21

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

aistringas parašė:
Alvydas parašė:

Patarimas merginoms, norincioms suprasti, apie vyro financine padeti - paziurekite ar nedega kuro lempute.

jei tau makaule leidzia sukioti baranka tai gal ir leis susiprasti kad vaziuojant pas cioles reik bent uzsipilti saleros kad gedos neapturetum uzgeses su ta savo rezervine lempecka

ko cia taip susiasmeninai? kazka itariu big_smile

22

Bachurui masina svarbi tiek pat kiek ir povui jo plunksnos ar bubuinui raudonas uzpakalis, neblizginsi neis pateles.

23

Alvydas parašė:
aistringas parašė:
Alvydas parašė:

Patarimas merginoms, norincioms suprasti, apie vyro financine padeti - paziurekite ar nedega kuro lempute.

jei tau makaule leidzia sukioti baranka tai gal ir leis susiprasti kad vaziuojant pas cioles reik bent uzsipilti saleros kad gedos neapturetum uzgeses su ta savo rezervine lempecka. O siaip maza ka susistresines bachuras taip jos norejo kad skubedamas pamirso uzsipilti.

ko cia taip susiasmeninai? kazka itariu big_smile

as irgi skersai ziuriu i zmones darancius tokias pavirsutines isvadas.

24

Kokis skirtumas kokis mano automobilis... Visvien jis ne tavo o jei dar busi durna tapsi mano raktu pakabuku prie to prabangaus automobilio mazvaikes gal tai ir domina kitoms neidomu...

25

Gitana parašė:
Sergio parašė:
Marina ll parašė:

Man svarbu, jeigu jis toki turi ir jam jo reikia...
Turi buti nesulamdytas, o viduje svarus. Jeigu yra siek tiek purvo, turi atsiprasyti, tarkim, neturejau laiko issivalyti, nes...
Jeigu automobilis ir toliau bendraujant nevalomas, tai dazniausiai ir vyras buna netvarkingas, apsileides, atsainus bendravime. Tesinio, manau, nereikia...
Smagiausia sedeti graziam autobuse, abiems zvalgytis per langa ir, laikantis uz rankuciu , megautis kelione, pasnausti...:::008

tik nestumk nesamoniu. Nes nusišneki juodai! Aš esu užsispires pedentas, vargu ar tokio dar kur pedantiškumo rasi. Visad prisižiuriu, rubai visad švarus, tvarkingi, brendiniai, vienus rubus, tik diena nešiojuos, skalbiu per diena keleta kartu, prausios po 2-4 kartu, tik gerus kvepalus nauduoju. O mašina ir aplamdyta, ir viduj purvynas, ir man dzin, nes tai— tik.metalo gabalas. Aš galiu ja sudaužyt, pasiimt taksa, ir varyt namo, negrižtant prie mašinos! Nenusišnekek!

Ir?

26

nors imt ir sukurt temą "Ar jums, vaikinai, svarbu, koks merginos automobilis" smile

27

Anna parašė:

nors imt ir sukurt temą "Ar jums, vaikinai, svarbu, koks merginos automobilis" smile

man tai paprastesnes, kurios neturi... neislepintos teveliu...