81

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Mantė parašė:

Žinau, kad čia jūs diskutuojat ir aš čia gal biškį ne į diskusijos temą, bet aš savo sielą jau atidavusi savo mėgstamiausioms grupėms xD

Tikiuosi , tai metafora...:::008

82

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Tapatipaslaptis parašė:
Mantė parašė:

Žinau, kad čia jūs diskutuojat ir aš čia gal biškį ne į diskusijos temą, bet aš savo sielą jau atidavusi savo mėgstamiausioms grupėms xD

Tikiuosi , tai metafora...:::008

Nope, ne metafora,o tikras dalykas. Nors jeigu taip pažiūrėjusi, turbūt savo sielą esu iš velniu pardavusi dar, bet pagrinde tai grupėms big_smile

83

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Savo sielą galima įtakoti tik savo poelgiais... Įsivaizduokit, kad rašot dienoraštį... Kasdien, kas minutę... Jo negalima nei parduoti, nei pakeisti... Jis visada su jumis. "Parduoti sielą" sugalvota kažkada primityvesniems žmonėms. Metafora, kuria bandyta paaiškinti poelgių pasekmes tam, kas svarbiausia...
Parašiau labai trumpai, taikliai, bet painiai... "Neparduokit" savo sielos - nepasiduokit blogio įtakai... Elkitės teisingai ir būkit geri.

84

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Breinas parašė:

Savo sielą galima įtakoti tik savo poelgiais... Įsivaizduokit, kad rašot dienoraštį... Kasdien, kas minutę... Jo negalima nei parduoti, nei pakeisti... Jis visada su jumis. "Parduoti sielą" sugalvota kažkada primityvesniems žmonėms. Metafora, kuria bandyta paaiškinti poelgių pasekmes tam, kas svarbiausia...
Parašiau labai trumpai, taikliai, bet painiai... "Neparduokit" savo sielos - nepasiduokit blogio įtakai... Elkitės teisingai ir būkit geri.

Gražu ir teisinga...:::528

85

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Breinas parašė:

Savo sielą galima įtakoti tik savo poelgiais... Įsivaizduokit, kad rašot dienoraštį... Kasdien, kas minutę... Jo negalima nei parduoti, nei pakeisti... Jis visada su jumis. "Parduoti sielą" sugalvota kažkada primityvesniems žmonėms. Metafora, kuria bandyta paaiškinti poelgių pasekmes tam, kas svarbiausia...
Parašiau labai trumpai, taikliai, bet painiai... "Neparduokit" savo sielos - nepasiduokit blogio įtakai... Elkitės teisingai ir būkit geri.

Man klausimas iškilo, o kas nustatys, ar elgiesi teisingai? Nes kiek žmonių, tiek ir požiūrių. C;

86

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Mante, neapsimesk. Tu labai gerai ir pati žinai, kas teisinga, o kas - ne.
Tiems, kas net nežino, kas teisinga, reikės nukeliauti labai ilgą kelią vien tam, kad bent sužinotų kryptį, kur link eiti...

87

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Breinas parašė:

Mante, neapsimesk. Tu labai gerai ir pati žinai, kas teisinga, o kas - ne.
Tiems, kas net nežino, kas teisinga, reikės nukeliauti labai ilgą kelią vien tam, kad bent sužinotų kryptį, kur link eiti...

Aš neapsimetu, o tiesiog klausiu. Kiekvieno žmogaus gyvenimo filosofija yra skirtinga, bet jeigu tu kalbi tik apie tuos pagrindinius dalykus,tai neįdomu tada.

88

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Gali būti skirtinga filosofija, bet tiesa visada viena.

89

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Nesutikčiau. Tiesų gali būti kelios, viskas labai priklauso nuo aplinkos, pačios visuomenės, netgi kartais religijos

90

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Tiesa nesikeičia net jei kažkas įrodo priešingai. Ji visada yra viena, kaip monolitas. Minia gali rėkti priešingai, gali pateikti įrodymus, bet tiesa nuo to nesikeičia.

