101

Re: Ištekėti už užsieniečio....

JUK JO ??????

102

Re: Ištekėti už užsieniečio....

ANIE ???

103

Re: Ištekėti už užsieniečio....

aik p*st;) ruses geros ishtvirkeles:D nors didesniu ishtvyrkeliu kaip aires/angles nemaciau da:D :::223

104

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Algiz, 16 parašė:
Diana, 34 parašė:
Algirdas, 24 parašė:
Marija, 20 parašė:


Tuo ir skiriasi uzsienieciai!!!Man liabiau patinka vyrai uzsienieciai,o ypac italai...as esu kaip karaliene...mano vvyras daro viska,as namie net pirsto nepajudinu...:)O lietuviai tikrai labai jau islepia.Per daug geria alaus,draugai ir t.t...
O su savo vyru esu tikra kad jis nepareis namo prisigeres,nes ten to nera...ir neiseis pas draugus be manes ar nepasakius man...

bla bla bla...viskas cia xujnia:D) cia nepriklauso nuo to kur gyvena zmogus, ar jis uzsienietis ar ne:) yra ir cia tokiu, tik nieks nekaltas kad tokio cia nesuradai;)

gal ir teisus tas(ta)"xuinia",kad nesusiradome lietuvoj tokio zavucio! tas tavo "xuinia" ir parodo,koki lietuvi mes galime lietuvoje aptikti.merginoms-moterims,kurioms patinka vulgarus,smirdintys prisigere diedai-ieskokite sau parnerio tik lietuvoje!!! as toki jau turejau.na o dabar uzaugau tiek,kad galiu ir graziai su nelietuviu pagyventi.nors niekas kaulu nebedauzo ir k... nebevadina.

nieks nekatas kad toki susiradai tikrai yra daug geresniu jei tau tiek tie usinieciai patinka ir pizdavoji cia lietuvius tai eik su jais ir kalbek karoce sunervinai
:{}:{}:{}:{}:{:{:{}:():{}:{}:{}:{}:{}

Dar vienas irodymas, kad geriau uz lietuvio neteketi - net nesugeba palaikyti padoraus pokalbio. Aisku visur yra visokiu bet uz eilinio lietuvio skustagalvio tikrai netekeciau. Lietuvoj tikrai yra labai draugisku ir fainu zmoniu bet tai yra mazuma. Man nereikia, kad aplink mane lakstytu bet jei jau nesugeba pats uz save galvoti ir neturi net menkiausiu manieru tikrai su tokiu neprasideciau. Jei kalbant apie isvaizda tai dauguma lietuviu priedo dar ir atstumiantys (bet ne visi).
Taciau reikia prisiminti, kad svetur galima ir dar blogiau susirasti. Taigi galu gale reikia zureti ne i kultura o i zmogu.

105

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Dora, 18 parašė:

Dar vienas irodymas, kad geriau uz lietuvio neteketi - net nesugeba palaikyti padoraus pokalbio. Aisku visur yra visokiu bet uz eilinio lietuvio skustagalvio tikrai netekeciau. Lietuvoj tikrai yra labai draugisku ir fainu zmoniu bet tai yra mazuma. Man nereikia, kad aplink mane lakstytu bet jei jau nesugeba pats uz save galvoti ir neturi net menkiausiu manieru tikrai su tokiu neprasideciau. Jei kalbant apie isvaizda tai dauguma lietuviu priedo dar ir atstumiantys (bet ne visi).
Taciau reikia prisiminti, kad svetur galima ir dar blogiau susirasti. Taigi galu gale reikia zureti ne i kultura o i zmogu.

Nesuprantu kaip galima kaltint zmones? Jei tie zmones isaugo tam tikroj aplinkoj, tam tikroj kulturoj ko ish ju noret? Jie gyvena kaip buvo isaukleti kaip gyveno su kuo bendravo ir t.t , kur visu vertybes skiriasi nuo labiau issivysciusiu saliu gyventoju. O jei kalbi apie isvaizda kiekvienai pasirinkimas ar isvaizda ar harakteris ar bala kas....

106

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Dalius, 24 parašė:
Dora, 18 parašė:

Dar vienas irodymas, kad geriau uz lietuvio neteketi - net nesugeba palaikyti padoraus pokalbio. Aisku visur yra visokiu bet uz eilinio lietuvio skustagalvio tikrai netekeciau. Lietuvoj tikrai yra labai draugisku ir fainu zmoniu bet tai yra mazuma. Man nereikia, kad aplink mane lakstytu bet jei jau nesugeba pats uz save galvoti ir neturi net menkiausiu manieru tikrai su tokiu neprasideciau. Jei kalbant apie isvaizda tai dauguma lietuviu priedo dar ir atstumiantys (bet ne visi).
Taciau reikia prisiminti, kad svetur galima ir dar blogiau susirasti. Taigi galu gale reikia zureti ne i kultura o i zmogu.

