21

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

kas cia yra visiems? -si nuo -um irgi skiriasi...
ka cia bekomentuoti....:::m12

22

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Taip, pats klausimo formulavimas, mano akimis, beprasmiškas...:::008

23

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

čia jus visi beprasmiški ;DDD

24

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

O jūs - alternatyva ? :::008

25

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

aš esu pats kaip prasmė ;DD

26

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Prasmė beprasmybėje...Beprasmybė prasmėje...

27

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina parašė:

Manau, kad sielos nei atiduosim, nei parduosim. Nebent mirdami, jeigu neištiktų netikėta mirtis, galim paprašyt Dievo, kad priimtų. Manau siela nėra mūsų valioje...

As manau,kad dauguma is musu ta siela jau esam pardave.Svajonese kalbam apie aukstus,kilnius tikslus,realybeje aukojam visa tai paprastiems,elementariems dalykams-kas suteikia mums komforto ar suvirpina ego..Stai ir tamsta dalele sielos jau paaukojote forumui..Na cia siek tiek panegirikos karunavimo proga....

28

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Tai neturi nieko bendro su siela. Tai tik žaismingos nuotaikos, emocijos. Labai jau supaprastinat, Gyti.Siela yra mūsų branduolys, esmė. Maniškė savo vietoje...:::008

29

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina parašė:

Tai neturi nieko bendro su siela. Tai tik žaismingos nuotaikos, emocijos. Labai jau supaprastinat, Gyti.Siela yra mūsų branduolys, esmė. Maniškė savo vietoje...:::008

Galeciau parasyt-genialumas slypi paprastume,bet tai butu tik zodziu zaismas.Bet gi minejot,kad siela jums nepriklauso,tai kodel manot,kad ji savo vietoje?

30

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina parašė:

Taip, pats klausimo formulavimas, mano akimis, beprasmiškas...:::008

Manau, cia tik tu beprasmiska. Tema aiski -ar atiduotum- klausia, o pati diskutuoji apie -ar atiduosi....
atiduotum, reikstu, jei butu galimybe..
atiduosi, kalbi, lyg siela butu daigtas...

31

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Manau,kad yra is viso nukrypta nuo temos.Temos autorius klause musu apie norus,troskimus ar tikslus kuriu siekdami mes pasisryze daug ka paaukoti.Bent as taip tai supratau.

32

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

gytis parašė:
Marina parašė:

Tai neturi nieko bendro su siela. Tai tik žaismingos nuotaikos, emocijos. Labai jau supaprastinat, Gyti.Siela yra mūsų branduolys, esmė. Maniškė savo vietoje...:::008

Galeciau parasyt-genialumas slypi paprastume,bet tai butu tik zodziu zaismas.Bet gi minejot,kad siela jums nepriklauso,tai kodel manot,kad ji savo vietoje?

Tai ir yra, kad ji Dievo valioje...

33

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Alvydas parašė:
Marina parašė:

Taip, pats klausimo formulavimas, mano akimis, beprasmiškas...:::008

Manau, cia tik tu beprasmiska. Tema aiski -ar atiduotum- klausia, o pati diskutuoji apie -ar atiduosi....
atiduotum, reikstu, jei butu galimybe..
atiduosi, kalbi, lyg siela butu daigtas...

Aš negaliu būti beprasmiška, nes esu žmogus...
Bet kurios spekuliacijos susiję su siela, mano akimis beprasmiškos...Gali paaukoti gyvybę, bet ne sielą...

34

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina parašė:
Alvydas parašė:
Marina parašė:

Taip, pats klausimo formulavimas, mano akimis, beprasmiškas...:::008

Manau, cia tik tu beprasmiska. Tema aiski -ar atiduotum- klausia, o pati diskutuoji apie -ar atiduosi....
atiduotum, reikstu, jei butu galimybe..
atiduosi, kalbi, lyg siela butu daigtas...

Aš negaliu būti beprasmiška, nes esu žmogus...
Bet kurios spekuliacijos susiję su siela, mano akimis beprasmiškos...Gali paaukoti gyvybę, bet ne sielą...

Nesutinku.Jei siela butu tik Dievo valioje mes neturetume jokiu pasirinkimo galimybiu..Taciau mes jas turime.Gal ribotas bet visgi...Taigi esam atsakingi uz savo veiksmus ir ne tik..

35

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Ką turi bendro pasirinkimo galimybės ir siela...Mes atsakingi už savo veiksmus, kol esam psichiškai sveiki. Visa, kas gyva turi sielą...Daug kas bandė ir bando tai paneigti, bet aš tuo tikiu... Siela yra kiekvieno iš mūsų esmė, ji nemirtinga ir atsiskleidžia per bendravimą, kontaktavimą su viskuo, kas mus supa, nes Dievas, jo šv.Dvasia kalba per mus, jeigu mes savęs neluošinam tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Galima bandyt slopinti, užgniaužti, bet tai veda į destrukciją ir beprotybę.

36

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina parašė:

Ką turi bendro pasirinkimo galimybės ir siela...Mes atsakingi už savo veiksmus, kol esam psichiškai sveiki. Visa, kas gyva turi sielą...Daug kas bandė ir bando tai paneigti, bet aš tuo tikiu... Siela yra kiekvieno iš mūsų esmė, ji nemirtinga ir atsiskleidžia per bendravimą, kontaktavimą su viskuo, kas mus supa, nes Dievas, jo šv.Dvasia kalba per mus, jeigu mes savęs neluošinam tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Galima bandyt slopinti, užgniaužti, bet tai veda į destrukciją ir beprotybę.

pasaulyje keliolika religiju o ji cia daugiskaita fanatiskas maldas beria kaip zirnius uz visus, "kuo pats kvepi tuo kitus tepi" savo fraze laikas taikytis sau paciai....

37

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Religijų daug, bet Dievas vienas ir siela viena...:::008

38

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina, nemaniau, kad tokia kvaila...

39 (redagavo Anna 2017-10-31 08:51)

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

tema, kuria neturiu ką pasakyti. gal dėl to, kad nežinau, kas yra siela?
kas paaiškins? smile
Alvydai? smile
p.s. tikiu, kad siela yra. bet kaip ją apibrėžti? gal kiekvienas skirtingai įsivaizduoja? tad ir prasideda nesusikalbėjimai bei kvailių ieškojimai?

40

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Alvydas parašė:

Marina, nemaniau, kad tokia kvaila...

Nieko tokio, teks manyt iš naujo...:::008