21

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

aistringas parašė:
Alvydas parašė:

Patarimas merginoms, norincioms suprasti, apie vyro financine padeti - paziurekite ar nedega kuro lempute.

jei tau makaule leidzia sukioti baranka tai gal ir leis susiprasti kad vaziuojant pas cioles reik bent uzsipilti saleros kad gedos neapturetum uzgeses su ta savo rezervine lempecka

ko cia taip susiasmeninai? kazka itariu big_smile

22

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Bachurui masina svarbi tiek pat kiek ir povui jo plunksnos ar bubuinui raudonas uzpakalis, neblizginsi neis pateles.

23

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Alvydas parašė:
aistringas parašė:
Alvydas parašė:

Patarimas merginoms, norincioms suprasti, apie vyro financine padeti - paziurekite ar nedega kuro lempute.

jei tau makaule leidzia sukioti baranka tai gal ir leis susiprasti kad vaziuojant pas cioles reik bent uzsipilti saleros kad gedos neapturetum uzgeses su ta savo rezervine lempecka. O siaip maza ka susistresines bachuras taip jos norejo kad skubedamas pamirso uzsipilti.

ko cia taip susiasmeninai? kazka itariu big_smile

as irgi skersai ziuriu i zmones darancius tokias pavirsutines isvadas.

24

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Kokis skirtumas kokis mano automobilis... Visvien jis ne tavo o jei dar busi durna tapsi mano raktu pakabuku prie to prabangaus automobilio mazvaikes gal tai ir domina kitoms neidomu...

25

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Gitana parašė:
Sergio parašė:
Marina ll parašė:

Man svarbu, jeigu jis toki turi ir jam jo reikia...
Turi buti nesulamdytas, o viduje svarus. Jeigu yra siek tiek purvo, turi atsiprasyti, tarkim, neturejau laiko issivalyti, nes...
Jeigu automobilis ir toliau bendraujant nevalomas, tai dazniausiai ir vyras buna netvarkingas, apsileides, atsainus bendravime. Tesinio, manau, nereikia...
Smagiausia sedeti graziam autobuse, abiems zvalgytis per langa ir, laikantis uz rankuciu , megautis kelione, pasnausti...:::008

tik nestumk nesamoniu. Nes nusišneki juodai! Aš esu užsispires pedentas, vargu ar tokio dar kur pedantiškumo rasi. Visad prisižiuriu, rubai visad švarus, tvarkingi, brendiniai, vienus rubus, tik diena nešiojuos, skalbiu per diena keleta kartu, prausios po 2-4 kartu, tik gerus kvepalus nauduoju. O mašina ir aplamdyta, ir viduj purvynas, ir man dzin, nes tai— tik.metalo gabalas. Aš galiu ja sudaužyt, pasiimt taksa, ir varyt namo, negrižtant prie mašinos! Nenusišnekek!

Ir?

26

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

nors imt ir sukurt temą "Ar jums, vaikinai, svarbu, koks merginos automobilis" smile

27

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Anna parašė:

nors imt ir sukurt temą "Ar jums, vaikinai, svarbu, koks merginos automobilis" smile

man tai paprastesnes, kurios neturi... neislepintos teveliu...

28

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Durnoms -svarbu. Kaip ir durnam svarbi kokia jo "tačkė" smile Ne visi vairuojantys BMW yra durniai, bet jei jau durnius - tai būtinai su BMW:) Gaila, gera mašina virto besmegenių simboliu

29

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Tir parašė:

Durnoms -svarbu. Kaip ir durnam svarbi kokia jo "tačkė" smile Ne visi vairuojantys BMW yra durniai, bet jei jau durnius - tai būtinai su BMW:) Gaila, gera mašina virto besmegenių simboliu

panasiai kaip ir porsche ar ferrari..vadinama "penio pailginimu" big_smile

30

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

as nelabai grazus vienintelis grazus dalykas pas mane tai mano ausys mamute aprisdavo vakarais pries miega mane vaika savo skaruke kad butu priglude tik ju deka ir suvilioju moteris

31

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Nnnn parašė:

as nelabai grazus vienintelis grazus dalykas pas mane tai mano ausys mamute aprisdavo vakarais pries miega mane vaika savo skaruke kad butu priglude tik ju deka ir suvilioju moteris

:::010

32

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Moterys rūpinasi savo išvaizda tai ir neatsigina dėmesio, o dažnas vyras bijo prisižiūrėt savo išvaizdos, kad nieks nepalaikytų jo "nevyrišku"

33

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Andromedas parašė:

Moterys rūpinasi savo išvaizda tai ir neatsigina dėmesio, o dažnas vyras bijo prisižiūrėt savo išvaizdos, kad nieks nepalaikytų jo "nevyrišku"

Moterys nesirupina savo isvaizda jos tiesiog tokios kompleksuotos ir myznes but savimi
kad uzsideda 30kg spakliaus ir atspindedamos saules sviesa su savo blizganciu snukiu is orbitos palydovus numusineja

