1

Tema: bisex

ar daug yra zmoniu manantis kad yra biseksualus

2

Re: bisex

gerai kai merginos tokios, o ne bernai big_smile

3

Re: bisex

Aš manau tokiu žmoniu daug,nes seksas dabar labai pašėles ir nori viska išbandyti.

4

Re: bisex

taip daug tik nevisi apie tai kalba

5

Re: bisex

Vilte parašė:

Aš manau tokiu žmoniu daug,nes seksas dabar labai pašėles ir nori viska išbandyti.

O taip yra todel nes didziausias pasaulio valstybes valdo labiausiai neprognozuojami zmones
. visi bijo taip pabaigti gyvenima nieko neisbande, arba neisbande tai ko nori
Delto poros taip lengvai skiriasi, daug isdavysciu ir tt
Nors gal ir gerai
Kam cia varzyti ir atimineti laisve is zmoniu

6

Re: bisex

Be abejo. Jus teisus.

7

Re: bisex

juLijus parašė:
Vilte parašė:

Aš manau tokiu žmoniu daug,nes seksas dabar labai pašėles ir nori viska išbandyti.

O taip yra todel nes didziausias pasaulio valstybes valdo labiausiai neprognozuojami zmones
. visi bijo taip pabaigti gyvenima nieko neisbande, arba neisbande tai ko nori
Delto poros taip lengvai skiriasi, daug isdavysciu ir tt
Nors gal ir gerai
Kam cia varzyti ir atimineti laisve is zmoniu

Tu nerimtai:D

8

Re: bisex

Cia man,Viltei ar Julijui ? Jeigu man, tai as rimtai.

9

Re: bisex

kas kaip nori tas taip dulkinasi, ar su kuo dulkinasi, cia sakyciau asmeninis reikalas nesuprantu kam reikia isvis i viesuma kelt,

10

Re: bisex

tam kad suzinotum tam tikra info

11

Re: bisex

kai nebežinai ko nori ar su galva negerai ir prisigalvoji,gal pabandykit ozka ar karve isdulkint juk vis kitaip nei su moterim..:))

12

Re: bisex

vienišas vilkas parašė:

kai nebežinai ko nori ar su galva negerai ir prisigalvoji,gal pabandykit ozka ar karve isdulkint juk vis kitaip nei su moterim..:))

tobuleja technologijos, gyvenimas
tobuleja ir sexas
tarybiniu laiku kist-myst nebetinka
nesugebi eiti kartu su naujovem - iskrenti is rato
o del iskritusiu niekam neidomu. Jie tiesiog paliekami niekam nereikalingi

apie gyvunus niekas cia nekalba ir neuzsimena
su gyvunais tenkinasi rytuose arabai/babajai nesugebantys rasti merginu. NU arba Amerikoje feministes kurios savo augintinius myli labiau nei vyrus. Kazkur matyta/girdeta apie tai

13

Re: bisex

pirma duok tavo savokos biseksualumas aprasyma smile Paskui ir atsakysi i savo klausima. smile Be to geriausia tokius klausimus uzduoti tam tikros pakraipos portaluose smile

14

Re: bisex

Gali manyti, ka tik nori. Reikia pabandyti ir, jeigu patinka, tai ir esi bisex...Klausimas buvo , kiek daug tokiu. Gal kas ir suvedineja stastistika. Panarsyk...

15

Re: bisex

Tai sunku rasti tokių big_smile nes arba gėjai arba normalūs, nieko blogo kartais atsiduoti vyrui kaip vyras smile

16

Re: bisex

Biseksualumas ar homo turi savo apibrėžimą, Nemanau, kad žmogus nors kartą išbandęs just for fun šią sekso formą, dar kartą ir dar kartą to nedarys. Tai yra potraukis. Tai ne tik šios a la super modernios visuomenės atradimas. Tai buvo labai seniai iki Kristaus (Roma, Graikija) ir dar senesniais laikais. Taip, kad nesutinku, su nuomone, kad tai labai modernus. Ar tai yra smerktina? Apie tai Lietuvoje ir ne tik ginčijamasi senokai...

17

Re: bisex

As nemanau, kad karta isbandes ir vel bandys, nes gali ir nepatikti. Tiesiog pabandai is smalsumo ir tiek...:::008

18

Re: bisex

Na as manau kad esu bisex bet dar nesu grinai jokio sex bandes su kitu vyru.Neslepsiu manau esu bisex nes daznai pradedu svajoti kaip padaryciau oralini kitam vyrui.Esu netgi kelis kartus nuleides sau i burna ir nuryjes savo sekla.Kartais pazaidziu su savo subinyte irgi.Pakaisioju kelis pirstukus iskart ar surades sex zaisliuka pajodineju isivaizduodamas apie tikra.

19

Re: bisex

Su žaisliukais, kaip su žaisliukais. Jie neturi charakterio, įpročių, priklausomybių. Vadovauji tu. Žmogus - jau ne žaisliukas. Jis gali turėti tokių savybių, kurios tau ir nepatiks...Tada bus jau ne žaidimas...Rizika neišvengiama.

20

Re: bisex

Juokinga kai valstybių vadovai įtakoja biseksualumą WTF TAI LĖKTUVŲ CHEMTRAILAI  turbūt gimstamumą įtakoja?