1

Tema: Tatoo, pirsingas ir kita egzotika kunui.

Noriu pasiteirauti, ar daugelis kuna grozinanciu jaunimo zino, ka reiskia tam tikri piesiniai bei papuosalai ju kune?
Kodel klausiu, nes juokinga kartais bendrauti normaliai su tais, kurie save pazymejo vergo/tarno zenklais

2

Re: Tatoo, pirsingas ir kita egzotika kunui.

Pagal Jurgi ir kepure, sako lietuviai...Taip ir su ta puosyba...Jeigu salone daro patyres meistras, tai jis visada patars ir paaiskins...:::008

3

Re: Tatoo, pirsingas ir kita egzotika kunui.

Jo čia labai priklauso nuo to pas ką daraisi. Kartais su visokiais simboliais žmonės ir pakabukus, auskarus ir kitą juvelyrika, bet tuos bent jau gali nusiimti.

4

Re: Tatoo, pirsingas ir kita egzotika kunui.

Valdas parašė:

'Ir galiausiai - kariuomenės rūšis, trenkiasi į neįveikiamą, saugumo rūšies sieną'.

Norėčiau tokios tatuiruotės.

Įgimtos - hierarchijos.

kuri herarchijos laipsni pasirinktum?

5

Re: Tatoo, pirsingas ir kita egzotika kunui.

Grigorij parašė:

Noriu pasiteirauti, ar daugelis kuna grozinanciu jaunimo zino, ka reiskia tam tikri piesiniai bei papuosalai ju kune?
Kodel klausiu, nes juokinga kartais bendrauti normaliai su tais, kurie save pazymejo vergo/tarno zenklais

Aš žinau ką reiškia mano tattoo ir žinau, ką reiškia tos, kurių noriu. Normalūs žmogai, kurie domisi tattoo ir tuo labiau nori kažko ant savo kūno pasidomės kas ir ką reiškia, be to, žmonės dedasi tam tikrus simbolius ant savo kūno ne dėl grožio,o dažnai žinodami ką jie reiškia.

6

Re: Tatoo, pirsingas ir kita egzotika kunui.

Nors ir turiu porą mažų tatuiruočių, mylimiausias kūno papuošalas yra juvelyrika, derinu prie drabužių ir gaunasi super. Pvz. koks pakabukas ant kaklo gali atrodyti ir egzotiškai ir prašmatniai, labai patinka pasirinkimas šioje parduotuvėje  https://dote.lt/pakabukai/

7

Re: Tatoo, pirsingas ir kita egzotika kunui.

Turiu ir tai turi daug visokių reikšmių, bet man tai turi asmeninę reikšmę ir vertę. Manau žmonės kurie nori tattoo ne tik dėl to, kad atrodytų ''kietai'' pasidomi ką tai reiškia prieš pasidarydami

8

Re: Tatoo, pirsingas ir kita egzotika kunui.

Nesustok. Dar labai daug temų. big_smile