1

Tema: Kaip pamiršti mylimą ją?

Kaip pamiršti mylimąją kai išgyvenai 10 metų? Išvažiavo į užsienį nieko nepasakius, taip sakant paliko ant ledo.

2

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Donataszzz parašė:

Kaip pamiršti mylimąją kai išgyvenai 10 metų? Išvažiavo į užsienį nieko nepasakius, taip sakant paliko ant ledo.

Baik saves gailetis ir imkis darbo,saviugdos ir gyvenk savo gyvenima. Dar nei vieni santykiai nenutruko be priezasties. Kaip pasiklosi ,taip issimiegosi -sakoma.
Tavo gyvenimo permainos yra tik i gera tau. Kai atsipeikesi nuo savigrauzos suprasi,kad esi laimingesnis nei pries tai. Sekmes.

3

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Nuo ko susirgai, tuo ir gydykis. Rask kuo daugiau jos blogų savybių, nukelk nuo pjedestalo, duok sau laiko nurimti ir pasinerk į kitą meilę.

4

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Buk ramus,kaip Ramunas,nepamirsi niekad,cia tavo dalis gyvenimo,ar tu gali pamirsti savo gyvenima?Tiesiog turi su tuo susitaikyti,kazkur skaiciau kad pilnai atsiriboti nuo minciu kartais prireikia ir puses pragyvento laiko kartu.Turi isgyventi tai,iskaukti,po to palengveja.Tik nadaryk klaidos,nepulk i santykius is karto,duok sau laiko...

5

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Negaliu negalvoti apie ją, per daug ją myliu. 10 metų  ne 10 dienų ar mėnesių. Bet ir nekenčiu jos, nekenčiu už tai kad ją įsimylėjau, kad myliu. Norisi rėkti, kaukti, prisigerti iki žemės graibimo.

6

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Pripažystu kad didelė dalis mano kaltė kad ji mane paliko. Ji išvažiavo nieko nepasiemus ( paliko visus rūbus, higienos priemones) išvažiavo kaip stovi. Butų nors apie išvažiavimą pasakius, o dabar paskambino kai jau buvo pakeliui į angliją. Dėl to man labiausiai pyktis ir ima. Mano manimu kad ji išvažiavo pas kitą vyrą. Kitaip jos poelgio nesuprantu.

7

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

dar gerai kad pripazisti kad del tavo kaltes ji tave paliko ir ko tu tikejais? kad kentes ji visa gyvenima o tu ja trypsi?????? galiu pasakyti saunuole kad rizosi palikti, nuo geru vyru niekas nebega..... cia tau pamoka bus , tik neaisku ar tu ja ismoksi ar ne.....

Donataszzz parašė:

Pripažystu kad didelė dalis mano kaltė kad ji mane paliko. Ji išvažiavo nieko nepasiemus ( paliko visus rūbus, higienos priemones) išvažiavo kaip stovi. Butų nors apie išvažiavimą pasakius, o dabar paskambino kai jau buvo pakeliui į angliją. Dėl to man labiausiai pyktis ir ima. Mano manimu kad ji išvažiavo pas kitą vyrą. Kitaip jos poelgio nesuprantu.

8

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Rita parašė:

dar gerai kad pripazisti kad del tavo kaltes ji tave paliko ir ko tu tikejais? kad kentes ji visa gyvenima o tu ja trypsi?????? galiu pasakyti saunuole kad rizosi palikti, nuo geru vyru niekas nebega..... cia tau pamoka bus , tik neaisku ar tu ja ismoksi ar ne.....

Donataszzz parašė:

Pripažystu kad didelė dalis mano kaltė kad ji mane paliko. Ji išvažiavo nieko nepasiemus ( paliko visus rūbus, higienos priemones) išvažiavo kaip stovi. Butų nors apie išvažiavimą pasakius, o dabar paskambino kai jau buvo pakeliui į angliją. Dėl to man labiausiai pyktis ir ima. Mano manimu kad ji išvažiavo pas kitą vyrą. Kitaip jos poelgio nesuprantu.

