1

Tema: Už ką atiduotum savo sielą? :)

žmonės įdomios, bene unikaliausios būtybės šioje žemėje smile be instinktų (maitinimosi, savisaugos, dauginimosi) žmonės turi daugybę norų, troškimų, svajonių, siekių... tik, deja, neviskam lemta išsipildyti... o tu? ko tu norėtum ant tiek stipriai, kad parduotum savo sielą? smile

2

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

tikiuosi atsakymai bus laaaabai įvairūs smile

3

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

O tu? smile

4 (redagavo Valdas 2016-12-09 15:33)

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Aš parduočiau sielą už rojų pragare.

O kam būtų parduota siela?

Juk svarbiausia ne tai, kad parduodi sielą. smile

O tai, kas pirkėjas. smile

5

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

nemanau kad toks dalykas egzistuoja:)

6

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

patikslinu, kad "parduoti sielą dėl kažko" tai tik metafora.... perfrazuoju.... ko šiuo metu labai labai laaaaabai stipriai norėtumėte? smile ant tiek stipriai, kad netveriat savam kailyje ;D

7

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Gyvenimo Oz, nuvykti i visus planetos festivaliu, susibendrauti su patinkanciomis bands and djs big_smile taip pat atlikti lyties keitimo operacija kamnors arba bent jau paoperuoti big_smile paisdaryti nosies pertvaros operacija, nuskristi i kosmosa bei issiaiskinti kaip veikia smegenys, visas dimensiju, galaktiku paslaptys, kad sumazetu klausimu mano galvoje big_smile o tu?

8

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

vat čia tai atsakymas ;D aš tai labai taikos visame pasaulyje noriu, ir milijono eurų ir mandarinų dar ;DD

9

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

nesakysiu, nes neišsipildys big_smile

10

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

čia ne tie atvejai, apie krentančias žvaigždes ir užpustas žvakutes ;DD tiesiog įdomu smile ko nori, labai nori, labai labai nori, moterys ir vyrai ;DD

11

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

žinau, kad ne tie.. tik pajuokavau... smile

12

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Uz abipuse meile ir galimybe gyventi kartu ir mirti viena diena, greitai ir laimingai.

13

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Man butu maloniausias dalykas cia forume,kad kai kuriuos piliecius aplankytu nusvitimas.

14

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

dalija o kam švitinti žmones, sako pasėkmės ir savijauta po nušvytinimo baisūs ;DD

15

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Pūkis Baisuolis parašė:

dalija o kam švitinti žmones, sako pasėkmės ir savijauta po nušvytinimo baisūs ;DD

Koks jus pokstininkas...

16

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

ne visiems suprantamas juodas humoras smile tiesa, sarkazmas man irgi prie širdies smile ir jeigu kas nesupranta juodo humoro, tai čia to žmogaus problemos, o ne mano smile

17

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Norėčiau surinkti grupele žmonių iš viso pasaulio skirtingų išvaizdos, būdo ir požiūrio savybių ir kad mes visi butume neišskiriami draugai. Primetat kai faina kai kokie 10 neišskiriamų draugų pvz: Juodaodis, Kinietis, Rusas, Anglas, Latvė (būtinai), Aš (Lietuvis), nu ir dar kokiu kitų tautybių bei požiuru žmonės sueitų vien dėl to kad būtų šeima kaip draugai smile Tai būtų Awesome smile Susirenki kokį filmą bendrai pažiūrėt ar į kokį koncerta nuvaryt, tiesiog būt kartu, kaip vienas kumštis smile)

18 (redagavo Erdni 2016-12-12 16:03)

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Deivis parašė:

As tai noriu Erdni savo lovoj. wink
Shut up and take my soul.

pokštininkas big_smile smile su tokiais norais atsargiau.. big_smile

19

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Tadas parašė:

žmonės įdomios, bene unikaliausios būtybės šioje žemėje smile be instinktų (maitinimosi, savisaugos, dauginimosi) žmonės turi daugybę norų, troškimų, svajonių, siekių... tik, deja, neviskam lemta išsipildyti... o tu? ko tu norėtum ant tiek stipriai, kad parduotum savo sielą? smile

Koks klausimas? Atiduoti siela, ar parduoti siela? tai skirtingi dalykai, ko pats neskiri,matomai.
Atiduoti atiduociau, parduoti nederetu.

20

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Manau, kad sielos nei atiduosim, nei parduosim. Nebent mirdami, jeigu neištiktų netikėta mirtis, galim paprašyt Dievo, kad priimtų. Manau siela nėra mūsų valioje...