1

Tema: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Pas dažną anketoje randu reikalavimą "Turi žinoti ko nori iš gyvenimo". Man tai atrodo tiesiog absurdiškas reikalavimas, negi būna tokių bukų žmonių(neįsižeisk, jei toks esi, nenorėjau), kurie absoliučiai neturi jokios savo ateities vizijos kurios siektų? Ar čia aš kažko nesuprantu ir reikia ieškoti gilesnės minties šiame reikalavime?

2

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Neturinčių jokių planų ir gyvenančių šia diena yra pilna, tai "reikalavimas" manau čia ir laiku ir savo vietoje wink

3 (redagavo Marina ll 2017-04-03 18:54)

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Teisingai zinoti...Kiekvienam tas teisingai kitoks...Po viena mes visi daugmaz zinom, ko norim...Bet kai sutinkam kita zmogu ir pradedam bendrauti, tai tuomet nebuna taip viskas paprasta ir aisku...
Todel jus is dalies teisus, kad turi tureti vizija...Taciau yra zmoniu, kurie nera del savo viziju tikri ir pasikliauja, kad gal kas nors kitas ispres uz ji, net iki tokio laipsnio, kad nori kitu pasinaudoti, savo viziju igyvendinimui...
Kai is pat pradziu zmogus tiesiai sviesiai sako, kad gal tu milijoniere, nes man reikia..., tai draugausim, o jeigu tu ne miljnr., tai mums nepakeliui. Tai doras ir atviras zmogus, bet buna ir subtiliau ir skaudziau...

4 (redagavo marek 2017-04-03 19:58)

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

kaip subtiliau ir skaudziau? noriu is gyvenimo  visko,ka daryti?

5

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Kada suokia neatsakingai bet ka, o mintyje turi visai ka kita...
Esu skaiciusi, kad viskas, tai is tiesu yra niekas...:::008

6

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

nesuoksi neturesi,reikalavimai partneriui-suokti.o kam dabar lengva? smile ir tai veikia gan neblogai.viskas kas materialu yra niekas,rodos leninas ar ceslovas jursenas smile

7

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Nei tas, nei tas . Vaiduoklis taip pasake...:::008

8

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

kokia temos autoriaus vizija idomu

9

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Tyli, tas autorius...:::008

10

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

https://cdn.meme.am/instances/250x250/64364338/thinking-monkey-2-but-then-i-started-thinking.jpg

11

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Atrodo lb.protinga bezdionele...:::008

12 (redagavo marek 2017-04-04 17:29)

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

kuris pirmas is vijurko?nepastebejau,matai galvojau....:)

13

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Temos autorius supranta, kad ne tikslas yra svarbiausia, o kelias iki tikslo, kuris padaro tikslą svarbiu ir vertingu

14

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Is dalies taip. Bet tarkim tikslas tureti vaikuti. Cia kelias gyvybiskai svarbu, bet ir tikslas lb.vertingas...Bent man taip atrodo...:::008

15

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Tai kaip suprantu tas "Tikslas" turi būti susijęs tik su šeima ir vaikais, kad užsidėti pliusą merginos akyse?

16

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Nebutinai . Situo pavyzdiu norejau pasakyti, kad nereikia laikytis isikibus trafaretu. Viskas priklauso nuo aplinkybiu.
Pastebejau, kad vaikai daznai siejami su moterimi. Negi Lietuvos vyrai manosi esantys neverti savo genus pratesti. Zinoma, jus dar jaunas, bet, manau, jeigu zmogus turi savivertes jausma, tai jo kuniskos buties pratesimas jam yra kilnus tikslas...

17

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Puikus planas tapti vieniša mamyte. Ne daug kas pasikeitė nuo akmens amžiaus.

18

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Ka reiskia vienisa mamyte...Jus baikstus...Bijot saves ir gyvenimo...O gal manot, esat nemirtingas...Jeigu jusu tevai taip butu galvoje, tai jusu ir nebutu...Aisku, gali buti, kad jusu genai neverti tolimesnio gyvenimo...Pamastykit apie tai...

19

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Tadas parašė:

Pas dažną anketoje randu reikalavimą "Turi žinoti ko nori iš gyvenimo". Man tai atrodo tiesiog absurdiškas reikalavimas, negi būna tokių bukų žmonių(neįsižeisk, jei toks esi, nenorėjau), kurie absoliučiai neturi jokios savo ateities vizijos kurios siektų? Ar čia aš kažko nesuprantu ir reikia ieškoti gilesnės minties šiame reikalavime?

Uzdirbti visus pinigus, isgerti visa degtine, isdulkinti visas grazias merginas smile
Paskui skundziasi, kad vyras ne jos svajoniu princas

20

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Na, po viso sito tai jau tikrai belieka uzsisakyti graba ir kostiuma...:::008