9

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Ar tu be pokalbio su juo išvažiuotum? Nebandytum paaiškiti kad viskas baigta ir t.t. Kad nebenori su juo sieti ateities? Jei nėra kito vyro neišvažiuosi vien tik taip kaip esi tuo momentu apsirengus. Man atrodo kad dominuoja kitas vyras, ir jai vadovauja. Kitaip galvoti negaliu.

10

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

koks skirtumas yra kitas vyras ar ne, svarbiausia kad pagaliau apsisprende.... o  kam sakyti  kad isvaziuoji juk ir taip jau supratai kad esi kaltas, jei butu pasakius butum stabdes, pazadu prizeres, tai suprask nesake todel kad maziau kliuciu butu, o del daiktu tai jei turi pinigu ju gali nusipirkti, tie liks tau prisiminimui

Donataszzz parašė:

Ar tu be pokalbio su juo išvažiuotum? Nebandytum paaiškiti kad viskas baigta ir t.t. Kad nebenori su juo sieti ateities? Jei nėra kito vyro neišvažiuosi vien tik taip kaip esi tuo momentu apsirengus. Man atrodo kad dominuoja kitas vyras, ir jai vadovauja. Kitaip galvoti negaliu.

11

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Donataszzz parašė:

Ar tu be pokalbio su juo išvažiuotum? Nebandytum paaiškiti kad viskas baigta ir t.t. Kad nebenori su juo sieti ateities? Jei nėra kito vyro neišvažiuosi vien tik taip kaip esi tuo momentu apsirengus. Man atrodo kad dominuoja kitas vyras, ir jai vadovauja. Kitaip galvoti negaliu.

dominatorius... big_smile

12

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Taip žmonės nesielgia kaip ji pasielgė. Tokiam jos elgesiui turi būti logiškas paaiškinimas. Aš irgi norėjau ją mesti ir išvažiuoti bet mane sąžinė užgraužė, negalėjau taip su ja pasielgti. Likau dėl jos , o ji mane metė kaip šiukšlę nereikalinga.

13

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Donataszzz parašė:

Taip žmonės nesielgia kaip ji pasielgė. Tokiam jos elgesiui turi būti logiškas paaiškinimas. Aš irgi norėjau ją mesti ir išvažiuoti bet mane sąžinė užgraužė, negalėjau taip su ja pasielgti. Likau dėl jos , o ji mane metė kaip šiukšlę nereikalinga.

Santykiu judvieju normaliais nepavadinsi,jei abu apie issiskyrima galvojot ,kol pagaliau vienas is jusu zenge zingsni.
Tai nera ko ir gailetis. Jau faktas-likai laisvas. Tik skaudel tol ,kol jausies nuskriaustas. Gal tu dar nieko nekeisk ir pasikamuok,kol paciam atsibos,tokia savijauta. O tada ir pradesi galvoti,kame kampas su tavim buvo,kad tave mete. Buti paliktam nera pats blogiausias dalykas. Blogiau tureti salia zmogu,kuriuo negali pasitiketi,su kuriuo santykiai niekur neveda. Tada abu kazkur grimsta ,kaip i liuna ir ta neviltis pjauna lyg su atsipusiu peiliu.
Sveikas gyvenime,esi gyvas ir gali daryti ka nori!!!

14

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Dalija visiskai jums pritariu.....

dalija parašė:
Donataszzz parašė:

Taip žmonės nesielgia kaip ji pasielgė. Tokiam jos elgesiui turi būti logiškas paaiškinimas. Aš irgi norėjau ją mesti ir išvažiuoti bet mane sąžinė užgraužė, negalėjau taip su ja pasielgti. Likau dėl jos , o ji mane metė kaip šiukšlę nereikalinga.

Santykiu judvieju normaliais nepavadinsi,jei abu apie issiskyrima galvojot ,kol pagaliau vienas is jusu zenge zingsni.
Tai nera ko ir gailetis. Jau faktas-likai laisvas. Tik skaudel tol ,kol jausies nuskriaustas. Gal tu dar nieko nekeisk ir pasikamuok,kol paciam atsibos,tokia savijauta. O tada ir pradesi galvoti,kame kampas su tavim buvo,kad tave mete. Buti paliktam nera pats blogiausias dalykas. Blogiau tureti salia zmogu,kuriuo negali pasitiketi,su kuriuo santykiai niekur neveda. Tada abu kazkur grimsta ,kaip i liuna ir ta neviltis pjauna lyg su atsipusiu peiliu.
Sveikas gyvenime,esi gyvas ir gali daryti ka nori!!!

