1

Tema: Riedučiai

Siūlykit savo nuomonę. Patarkit, kokius pirkti, į ką atsižvelgti ir pan. smile

2

Re: Riedučiai

I asfalta savo vietoveje... smile

3

Re: Riedučiai

Nu aš galvoju, kad vietą pasivažinėjimui tikrai rasčiau. Svarbiau yra įsigyti tokius riedučius, kurie būtų tvirti, patogūs... smile Gali būti, kad šiais metai jų jau taip ir neįsigysiu, bet tada bent jau kitais metais įsigysiu. big_smile Linkstu prie FILA riedučių.

4

Re: Riedučiai

Kęstas parašė:

Nu aš galvoju, kad vietą pasivažinėjimui tikrai rasčiau. Svarbiau yra įsigyti tokius riedučius, kurie būtų tvirti, patogūs... smile Gali būti, kad šiais metai jų jau taip ir neįsigysiu, bet tada bent jau kitais metais įsigysiu. big_smile Linkstu prie FILA riedučių.

Tai kaip buvo su tais riedučiais ?

5

Re: Riedučiai

Nu aš galvoju, kad vietą pasivažinėjimui tikrai rasčiau. Svarbiau yra įsigyti tokius riedučius, kurie būtų tvirti, patogūs... Gali būti, kad šiais metai jų jau taip ir neįsigysiu, sad life.. bet tada bent jau kitais metais įsigysiu big_smile

6 (redagavo Martinas 2020-02-18 15:08)

Re: Riedučiai

Kaina ir komfortas svarbiausi kriterijai mano atžvilgiu, neseniai pats pirkau https://abalt.lt/imone/301659533, patenkintas esu ir už brandą kosmoso nemokėjau

7

Re: Riedučiai

Visų pirma, tai reiktų atsižvelgti į riedučių paskirtį, nes būna skirtingų rūšių, dar reikia atkreipti dėmesį į guolius ir pačius ratukus (man patogiausi guminiai). Ir žinoma svarbiausia, kad būtų smagūs užsidėjus, niekur nespaustų ar nekliūtų big_smile

8

Re: Riedučiai

Shameless parašė:

Siande Man Duokit PACIUZAS tongue big_smile big_smile

Pačiūžos - jėga!