Nesuprantu kaip galima kaltint zmones? Jei tie zmones isaugo tam tikroj aplinkoj, tam tikroj kulturoj ko ish ju noret? Jie gyvena kaip buvo isaukleti kaip gyveno su kuo bendravo ir t.t , kur visu vertybes skiriasi nuo labiau issivysciusiu saliu gyventoju. O jei kalbi apie isvaizda kiekvienai pasirinkimas ar isvaizda ar harakteris ar bala kas....

O kada gi as sakiau kad cia ju kalte? Jei as buciau tarybu sajungoje uzaugus tai ir as ne ka geresne buciau. Bet esme tame, kad kiekvienas turi pasirinkima su kuo susideti.

107

Re: Ištekėti už užsieniečio....

nunu visos lietuvaites isvyksta i uzsieny ir tik ziuri kaip su uzsienieciu prasileisti... o kodel uzsienyje labiausiai lietuves vadina prostitutemis a?:) tai zino visas pasaulis:) keleta pats pazystu kurios tik atvaziavusios i londona su babajais ar negrais prasileida geda lietuvai....
o demesio todel truksta kai kurioms kad pacios esate pasikeliusios lietuvoje, o uzsienyje nera pries ka keltis tai bunate ramios.... ir isgirstate keleta grazesniu zodeliu is prasruteliu uzsienieciu tai ir kelias atdaras i ................
sekmes jums lietuvaites us babajais xaxaxaxa!!!

108

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Whahahahahahahahahaha!!!!

109

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tomas, 23 parašė:

nunu visos lietuvaites isvyksta i uzsieny ir tik ziuri kaip su uzsienieciu prasileisti... o kodel uzsienyje labiausiai lietuves vadina prostitutemis a?:) tai zino visas pasaulis:) keleta pats pazystu kurios tik atvaziavusios i londona su babajais ar negrais prasileida geda lietuvai....
o demesio todel truksta kai kurioms kad pacios esate pasikeliusios lietuvoje, o uzsienyje nera pries ka keltis tai bunate ramios.... ir isgirstate keleta grazesniu zodeliu is prasruteliu uzsienieciu tai ir kelias atdaras i ................
sekmes jums lietuvaites us babajais xaxaxaxa!!!

Na matai ne tuos zmones pazysti. Is keleto negali spresti apie visas. Niekada nedaryk prielaidu - nesveika. Taip pat rasistiniai komentarai yra nekulturingi. Cia diskusija ir as manau mes visi cia ne tam kad pamazgas vieni ant kitu piltume.

110

Re: Ištekėti už užsieniečio....

deja, is 100 70% to ir siekia, kadangi pati greiciausiai su uzsienieciu taip ir sneki..:) jo as rasistas ir labai net.... na na na galim pasigincyti...

111

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tomas, 23 parašė:

deja, is 100 70% to ir siekia, kadangi pati greiciausiai su uzsienieciu taip ir sneki..:) jo as rasistas ir labai net.... na na na galim pasigincyti...

As ne su uzsienieciu - juk sakiau nedaryk prielaidu. Tu i viska ziuri per daug saliskai. Tavo vietoj nesididziuociau jei buciau rasiste - tai tik irodo tai kad esi kompleksuotas ir apskritai jautiesi nesaugus.

112

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Dora, 18 parašė:
Dalius, 24 parašė:
Dora, 18 parašė:

Dar vienas irodymas, kad geriau uz lietuvio neteketi - net nesugeba palaikyti padoraus pokalbio. Aisku visur yra visokiu bet uz eilinio lietuvio skustagalvio tikrai netekeciau. Lietuvoj tikrai yra labai draugisku ir fainu zmoniu bet tai yra mazuma. Man nereikia, kad aplink mane lakstytu bet jei jau nesugeba pats uz save galvoti ir neturi net menkiausiu manieru tikrai su tokiu neprasideciau. Jei kalbant apie isvaizda tai dauguma lietuviu priedo dar ir atstumiantys (bet ne visi).
Taciau reikia prisiminti, kad svetur galima ir dar blogiau susirasti. Taigi galu gale reikia zureti ne i kultura o i zmogu.

Nesuprantu kaip galima kaltint zmones? Jei tie zmones isaugo tam tikroj aplinkoj, tam tikroj kulturoj ko ish ju noret? Jie gyvena kaip buvo isaukleti kaip gyveno su kuo bendravo ir t.t , kur visu vertybes skiriasi nuo labiau issivysciusiu saliu gyventoju. O jei kalbi apie isvaizda kiekvienai pasirinkimas ar isvaizda ar harakteris ar bala kas....

O kada gi as sakiau kad cia ju kalte? Jei as buciau tarybu sajungoje uzaugus tai ir as ne ka geresne buciau. Bet esme tame, kad kiekvienas turi pasirinkima su kuo susideti.