15

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Negaliu daryti ką noriu. Ji man paliko dar ir kraitį du sūnūs (vienas mūsu sūnui 9m. posūniui 12m.) Posūnį auginu nuo 3 m. Jis man kaip tikras sūnus, aš jo numesti negaliu, jį myliu kaip savo sūnų. Kaip moteris gali mesti šeimą? Aš manau tik dėl kito vyro.

16

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

tai ko cia verki, auklek sunus , suzinosi ka reiskia vienam vaikus auginti gal tada atsakingiau ziuresi i gyvenima

Donataszzz parašė:

Negaliu daryti ką noriu. Ji man paliko dar ir kraitį du sūnūs (vienas mūsu sūnui 9m. posūniui 12m.) Posūnį auginu nuo 3 m. Jis man kaip tikras sūnus, aš jo numesti negaliu, jį myliu kaip savo sūnų. Kaip moteris gali mesti šeimą? Aš manau tik dėl kito vyro.

17

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Donataszzz parašė:

Negaliu daryti ką noriu. Ji man paliko dar ir kraitį du sūnūs (vienas mūsu sūnui 9m. posūniui 12m.) Posūnį auginu nuo 3 m. Jis man kaip tikras sūnus, aš jo numesti negaliu, jį myliu kaip savo sūnų. Kaip moteris gali mesti šeimą? Aš manau tik dėl kito vyro.

Ar sakysi,kad gali,ar sakysi ,kad negali tai tera tavo pasirinkimas. O tu galvok kaip tau bus lengviau gyventi. Gyvas i zeme juk neilysi. Tuo labiau turi toki didziuli turta ,tai savo vaikus. Daugelis vyru ir moteru tau pavydi,nes tavo gyvenimas turi prasme. Didziuokis savim tu esi tetis.

18

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Donataszzz parašė:

Taip žmonės nesielgia kaip ji pasielgė. Tokiam jos elgesiui turi būti logiškas paaiškinimas. Aš irgi norėjau ją mesti ir išvažiuoti bet mane sąžinė užgraužė, negalėjau taip su ja pasielgti. Likau dėl jos , o ji mane metė kaip šiukšlę nereikalinga.

nereiketu ieskot logikos moteru elgesyje, pas jas ne tas smegenu pusrutulis dominuoja. Kazkas suzadino jos jausmus, o ja prie taves laike gal tik pripratimas ir patogumai. O gal jai apskritai depresija apie kuria tu nezinojai? Maza mergaite pabego. Paaugles kartais taip pat pabega is namu niekam nieko nesakusios. Pamoka tau.

19

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

Donataszzz parašė:

Kaip pamiršti mylimąją kai išgyvenai 10 metų? Išvažiavo į užsienį nieko nepasakius, taip sakant paliko ant ledo.

nepanikuok viskas bus gerai)
1) ismesk visus moters daiktus pakeisk spyna. kai moteriai nepasiseks anglijoj ir nores grizti o grizti jau nebebus kur ir paliksi ja gatveje
2) nueik pas teisininka ir pradek tampyti moteri po teismus. uzfiksuok fakta kad moteris isvaziavo vaikus paliko vaikais nesirupina pakviesk kokia vaiku teisiu tarnyba. pradek inicijuoti kad is moters atimtu vaikus. gris moterele is uzsienio nei namu nei buto nei vaiku nei pinigu ir va tada jai bus visiska zopa)

as tai sia kryptimi veikciau)

20

Re: Kaip pamiršti mylimą ją?

pyktis gimdo pykti,kerstas-kersta,ir tik meile-meile...
klisti yra zmogiska ,o atleisti dieviska.mesk is galvos visas mintis,kurios tave skaudina ir zinok,kad tu jau esi laimetojas.