91

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Pvz. Atėjo vakaras, t.y. faktas, tiesa . Toks vyrukas Tadkis vakar Karštojoj rašė, kad išaušo gražus vakaras. Jam gal taip susiklostė, kad išaušo, bet tiesa ir liko vakaras, kaip tos aplinkybės besusiklostytų...:::528

92

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina parašė:

Religijų daug, bet Dievas vienas ir siela viena...:::008

Kaip čia pasakius... Dievu daug. Kiekvienas tyki tokių Dievu kokį isivaizduoja kad yra tikras. Kyla daug ginčų tuo klausimų. Bet tai mūsų žmogiški suvokimai. Jeigu to paklaustume aukščiausių angelų kas yra Dievas ir kiek Jo yra, kažin ar suvoktume jo atsakymą. Tas pats ir liečia sielą. Mes kalbame apie ja kaip apie tai ką gerai žinome. Tačiau kuris iš šitų kalbėtojų, būvo bent realiai sąmoningai susilietes su ją?

93

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Siela mūsų savastis, suvokiam ją turį ar nesuvokiam, nuo to niekas nesikeičia. Manau kiekvienas tai bent jau jaučia, jeigu yra sąmoningas. Kaip rekomenduojama, belieka likti pačiam su savimi ir ramiai pabūti ir, jeigu suprantam, kad esam, reiškia siela su mumis...:::008

94

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Mantė parašė:
Tapatipaslaptis parašė:
Mantė parašė:

Žinau, kad čia jūs diskutuojat ir aš čia gal biškį ne į diskusijos temą, bet aš savo sielą jau atidavusi savo mėgstamiausioms grupėms xD

Tikiuosi , tai metafora...:::008

Nope, ne metafora,o tikras dalykas. Nors jeigu taip pažiūrėjusi, turbūt savo sielą esu iš velniu pardavusi dar, bet pagrinde tai grupėms big_smile

Pries pusmeti vienoj Londono sendaikciu parduotuvej radau deze senu rock muzikos ploksteliu-1965-1975 originalios angliskos rock muzikos ploksteles,sugrotos,pabraizytos matomai klausytos istisai....vyno demes ant voku ir nuostabus piesiniai ant vidiniu voku,keisti veidai,keisti nezinia kam skirti zodziai..nupirkau jas visas.Dabar klausau jas ir kalte jauciu kad siela mirusia sutrugdziau i jo pasauli ilindau ir gyvenu jo gyvenima jau as..

95

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Breinas parašė:

Tiesa nesikeičia net jei kažkas įrodo priešingai. Ji visada yra viena, kaip monolitas. Minia gali rėkti priešingai, gali pateikti įrodymus, bet tiesa nuo to nesikeičia.

Kurgi ne

96

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Mantė parašė:

Žinau, kad čia jūs diskutuojat ir aš čia gal biškį ne į diskusijos temą, bet aš savo sielą jau atidavusi savo mėgstamiausioms grupėms xD

puiku. ilgai gyvuos.

97

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

ROMAS parašė:
Mantė parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Tikiuosi , tai metafora...:::008

Nope, ne metafora,o tikras dalykas. Nors jeigu taip pažiūrėjusi, turbūt savo sielą esu iš velniu pardavusi dar, bet pagrinde tai grupėms big_smile

Pries pusmeti vienoj Londono sendaikciu parduotuvej radau deze senu rock muzikos ploksteliu-1965-1975 originalios angliskos rock muzikos ploksteles,sugrotos,pabraizytos matomai klausytos istisai....vyno demes ant voku ir nuostabus piesiniai ant vidiniu voku,keisti veidai,keisti nezinia kam skirti zodziai..nupirkau jas visas.Dabar klausau jas ir kalte jauciu kad siela mirusia sutrugdziau i jo pasauli ilindau ir gyvenu jo gyvenima jau as..

vadinasi taip turejo buti, kad butent Tu, o ne kas kitas...

98

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Už artimųjų ir mylimų žmonių sveikatą.

99

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Egidijus parašė:

Už artimųjų ir mylimų žmonių sveikatą.

Tuomet jie, jau būdami sveiki, jaustųsi kalti, kad pats likot be sielos dėl jų...:::528