61

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Agnė, 18 parašė:

bet juk kas nerizikuoja tas negeria sampano:)


Nepamirsk,kad nuo sampano rugstys kyla

62

Re: Ištekėti už užsieniečio....

na sirdziai neisakysi ka mylet o ko ne,, mano geriausia drauge istekejo uz italo,, labai laiminga,, susilauke mergytes;)

63

Re: Ištekėti už užsieniečio....

taciau mane labiau trakia prrie lietuviu;)

64

Re: Ištekėti už užsieniečio....

prie ko chia blin tautybe ? Ka isimylejai uz to ir tekek. Ar jus mergos tarnaites sau ieskote, ar vyro kuri mylite. Nesokineja jis matai. Nusipirkite suniuka, tas apie jus ir sokines.... Niekada nenoreciau, kad moteris uz manes del to isteketu. Ragai konkretus garantuoti....Kiek teko patebeti, tai chia treciu saliu moteru sindromas, noras isteketi uz uzsieniecio. Nors koks man skirtumas, ju gyvenimas, ka nori tegu ir daro su juo smile. Nors uz ciuckios tegu zenijasi.

65

Re: Ištekėti už užsieniečio....

niu nez as sakyciau kad tekekite is meiles bet ne del pinigu

66

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Erika, 25 parašė:

Na as tai asmeniskai istekejau uz vokiecio ir dabar galiu pasakyt, kad geresnio vyro nebuciau radus. Lietuvoja yra irgi neblogu vaikinu, bet tokios pagarbos ir supratimo kaip dabar nesulaukiau ne is vieno lietuvio, islepia tie lietuvos vyrai, lietuvoj buciau gavus aplink vyra sokinet, o dabar vyras aplink mane sokineja

jei nepaslaptis kiek desimciu metu tavo vyras viresnis???

67

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Skaistė, 18 parašė:

manau kad patys geriausi vyra yra lietuviai tikrai sunkiai rastume gera darbstu nuosirdu vyra uzsienieti ir jis tikrai tiek semesio neskirtu kip lietuvaiciai

tikra nesamone... mano vyras man skiria tiek demesio kiek nesu niekada is nieko gavus, o ir mano drauges is savo lietuvaiciu tiek demesio nesulaukia taigi absurdiska aiskinti kad uzsienietis neskirtu tiek demesio kaip lietuvaitis. O kas liecia daugumos lietuviu darbstuma (kalbu ne apie visus ir ne vien apie vyrus) tai as sikart gal nutylesiu
:::223

68

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Bitė, 17 parašė:

palaikau internacionalines santuokas smile tik zinoma, mazejantis lietuvos gyventoju skaicius liudina, todel lietuviai galetu kurti seimas su kitatauciais, taciau likti lietuvoje ir aukleti juos pagal lietuviskas tradicijas. heh. taip ir paciam lietuviu genofondui butu geriau - maisytas kraujas visada geriau smile))

Haha , pritariu. Tik va gaila, lietuvos vyriausybe taip negalvoja. Sudaro tokias palankias salygas viskam, kad ne tik uzsienieciams bet ir saviems tautieciams salyje uzsibut nesinori, o apie vaiku auginima nei nesneku. Na as visgi bandysiu smile

69

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Kazkur skaiciau kad maisytu tautybiu, rasiu zmones buna kazkiek labiau pranasesni uz eilinius..a prasme genialesni, kazkokie isskirtiniai..Atseit zvaigzdes ir visokie genijai pasaulyje daznai gime misriu tautybiu ar rasiu seimose..:D Bet siaip tai apgailetinai ziuriu i tas moteris kurios iesko vyro sau is uzsienio..Kazkodel man jos tokios beviltiskos atrodo..

70

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Kurios iesko specialiai kad is uzsienio butu tai ir mano poziuris toks pats. Bet pries tas kurios tiesiog atsitiktinai susipazista ir isimyli - nematau nieko blogu. Juk tekame ne uz paso ar pilietybes o uz brangaus zmogaus...

71

Re: Ištekėti už užsieniečio....

jus blin genofondo saugotojos. Jau nejuokinkite geriau pasaulio su tokio lygio nusisnekejimu. Chia mielos mano ne genetika, chia psichologija. Ir ta psichologija parodo, kad lietuviai yra viena is labiausiai  tautiskai isprievartauta tauta, nes tik pas tokias tautas gimsta tokie pilieciai smile.

72

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Na as dar nevedus ir neturiu seimos bet turiuangla vaikina:F

73

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Jovita, 18 parašė:

Na as dar nevedus ir neturiu seimos bet turiuangla vaikina:F

"nevedus"...:D:D:D

74

Re: Ištekėti už užsieniečio....

nevedus.

75

Re: Ištekėti už užsieniečio....

pradekime kabinetis prie gramatikos :V

76

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Manau cia tik lietuvaiciu vaikinu bruozas deti ant savu panu, kad mes tokios ir anokios tos lietuvaites begam pas uzsieniecius. As neskirstau vaikinu i uzsieniecius ir butent lietuvaicius, visi jus vaikinai ir visi turit tiek pliusu tiek minusu. Bet kas liecia kultura tai sakykim dar negirdejau kad koks airis ar anglas detu ant savu panu kad jos pasileidusios (nors visi tai zino kad jos kiek pasileidusios) ir t.t.Tai ir kai ka sako....
O lietuvaiciams vaikinams patarciau labiau myleti savo paneles ir jos tikrai neieskos tu uzsienieciu smile

77

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Jovita, 18 parašė:

nevedus.

Saunuole, aisku, geriau tegu vyrai teka... ;D

78

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Fak yaa

79

Re: Ištekėti už užsieniečio....

2 Saule. Jo anglai nededa. Jie tik geria alu ir ruko zole. Daugiau jiems kaip sakoma ir nerupi.
O del musu nesirupink. Mes kaip nors neprazusim
TIk juokina, kai merginos "prostitucija" ir pasileidima pridengia skambiais zodziais. Kazkiek nemalonu, buti tokios tautos atstovu ir tiek....

80

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Marija, 20 parašė:

lietuviams ir lietuviai patinka....Palaikysim savo kaima...

jei Lietuva jau Tau kaimas tai jau aiskus poziuris apie Lietuva ir pacius lietuvius,bet nepamirsk kad ir pati is sio krasto ir dar vis moki sios tautos kalba,kurios niekada nepavyks net pamirsti wink big_smile...
o del vaikinu,tai turbut paauglysteje nelabai sekesi su vaikinais Tau... o dabar kai susiradai uzsienieti kuris Tave myli tai pritaikai tai visiems uzsenieciams kad jie tokie...
yra ir Lt. tokiu vaikinu na sakykime vyru kurie lygiai taip pat rupinasi savosiomis meilemis kaip ir tavasis Tavimi..