341

Re: Ištekėti už užsieniečio....

visiskai pritariu Ursulei... teketi reikia uz to, kuri myli.. o, kad uzsienietis zmogum nelaikys...na, gal buna ir tokiu patirciu...as pati esu istekejus uz vokiecio... ir tikrai nepasakyciau, kad manes zmogum nelaiko...
matyt, nuo zmogaus priklauso

342

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tekekite, tekekite... Tik paskui nera ko po laikrascius ir televizijas begioti ir verkti kruvinomis asaromis kaip vaiku neatiduoda kaip jus isnaudoja ir panasiai...
Po uzsienius ne pirmus metus maluosi ir mitas tai tera kad uzsienieciai geresni, svelnesni ir bla, bla, bla... Ir uzsieniecio koijnes is paloves rinkti gali tekti ir geria jie ne ka maziau nei mes ir i kupra duoda. O jei dar ne musu religijos tai dar ir religiniai skyrtumai dasideda. Suprantu dar kai pries 20 ar daugiau metu nieko apie tuos uzsienius nezinojome ir galvojome kad ten rojus o visi uzsienieciai milijonieriai o dabar ko tai tik vienos moterys zino ... big_smile Suprantu, moterys ausimis myli o kai kurie labai skaniai ant tu ausu makaronus kabina, tik naudos paskui is to...
Jau gana ir taip mus vercia gera valia tremtis svetur, kaip anksciau kekvienoje seimoje kas nors sibire buvo istremtas taip dabar kevienoje seimoje kas nors uzsienyje dirba. Tuoj ir taip nebus musu o jei dar maisytis pradesime o dar blogiau asimiliuosimes su tais uzsienieciais tai kazkas labai katutem plos is dziaugsmo nes to ir siekia...

343

Re: Ištekėti už užsieniečio....

:::a23:::a23:::a23lietuviams

344 (redagavo Marius, 23 2012-04-02 15:20)

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Suprantant merginos kuo Lietuva skiriasi nuo užsieniečių nuo vakarų Europos, tuo kad jį remia savo piliečius ir jeigu ištekat  užsieniečio ar jis geras ar jis blogas jūsų ten tikrai nemėgs visi žiūrės kreivai,  o jeigu ištekat tai jūs prarandate teise į vaikus, teise į kai kurias laisves. O jeigu norėsite išsiskirti tai gali būti taip, kad išeisite taip pat kaip ir atėjote smile O skirtumas tas, kad pačiam užsieniečiui tai yra naudinga, nes jų moteris gali reikalauti daug iš jo, o lietuvaitė gali reikalauti iš jo mažiau arba beveik nieko smile

345

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Labas visiems tautieciams isvykusiems svetur. Esu 28 m. IR IESKAU TAUTIECIO  28-34 .RIMTAI DRAUGYSTEI,O gal net ir  GYVENIMUI. Laukiu atsiliepimu su rimtais pasiulymais i pm.

346

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Labas,paskaiciau ir linksma pasidare:D!
Kiek nuomoniu,patarimu,bet... kokie dar vaikai 52 metu sulaukus?

347 (redagavo engelsboy, 21 2012-04-06 19:42)

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Lietuvaites vistiek savos bet nesakau kad ukraineties irgi blogos visos moteris iesko savo prinso
As ieskau savo princeses.

348

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Marija, 20 parašė:

Tuo ir skiriasi uzsienieciai!!!Man liabiau patinka vyrai uzsienieciai,o ypac italai...as esu kaip karaliene...mano vvyras daro viska,as namie net pirsto nepajudinu...:)O lietuviai tikrai labai jau islepia.Per daug geria alaus,draugai ir t.t...
O su savo vyru esu tikra kad jis nepareis namo prisigeres,nes ten to nera...ir neiseis pas draugus be manes ar nepasakius man...

Tik deja italai atviri kurvininkai,90%.ir jiems tai atrodo savaime suprantamas dalykas,taspats,kaip pavalgyti.Mano sesuo gyvena daug metu ten,tad pazysta sia tauta.Pati istekejo,bet tikrai ne uz italo.Sake,neduok dieve italo vyro,niekada gyvenime.

