41

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Laura, 15 parašė:

manau lietuvei geriausi,nes jie tai musu tautieciai ir gal daznai islepe bet jie musu tauta:) cia tik mano nuomone


tai kad jie musu tauta dar nedaro ju geriausiais smile

42

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Skirmante, 18 parašė:

As turiu vaikina Ispana gyvenam jau 8 men.kartu gyvenu Ispanijoj patikekit paneles Ispanai tai tikras lobis, ir jokio kulrturos skirtumo, tik tiek kad moterys turi didesne valdzia...Ka jam pasakaoi neriasi is kailio padaryt tai ir isviso tai labai mieli ir svelnus vyrai...Sakau is patirties :::435

Vat parashey ir ishkarto aishku kokio zmogaus tau reikia. Reikia tokio kuris sedetu po padu ir butu ne lygiavertis tavo partneris o tik tavo komandu ir uzgaidu vykdytojas. va ir viskas...  "ka jam pasakai neriasi is kailio padaryti". puiku jei poroje gali realizuoti save. sekmes jums.

43

Re: Ištekėti už užsieniečio....

... kiek teko bendrauti su uzsienieciais, jus man atleiskit, bet nesutikau nei vieno verto demesio.  Kiekviena shalis su savo kultura, chemijos kiekiu maiste... klimato zona taip pat... visa tai atsiliepia mastymui, poziuriui ir protiniams gabumams... hmmm... priejau ishvados, kad lietuviai patys vyrishkiausi, turintys uztektinai sharmo... atsakomybes ir visokiu kitokiu privalumu. To neatstos, nei vienas nedadarytas uzsienietis, mano galva.

44

Re: Ištekėti už užsieniečio....

bet juk kas nerizikuoja tas negeria sampano:)

45

Re: Ištekėti už užsieniečio....


.. kiekvienam sava laime...

46

Re: Ištekėti už užsieniečio....

mano nuomone kur meila randi ten ir isteki ir ne prie ko cia uzsenieciai..

47

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Marija, 20 parašė:


Tuo ir skiriasi uzsienieciai!!!Man liabiau patinka vyrai uzsienieciai,o ypac italai...as esu kaip karaliene...mano vvyras daro viska,as namie net pirsto nepajudinu...:)O lietuviai tikrai labai jau islepia.Per daug geria alaus,draugai ir t.t...
O su savo vyru esu tikra kad jis nepareis namo prisigeres,nes ten to nera...ir neiseis pas draugus be manes ar nepasakius man...

tu katik pati pripazinai jog lietuviai islepe iskaitant ir tave big_smile :pp

48

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Viktorija24, manau Lietuvoje jau jie saunuoliai? Jei jis tevyneje pasiputes, tai uz jos ribu jis lygiai toks pats.taigi nevadovauk kur man jo ieskoti

49

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Manau daug ko reiktu lietuiams vyrams pasimokyti is uzsienieciu,bet ir uzsienieciams is lietuviu:) O kad uzsienieciu poziuris i moteris kitoks,kad jie gerbia ir saugo savo moteri labiau nei lietuviai tai tikra tiesa.Lietuviai kai praranda savo antra puse per kvaila galva ar pasiputima tai jie tik tada supranta ka prarado,nemoka saugoti,o uzsienieciai stengiasi kad neprarasti to artimo zmogaus ir nepaversti gyvenimo manatolija... Aisku visur visokiu yra...BET...(lietuviai neisizeiskit:) )

50

Re: Ištekėti už užsieniečio....

merginos..visame pasaulyje yra tu pusprociu...kiekviena salis turi vyru kurie tikri asilai ir kiekvien salis turi vyru kurie yra tikri vyrai...taip kad tuos tikrus vyrus reik atrasti nesvarbu kur jie yra, afrikoj australijoj ar lietuvoj.... kas man pritaria?

51

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Renalda, 19 parašė:

merginos..visame pasaulyje yra tu pusprociu...kiekviena salis turi vyru kurie tikri asilai ir kiekvien salis turi vyru kurie yra tikri vyrai...taip kad tuos tikrus vyrus reik atrasti nesvarbu kur jie yra, afrikoj australijoj ar lietuvoj.... kas man pritaria?

as pritariu.....

52

Re: Ištekėti už užsieniečio....

tie uzsenieciai vargetos atvaziuoja uz paskutines saibas pigaus alaus ir mergu padrozt, o tos durneles kabinasi, laksto is paskos bile uzsenietis .

53

Re: Ištekėti už užsieniečio....

manau kad patys geriausi vyra yra lietuviai tikrai sunkiai rastume gera darbstu nuosirdu vyra uzsienieti ir jis tikrai tiek semesio neskirtu kip lietuvaiciai

54

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Faustas, 29 parašė:

tie uzsenieciai vargetos atvaziuoja uz paskutines saibas pigaus alaus ir mergu padrozt, o tos durneles kabinasi, laksto is paskos bile uzsenietis .

aukso zodziai,cia tai teisybe absiuliuti.

55

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tik lietuvis bus mano vyras! Aisku, nieko negaliu sakyt, gal kada nors sutiksiu ta kurio ieskau, ir jis bus uzsienietis.. bet pirmenybe vis tiek teikiu tik musu zaviesiems lietuvaiciams wink

56

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Dar pamirsai ypatingiems .....:):)  O kokiem s karstiems mergaite smile

57

Re: Ištekėti už užsieniečio....

palaikau internacionalines santuokas smile tik zinoma, mazejantis lietuvos gyventoju skaicius liudina, todel lietuviai galetu kurti seimas su kitatauciais, taciau likti lietuvoje ir aukleti juos pagal lietuviskas tradicijas. heh. taip ir paciam lietuviu genofondui butu geriau - maisytas kraujas visada geriau smile))

58

Re: Ištekėti už užsieniečio....

cia girdejau istorija kodel vienas norvegas pamilo, vede ir atvaziavo i lietuva gyventi. o todel kad lietuvoje yra visdelto skirtumas tarp lyciu, ir kolkas neisitvirtinusios lygiu teisiais.

59

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Lietuviai, gyvenantys Islandijoje, atsiliepkite!

60

Re: Ištekėti už užsieniečio....

NIu as tai noreciau isteketi tik uz lietuvio,bet jeigu jau taip atsitiktu,tai tiktais uz norvego! Ji man faini zmones....Niu siais metais zadu visus metus ten praleisti...tai ziuresi!...Nes pernai buvau ten 3men ir jau taip pripratau,kad buvo sunku isvykti is ten....O jau grazu vyruka nusikabinau.... big_smile