1

Tema: Rerichų paveikslai

Ką manote apie Nikolajaus ir Sviatoslavo Rerichų tapybą?

2

Re: Rerichų paveikslai

Labai savita, idomi, grazi. Rerichai, tai istisa filosofija...

3

Re: Rerichų paveikslai

Anna parašė:

Ką manote apie Nikolajaus ir Sviatoslavo Rerichų tapybą?

manau kad ju paveikslai labai vertingi ir juos verta pirkti) investuok i antikvariata

4

Re: Rerichų paveikslai

Konstantinas parašė:
Anna parašė:

Ką manote apie Nikolajaus ir Sviatoslavo Rerichų tapybą?

manau kad ju paveikslai labai vertingi ir juos verta pirkti) investuok i antikvariata

siūlai čiupti originalus iš parodos Vilniuje? smile

5

Re: Rerichų paveikslai

Man jie nepatinka. Nekabinčiau ant sienos namuose, nes per plika, per mažai detalių, per mažai spalvų, per niūru.

6

Re: Rerichų paveikslai

Lilit parašė:

Man jie nepatinka. Nekabinčiau ant sienos namuose, nes per plika, per mažai detalių, per mažai spalvų, per niūru.

Drįsčiau nesutikti bent jau dėl pilkumo:)

Dussera Kulu

7

Re: Rerichų paveikslai

Kai kurie paveikslai,bent man,atrodo per daug stilizuoti,noretusi platesnes ir subtilesnes spalvu gamos.Taciau kalnu vaizdai tiesiog uzburia.

8

Re: Rerichų paveikslai

Anna parašė:
Konstantinas parašė:
Anna parašė:

Ką manote apie Nikolajaus ir Sviatoslavo Rerichų tapybą?

manau kad ju paveikslai labai vertingi ir juos verta pirkti) investuok i antikvariata

siūlai čiupti originalus iš parodos Vilniuje? smile

o tu esi tikra kad ten eksponuojami originalai?)

9 (redagavo Konstantinas 2017-02-10 21:51)

Re: Rerichų paveikslai

Anna parašė:
Lilit parašė:

Man jie nepatinka. Nekabinčiau ant sienos namuose, nes per plika, per mažai detalių, per mažai spalvų, per niūru.

Drįsčiau nesutikti bent jau dėl pilkumo:)


noreciau tokio paveikslo pas save namuose) visiems draugams pasakociau kad pas mane Riurichu originalas. miegamajam gal ir netiktu nes per ryskios spalvos bet kur nors koridoriuje puikiai tiktu

10

Re: Rerichų paveikslai

Nemanau, kad Rerichu paveikslai skirti interjerui...Tai priestarautu ju filosofijai. Jiems reikia labai daug erdves...

11

Re: Rerichų paveikslai

taip, Konstantinai, be jokių reklamų (kaip tas, kur vis siūlė naują autoplovyklą Vilniuje) - parodoje paveikslų galerijoje Didžiojoje g. - ORIGINALAI. nevaikštau į parodas, bet į šią - nuėjau. trumpai - tapė tėvas Nikolajus (jis ir yra mistikas, filosofas ir sukūręs kelis tūkstančius paveikslų), tapė ir sūnus jo Sviatoslavas (mažiau paveikslų, jie daug spalvingesni, šiuolaikiškesni - jo paveikslą aukščiau ir "pacitavau")
latviai, kaip ir lietuviai, vis bando įrodyti, kad garsūs žmonės turi jų šaknis. šiuo atveju latviams pavyko - pats Rerichas tai pripažino ir jiems atsiuntė iš Indijos keletą savo darbų Rygos draugijai. Taigi, parodoje yra gal 20 Nikolajaus Rericho ir gal 10 Sviatoslavo Rericho darbų.
Praeitą savaitgalį buvao itin daug lankytojų. ir dar su savo garsiais komentarais. paveikslai tarp žmonių nedūsta, bet... nepajunti jų didybės. Marina teisi - jiems reikia erdvės. bet kai kurie visai tiktų ir namuose, svarbu jų neuždusinti daiktais ir gėlėmis. Yra ir nedidelio formato.
Gyti,
marš į parodą smile

man pačiai dar neaišku - ar patinka, ar ne. gal visgi labiau link patinka... ką galiu pasakyti po parodos - knygose esančios reprodukcijos dažniausiai toks šlamštas. perteikti spalvų ir jų sąskambių - neįmanoma. nes originalai visai ne pilki ir ne niūrūs. bet jei atsiverti knygą - niūrus ir pilkas...

12

Re: Rerichų paveikslai

Anna
o kurioje vietoje vyksta si paroda? kodel nepranesei forumieciams apie toki reiksminga ivyki salies kulturiniam gyvenime? buciau pats nuejes nes labai idomu paziureti

13

Re: Rerichų paveikslai

Paroda 2017 m. vasario 2–kovo 12 d.
Vilniaus paveikslų galerija
Adresas: Didžioji g. 4, LT-01128 Vilnius
Darbo laikas
Antradieniais–šeštadieniais 11.00–18.00 val.
Sekmadieniais 12.00–17.00 val.

14

Re: Rerichų paveikslai

Ju parodoje buvau studiju metais...sovietmeciu. Ispudis buvo pritrenkiantis. Po daugiau kaip 30m.jie vel Vilniuje...Nuostabu !