra tokia, nesvarbu kokios rases, tautybes, spalvos ir tt yra zmogus.. svarbiausia kad jis butu geras! Mano nuomone gyvenimas kartu, nesvarbu su lietuviu ar uzsienieciu yra didelis darbas.. kuri dirbti reikia abiems norint kad seimoje butu gera.. Abu turite kazka aukoti, abu turite daryti vienokius ar kitokius kompromisus vienas kito atzvilgiu..  turi buti pagarba vienas kitam, ir tik tada galima sneketi apie laiminga bendra gyvenim!

319

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Rytis, 26 parašė:

Lai teka uz ko jos tik nori,tik tegul paskui nesiskundzia ir neverkia ,kad vaikus atima ir pan.O tai bega lekia pas tuos uzsieniecius po to verkia ,tai ko guodies,pati norejai pati gavai...

toks vaizdas kad skundziasi tik tos kurios istekeja  uz uzsienieciu.. paziurek kokios seimos lietuvoj gyvena, vyrai moteris musa, kas dien girti namio grista, vaikus zudo ir tt... Bet niekas apie tai nesneka, visiems atrodo kad tai normalu, o jei uzsienietis pakels ranka pries moteri, ar jos vaika, kuris lygiai tiek pat kaip ir jo augint nores, apie tai visa lietuva kalba... Kaip ji galejo isteket uz uzsieniecio, pati toki kelia pasirinko, tegu ir kencia... o ka tu zinai koks jos gyvenimas butu buves su lietuviu, esi garantuotas kad jis butu buves geresnis? Nei vienas nezinom kas musu laukia, kai eini prie altoriaus nemastai kad tas zmogus ne tau, atvirksciai galvoji kad jis tas vienintelis, pats geriausias..
Mano nuomone meile, tarpusavio supratimas, pasitikejimas, pagarba yra svarbiausia ir visai nesvarbu is ko visa tai gauni... Neturetu rupeti, rase, tautybe, spalva... visi mes vienodi zmones!

320

Re: Ištekėti už užsieniečio....

tai gerai kas tau sako kad su Lietuviu butu buve geriau ,esme tik ta kad pati pasirinkai ta uzsienieti tai po to nesiskusk ant visos Lietuvos kaip kad ta Rynau,negaliu pernest as jos...