Ne taip issireiskiau ne kaltinimas o smerkimas. Galiu drasiai teigt kad tiek mes esam savotiskai sugede tiek jus esat savotiskai sugedusios wink. Ir nereik ziuret i tai tik ish vienos prizmes puses. Ish tokiu issivystimo lygio saliu panasiu kaip Lietuva dauguma merginu taip galvoja smile. Yra keli pazystami apsizenija su ukrainietem tai jos irgi taip sako blogesniu vyru negu ukrainieciai nera big_smile. O del tarybu sajungos tai kaip kam jei ji gyvuotu iki siol tai tokiu problemu kaip dabar nebutu big_smile. O del pasirinkimo tai tikrai ne kiekvienas turi tokia galimybe

113

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Dalius, 24 parašė:
Dora, 18 parašė:
Dalius, 24 parašė:
Dora, 18 parašė:

Dar vienas irodymas, kad geriau uz lietuvio neteketi - net nesugeba palaikyti padoraus pokalbio. Aisku visur yra visokiu bet uz eilinio lietuvio skustagalvio tikrai netekeciau. Lietuvoj tikrai yra labai draugisku ir fainu zmoniu bet tai yra mazuma. Man nereikia, kad aplink mane lakstytu bet jei jau nesugeba pats uz save galvoti ir neturi net menkiausiu manieru tikrai su tokiu neprasideciau. Jei kalbant apie isvaizda tai dauguma lietuviu priedo dar ir atstumiantys (bet ne visi).
Taciau reikia prisiminti, kad svetur galima ir dar blogiau susirasti. Taigi galu gale reikia zureti ne i kultura o i zmogu.

Nesuprantu kaip galima kaltint zmones? Jei tie zmones isaugo tam tikroj aplinkoj, tam tikroj kulturoj ko ish ju noret? Jie gyvena kaip buvo isaukleti kaip gyveno su kuo bendravo ir t.t , kur visu vertybes skiriasi nuo labiau issivysciusiu saliu gyventoju. O jei kalbi apie isvaizda kiekvienai pasirinkimas ar isvaizda ar harakteris ar bala kas....

O kada gi as sakiau kad cia ju kalte? Jei as buciau tarybu sajungoje uzaugus tai ir as ne ka geresne buciau. Bet esme tame, kad kiekvienas turi pasirinkima su kuo susideti.

Ne taip isireiskiau ne kaltinimas o smerkimas. Galiu drasiai teigt kad tiek mes esam savotiskai sugede tiek jus esat savotiskai sugedusios wink. Ir nereik ziuret i tai tik ish vienos prizmes puses. Ish tokiu isivystimo lygio saliu panasiu kaip Lietuva dauguma merginu taip galvoja smile. Yra keli pazystami apsizenija su ukrainietem tai jos irgi taip sako blogesniu vyru negu ukrainieciai nera big_smile. O del tarybu sajungos tai kaip kam jei ji gyvuotu iki siol tai tokiu problemu kaip dabar nebutu big_smile. O del pasirinkimo tai tikrai ne kiekvienas turi tokia galimybe

Na del to kad dauguma merginu negeresnes tai pilnai sutinku. Keikiasi bjauriau nei vyrai ir apskritai baisu paziureti. Bet to negalima pritaikyti kiekvienam - nei vaikinui, nei merginai. Is dalies manau kad visa sita diskusija yra kiek beprasme nes tikrai yra nuostabiu lietuviu vyru ir negali sakyt "uz lietuvio jau tikrai niekada netekesiu". Taip pat kitose salyse dar blogesniu atsiranda. Taigi viskas paprasciausiai per daug abstraktu.
Del tarybu sajungos tiesa sakant nemanau, kad labai noretum, kad ji vis dar gyvuotu. Butu dar didesniu problemu negu tu galvoji. Ideja gal buvo ir nebloga bet tai buvo sistema pastatyta ant neteisingu Marxo ideju interpretaciju. Manau Marxas buvo genijus bet jo idejos deja, neigyvendinamos.

114

Re: Ištekėti už užsieniečio....

smile:):) nejuokinkit zmoniu

115

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Evaldas, 21 parašė:

aik p*st;) ruses geros ishtvirkeles:D nors didesniu ishtvyrkeliu kaip aires/angles nemaciau da:D :::223


sutinku 100%

116

Re: Ištekėti už užsieniečio....

as noreeeciau

117

Re: Ištekėti už užsieniečio....

joa... kur daug pinigu ten ir LIETUVAJTES PANELES SAVO FIGURA RODO smile ir cia faktas kajp blynas ir nemeluokit .....

118

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Marija, 20 parašė:

Gal atsiras zmoniu kurie susikure savo seima uzsienije( bet ne su lietuviais,o tos salies pilieciu)?Kur?Ir kodel?

119

Re: Ištekėti už užsieniečio....

as jau 5 metai kaip istekejusi uz irakiecio, o tarp kitko esu labai laiminga, turiu suneli, gerai sutareme,

120

Re: Ištekėti už užsieniečio....

nana ziuresim kas dar bus po 5..:)