1

Tema: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Liūda sad nieks man nerašo...Tai jaučiuosi labai prastai norečiau,kad čia parašytu gal kas ir kokių anekdotu? Man būtų labai linksma... sad Aš labai noriu susirasti čia daug draugų,bet kai užsiregistravau man nieks nerošo... sad Aš parašysiu ką čia galėtumėte parašyti,bet kas čia rašys prašau gražiai (nesikeikite)... Tai va ką galėtumėt parašyt:
1. Parašyti man žinutę.
2. Parašyti anekdota.
3. Susipažinti su manimi kaip tik čia...

2

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Senukų namuose nakvojo jauna pora.Nakti senukai su malonumu klausėsi balsų: Koja truputi pakelk. Va taip, gerai.Dar kita. Gerai, lenmda. Dar truputi pastumk.Neskubėk.
Ryte atsikelia, o stalo namie nebėr.

3

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Aciu uz pirmaji...:) Nors kiek fajniau,o del kkitos temos taj aciu...As cia seijp buwau padariusi,nes norejau paziurety kaip wisi reguos

4

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Gavo miskas siuntini-10 sausainiu. I zveriu susirinkima atbega eziukas pranesti geros naujienos: -zverys,-sako eziukas.-gavom 10 sausainiu siunta,kiekvienam po 8!-ka, eziuk, skaiciuoti nebemoki?! O eziukas:-nieko nezinau, as jau savo 8 suvalgiau!:-}

5

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Aciū,aciū ir dar kartą aciū...Šitą anekdota žinau,bet buvo gera jį prisiimti ir pasijuokti susiiemusei už pilvo...:D~;D Nu,bet ką tik ši Viktorija rašys??? ;( Nu jau ne...O gal kas su manimi nori susipažinti...Kodel nieks beveik man nerašo??? Ką aš jums nepatinku,kad nerašote??? sad:(:(:(:(:(:(

6

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Ateina Petriukas į mokyklą ir klausia jo mokytoja:
-Petriuk,kaip tu darai namų darbus?
-Nežinau,-atsako jis.
-O kaip tavo mama daro blynus?
-Nezinau.
-Kas pas tave stovi ant palangės?
-Nezinau.
-Kas pas tave ateina į svečius?
-Nezinau.
-Tai eik namo ir kai rytoi ateisi į mokylą aš vėl paklausiu...
    Nueina Petriukas namo ir klausia mamos:
-Mama, kaip aš darau namų darbus?
-Gražiai,tvarkingai.
-Kaip tu darai blynus?
-Šlept,tept ir baigta.
Kas pas mus stovi ant palangės?
-Gėlė.
O kas pas mus ateina į svečius?
-Teta Onutė...
    Nueina į mokyklą Petriukas ir klausia jo mokytoja:
-Kaip tu darai namų darbus?
-Šlep,tept ir baigta.
-Kaip tavo mama daro blynus?
-Gražiai,tvarkingai.
-Kas pas tave stovi ant palangės?
-Teta Onutė.
-O kas gi pas tave ateina į svečius?
-Gėlė...

7

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

nebutinai tu nepatinki gal tiesiog jiem esi er jauna kad tau neraso

8

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

pritariu Vaivai

9

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Aciu jums big_smile~ kokios jus fainos

10

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Keista ta musu zeme.pasejau morkas - ridikai isdygo....pasejau kopustus- salotos isdygo.Cia dar nieko,kai pasejau aguonas,mentai isdygo

11

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Sunau, zinok, kad ne viska gyvenime pasieksi kumsciais. Kartais i rankas tenka paimti didele gera lazda!

12

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Kalbasi du kupranugariai: tėvas ir sūnus. Sūnus klausia tėvo:
- Tėti, kam mums reikalinga tokia ilga vilna?
- Kad naktį nešultatumėme.
- Tėti, kam mums tokios ilgos kojos?
- Kad per smėlį būtų lengviau eiti.
- Tėti, kam mums tos dvi kupros reikalingos?
- Kad kelias savaites galėtumėme būti nevalgę ir negėrę.
- Tėti, o kam mums visa tai reikalinga, jei mes gyvename zoologijos sode?

13

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

o kodel tu neini i tas temas kur skirtos iki 18m.Ten tikrai rasi bendraamziu

14

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

nezinau..ten tada wisaj man neiks per sitas temas nebe atraso sad

15

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

o tu pati rasyk visiems berniukams kurie cia prisiregistrave....kas nors atrasys

16

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

taj,kad nezinau kur cia rejkia eity,kad surasti kokiu mergaiciu ar berniuku... sad

17

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

na paciam pirmam puslapi kai tik atsidarai ieskok.lt tituliniame yra zodis po desine ieskoti,ir raudonai parasyta smulki paieska tai ten ir ieik ir uzpildyk kokio nori amziaus,lyties ir tai toliau ir duos tau visa sarasa pamatysi

18

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

- Jūsų talonėlis?
- Mano talonėlis.
- Jūs ką ligonis?
- O Jūs ką daktaras!?
- Jūsų talonėlis!
- Mano talonėlis...
- Ką Jūs čia tą patį per tą patį kartojat, kitų žodžių nežinot?
- Žinau: siurblys.
- Aš kontrolierius.
- O aš santechnikas...
- Pas Jus visi namie???
- O Jūs norit į svečius?
- Jūsų talonėlis!!
- Mano talonėlis...
- Jūs ką zuikis?
- O Jūs ką vilkas?
- Jūsų talonėlis!!!
- O kam Jums?
- Na, aš pažiūrėsiu...
- Na tai nusipirkit ir žiūrėkit...
- Jūsų talonėlis!!!
- Mano talonėlis. O štai ir mano stotelė...

19

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Ot as si anekdota girdejusi esu,bet wistiek linksma uz pilwo pasiimti ir pasijuokti...Aciu tau Viktorija 15 metu uz toki anekdona...O tau Viktorija 24 geraj...Pabandysiu...Paziuresiu...Kas iseis...

20

Re: Liūdna.Noriu susirašinėti,o gal čia dar kas ir anekdotu parašys? Būtų linksma...

Taj ko nustojot rasyti? sad:(:(:(:(:(:(:(