21

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Sonata, 33 parašė:

o apie kaima dazniausiai rekia tie kurie labai neseniai is jo isvaziave buna......

hm...kaime net niekad negyvenau,esu Klaipediete....
O del tautybes gal ne kompleksa,as nesu lietuve,tiesiog kaip pazistu lietuvius tai nesu patenkinta  jais...nors ir yra normaliu,tik ju labai mazai...:(

22

Re: Ištekėti už užsieniečio....

tiesiog tau nepavyko sutikti normaliu fainu lietuviu:) ne likimas:)))))))

23

Re: Ištekėti už užsieniečio....

kaip norit taip sakykit,bet kas liecia seimu kurima,visada geriausia su savo tautybes zmogumi.paprociai,tradicijos,veliau vaiku auklejimas,tai viskas gali veliau atsiliepti sukurus seima su kitatauciu,ne viskas buna rozem klota,kaip tai atrodo pradzioje.daug kas ziuri i uzsienieciu pinigine,o ne i pati zmogu.....ka norit,ta sakykit,deja taip yra.o tu lietuviu nepeikit,visokiu yra,visokiu reikia.tas pats ir su uzsienieciais

24

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Neliudek Marija,20  ...Tau dar manau viskas pries akis ...pamatysi atsiras ....Saunus lietuviukas...ir ne tik wink

25

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Aciu uz palaikima...:)
Bet man lietuvio nereikia...Nes ir su jo skiriasi ir paprociai ir kultura ir kalba...Tai gi kaip man...man labai gerai dabar kur esu ir su kuo esu...:)

26

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tuomet dziaugtis reikia , o neliudeti wink

27

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Saulius, 28 parašė:

Tuomet dziaugtis reikia , o neliudeti wink

As ir neliudziu....Esu labai patenkinta...kaip susikloste mano reikalai....:)

28

Re: Ištekėti už užsieniečio....

wink

29

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Rekalai ereikaliukai Marija wink

30

Re: Ištekėti už užsieniečio....

tai gal dar kasnors papasakos apie savaja antraja puse(ne is lietuvos),arba gal kas bande uzmegzti romana su uzsieneciu?Jusu ispudziai?

31

Re: Ištekėti už užsieniečio....

As turiu vaikina Ispana gyvenam jau 8 men.kartu gyvenu Ispanijoj patikekit paneles Ispanai tai tikras lobis, ir jokio kulrturos skirtumo, tik tiek kad moterys turi didesne valdzia...Ka jam pasakaoi neriasi is kailio padaryt tai ir isviso tai labai mieli ir svelnus vyrai...Sakau is patirties :::435

32

Re: Ištekėti už užsieniečio....

As zinau tik tiek kad viskas priklauso nuo pacio zmogaus,ar jis uzsienetis ar ar ne! kaskaip jau,jei bahuras is lietuvos tai jis bednas bukas mieko nezinantis wink nevisada taip....turi ir pats buti to vertas! o jei ne ai pazaisim ( perskaitysim kaip kokia knyga ir viskas sad     cia mano nuomene...ispanija

33

Re: Ištekėti už užsieniečio....

O mano vaikinuks tai pusiau prancuzas pusiau ispanas, gyvenu su juo beveik du metai Prancuzijoje!! Kolkas viskas sekasi kuo puikiausiai, ir kulturos skirtumu beveik nera, juk mes abudu is europos, o ne is skirtingu planetu!!! Tik reikia kalba gerai valdyti, kad neiskiltu problemu!!!

34

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Marija, 20 parašė:

tai gal dar kasnors papasakos apie savaja antraja puse(ne is lietuvos),arba gal kas bande uzmegzti romana su uzsieneciu?Jusu ispudziai?


Olia ....antraja puse sakai ..na taip gal ir turiu ..nu ne gal bet turiu smile ji Argentiniete na bet kokia prasme pasakoti vistiek as jau gryzau I lietuva i vilniu ..ir esu labai laimingas !!!!;)

35

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Kiek daug idomiu nuomoniu:) As irgi visada buvau tik uz lietuvaicius.Bet va jau pusantru metu esu ne Lietuvoje ir cia sutiktais lietuvaiciais tikrai nusivykliau.Apie uzseniecius negaliu dar nieko negaliu pasakyti, nes su niekuo dar nebuvau.Taciau jau krito vienas i aki:D

36

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Vilma, 24 parašė:

Kiek daug idomiu nuomoniu:) As irgi visada buvau tik uz lietuvaicius.Bet va jau pusantru metu esu ne Lietuvoje ir cia sutiktais lietuvaiciais tikrai nusivykliau.Apie uzseniecius negaliu dar nieko negaliu pasakyti, nes su niekuo dar nebuvau.Taciau jau krito vienas i aki:D


o tu lietuvaiciu ieskok Lietuvoje.

37

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Vokietes niekam....nesiuliciau... patikekite.....:::216

38

Re: Ištekėti už užsieniečio....

manau lietuvei geriausi,nes jie tai musu tautieciai ir gal daznai islepe bet jie musu tauta:) cia tik mano nuomone

39

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Joa, siulau visoms pasikelusioms blondems, ir visoms kitoms  asmenybems susirasti koki uzsienieti, kebabas cia butu privalumas, ir maut is lietuvos, kad jusu cia maziau tokiu butu.ir paskui dar per nuo...iki.. parodo;)

40

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Vasara isteku uz uzsieniecio bet ne del to , kad turejau tiksla isteketi uz uzsieniecio ar del to kad nei vienas lietuvis man netinkamas. Tiesiog sutikau zmogu , kurio visa gyvenima (ne tiek dar jo daug ir praejo, bet smile ieskojau tokio zmogaus . Namie "lakstoma" apie vienas kita, seimininkaujam abu kartu, o vertinama, mylima , gerbiama ir tt jauciuosi taip, kaip dar niekada nesijauciau su niekuo lkietuvoje. Nemanau kad santuoka su uzsienieciu kazko skiriasi nuo santuokos su lietuviu. Tiesiog tas uzsienietis gal skiriaisi nuo to lietuvio taip pat, kaip skirtusi kitas lietuvis. Juk isteki uz zmogaus o ne uz jo tautybes...