349

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Ypac moteru teises pastaruoju metu pas Norvegija nelabai kokios. Atimineja vaikus ir duoda belekokiem norvegam su kitokia orientacija.

350

Re: Ištekėti už užsieniečio....

kas del sexo tai zinoma tautybe rase nesvarbu, musulmonai asilus dulkina pries vyrais tapdami ir nieko, bet gyventi galeciau tik su lietuvaite ar rusaite del mentaliteto panasumu, kita vertus svetima kalba bendraujant niekad nebus tokio subtilumo kaip gimtaja, nebent esat medinukai be emociju, pokstu, subtilaus jumoro ir pan galit viska isreiksti tik pora universaliu zodziu,na zmones skirtingi esu mates ir mumiju kurioms nereikia bendravimo tik rupi vyro socialine padetis ar apskritai apart skuduru niekuo nesidomi ir yra gyvu jausmingu merginu, su tokia gyvenau ir labai daug ko is jos ismokau, negaleciau gyventi nei musulmonu terpeje ( londone del darbo nemazai teko lankytis tokiuose namuose)  nei su juodaode, bendro su jais gali buti tik tiek kad panjabi bei repo pasiklausyt ir pasikrust

351

Re: Ištekėti už užsieniečio....

nesvarbus parašė:

Ypac moteru teises pastaruoju metu pas Norvegija nelabai kokios. Atimineja vaikus ir duoda belekokiem norvegam su kitokia orientacija.

vaiku nieks neatimineja is normaliu seimu,isikalkit i galvas,turi seima problemu,paima,norgus is darbo isleidzia jei su vaikais ner kam but,be jokiu kalbu,kita valstija - kiti istatymai!visi kazka dare netaip is ko vaikai paimti!o lietuves cia **** musulmonas ir jo draugai ir dar i sonkaulius pamasazuoja,gerai suzinos kokie mes esam geri vyrai

352

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Skirmante, 18 parašė:

As turiu vaikina Ispana gyvenam jau 8 men.kartu gyvenu Ispanijoj patikekit paneles Ispanai tai tikras lobis, ir jokio kulrturos skirtumo, tik tiek kad moterys turi didesne valdzia...Ka jam pasakaoi neriasi is kailio padaryt tai ir isviso tai labai mieli ir svelnus vyrai...Sakau is patirties :::435

353

Re: Ištekėti už užsieniečio....

buvau zenota su ispanu..nenoriu ispanu matyt akyse,,,daugiau....nu kas liecia santuoka

354 (redagavo tinsanis 2013-08-18 23:32)

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Simona, 16 parašė:

vis del to jau yra 21 amzius, ir as tikrai nematau nieko blogo isteketi, uz uzseniecio, juk svarbi ne kultura, ne odos spalva, ar is kur jis, manau svarbiausia yra ka jauciate tam zmogui! na bent jau as taip manau, kad meileje tikrai nera svarbus tokie dalykai smile juk myli zmogu ne uz tai is kur jis kiles smile

na jai gyvensi uzsieni odos spalva nesvarbu,,bet cia hm idomu kaip reaguotu tavo tevai ar artimi zmones?pabut pazaist draugystes ir pan,,galima bet rimtai gyvent su spalvotu hm ,,na gal ir imanoma

355

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Mano galva,santuoka su bet kuriuo Europos piliečiu tikrai įmanoma. Tikrai mažai skirtumų:) o su musulmonais ir juodukais... Aš tikrai negalėčiau. Jei dėl meilės galit pamiršt Kalėdas ,melstis alachui jūsų pasirinkimas. Važiuojant autobusu teko pamatyt vadinamą "nyndzę" moters tik akys tesimato. O telefonu kalbėjo Lietuviškai...:) na juodukai nėra pamišę dėl religijos(dauguma) , bet man išvis nesuprantama kaip įmanoma kartu gyvent,auklėt vaikus,švęsti šventes... Nejau ,Lietuvaitės šitaip neįvertina savo šeimos vertybių,kad viską dėl vyrų atiduoda...