34

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Best In The World parašė:
Andromedas parašė:

Moterys rūpinasi savo išvaizda tai ir neatsigina dėmesio, o dažnas vyras bijo prisižiūrėt savo išvaizdos, kad nieks nepalaikytų jo "nevyrišku"

Moterys nesirupina savo isvaizda jos tiesiog tokios kompleksuotos ir myznes but savimi
kad uzsideda 30kg spakliaus ir atspindedamos saules sviesa su savo blizganciu snukiu is orbitos palydovus numusineja

rupinasi tos kurios turi pinigu ir laiko. dabar viskas kainuoja. grozio salonai sporto klubai spaklius grazesnes suknios uz viska reikia moketi. tai jei moteris nera nuvarginta buities tai gali rupintis. bet tam reikia tureti gera darba ir geras pajamas. ir atvirksciai yra labai daug buities nuvargintu moteru kurios vos pasivelka is darbo iki namu ir neturi nei jegu nei laiko kazkuom rupintis ir tokios greitai nusensta ir pavirsta i baisias viskuom nepatenkintas bobas. nors ir vyru tokiu yra bet vyrams dar alkoholis pakisa koja. bet tiek to nenukripkime nuo temos siaip tema apie masinas

35

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Konstantinas parašė:
Best In The World parašė:
Andromedas parašė:

Moterys rūpinasi savo išvaizda tai ir neatsigina dėmesio, o dažnas vyras bijo prisižiūrėt savo išvaizdos, kad nieks nepalaikytų jo "nevyrišku"

Moterys nesirupina savo isvaizda jos tiesiog tokios kompleksuotos ir myznes but savimi
kad uzsideda 30kg spakliaus ir atspindedamos saules sviesa su savo blizganciu snukiu is orbitos palydovus numusineja

rupinasi tos kurios turi pinigu ir laiko. dabar viskas kainuoja. grozio salonai sporto klubai spaklius grazesnes suknios uz viska reikia moketi. tai jei moteris nera nuvarginta buities tai gali rupintis. bet tam reikia tureti gera darba ir geras pajamas. ir atvirksciai yra labai daug buities nuvargintu moteru kurios vos pasivelka is darbo iki namu ir neturi nei jegu nei laiko kazkuom rupintis ir tokios greitai nusensta ir pavirsta i baisias viskuom nepatenkintas bobas. nors ir vyru tokiu yra bet vyrams dar alkoholis pakisa koja. bet tiek to nenukripkime nuo temos siaip tema apie masinas

Turtingi zmones dazniausiai rengiasi kuo paprasciau ir neisiskiria is minios gal net kukliau atrodo. Biedni zmones perka brangius rubus naujus telefonus ir masinas. Nes jie kompleksuoja del savo biednumo ir nori atrodyti kaip turtingi.

36 (redagavo Ieva 2022-08-16 18:46)

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Yra tam tikras visuomenės sluoksnis, kuris turi atitikt tam tikrus standartus, jeigu nenori būt iš jo išstumtas ir išlaikyt tam tikrus ryšius ir įtakas. Taip kad pasaulis margas.
Man, pvz.svarbu, kad būtų švarus salonas.

37

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Ieva parašė:

Man, pvz.svarbu, kad būtų švarus salonas.

va butent) prasiurbei salona uz 5 eur. pakabinai ant veidrodelio pigiausia oro gaivikli ir moteris tavo

38

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Man, pvz.svarbu, kad būtų švarus salonas.

va butent) prasiurbei salona uz 5 eur. pakabinai ant veidrodelio pigiausia oro gaivikli ir moteris tavo

ir tai dar ne kiekvienas sugeba big_smile Cia kitas lygis, beveik nepasiekiamas, nes dauguma ir masinu neturi. su bolt paspirtuku atrieda geriausiu atveju

39

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Inga parašė:
Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Man, pvz.svarbu, kad būtų švarus salonas.

va butent) prasiurbei salona uz 5 eur. pakabinai ant veidrodelio pigiausia oro gaivikli ir moteris tavo

ir tai dar ne kiekvienas sugeba big_smile Cia kitas lygis, beveik nepasiekiamas, nes dauguma ir masinu neturi. su bolt paspirtuku atrieda geriausiu atveju

:::044

40

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Inga parašė:
Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Man, pvz.svarbu, kad būtų švarus salonas.

va butent) prasiurbei salona uz 5 eur. pakabinai ant veidrodelio pigiausia oro gaivikli ir moteris tavo

ir tai dar ne kiekvienas sugeba big_smile Cia kitas lygis, beveik nepasiekiamas, nes dauguma ir masinu neturi. su bolt paspirtuku atrieda geriausiu atveju

Lyg masinos turejimas suteikia kazkoki "lygi".

Net 18 meciai vidurines nebaige turi po masina.

Dabar zinoma visi dviraciais ir autobusais vazineja nes su kuro kainom greit uzsilenke big_smile

Bet gyvenant kokiame vilniuje dar pries kara taxi pigiau buvo nei savo masina turet.