41

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Jus visiskai teisus...:::008

42

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Sargis parašė:

nesuprantat jus gyvenimo zmogonai, gyvenime yra tik vienas siekinys laime, kaip tu ja pasieksi taip siek, tik siekdamas kitu zmoniu laisves i laime stenkis nepazeist nes gali mirt, tai tiek smile

Nu va, pagaliau big_smile big_smile big_smile

43

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Bus gerai ir su Sargiu...

44

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Sargis parašė:

nesuprantat jus gyvenimo zmogonai, gyvenime yra tik vienas siekinys laime, kaip tu ja pasieksi taip siek, tik siekdamas kitu zmoniu laisves i laime stenkis nepazeist nes gali mirt, tai tiek smile

mano laime tai kitu nelaime

45

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

marek parašė:

mano laime tai kitu nelaime

ir kiek trobu padegei?

46

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

labai daug.nuslepti mokescius skaitosi ar ne?

47

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

marek parašė:

labai daug.nuslepti mokescius skaitosi ar ne?

puikiai smile

48

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

..aš esu gyvenimo menininkė o mano kūrinys pats GYVENIMAS..:)

49

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Labai graziai paraset...:::008

50

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

i tema kalbat bet neuzkabinat esmes

51

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

egle parašė:

..aš esu gyvenimo menininkė o mano kūrinys pats GYVENIMAS..:)

ka pateiksite is kurybos?ivertinsim lygi

52

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

egle parašė:

..aš esu gyvenimo menininkė o mano kūrinys pats GYVENIMAS..:)

kamasutra smile lietuviska versija

53

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Marina ll parašė:

Atrodo lb.protinga bezdionele...:::008

ir jin tikriausiai zino ko nori is gyvenimo wink

54

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Susitikai žmogų, kuris žino, ko nori iš gyvenimo - bėk neatsigręždamas. Viena yra žinoti, ko nori, o visai kas kita - to siekti ir tai turėti... Reikia žinoti ir galimybes... Dauguma tik naiviai tikisi...

55

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Jeigu tau gyventi gera, tai ir gyveni teisingai...Cia as nekalbu apie ligas ir pns. Begti reikia nuo tokiu, kurie nezino, ko nori, kurie visko bijo, net savo seselio. Zinoma, jie moka issisukti...Tai cia tas kaltas, kad...As nezinau, kaip cia dabar...

56

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Tadas parašė:

Pas dažną anketoje randu reikalavimą "Turi žinoti ko nori iš gyvenimo". Man tai atrodo tiesiog absurdiškas reikalavimas, negi būna tokių bukų žmonių(neįsižeisk, jei toks esi, nenorėjau), kurie absoliučiai neturi jokios savo ateities vizijos kurios siektų? Ar čia aš kažko nesuprantu ir reikia ieškoti gilesnės minties šiame reikalavime?

57

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Marina ll parašė:

Teisingai zinoti...Kiekvienam tas teisingai kitoks...Po viena mes visi daugmaz zinom, ko norim...Bet kai sutinkam kita zmogu ir pradedam bendrauti, tai tuomet nebuna taip viskas paprasta ir aisku...
Todel jus is dalies teisus, kad turi tureti vizija...Taciau yra zmoniu, kurie nera del savo viziju tikri ir pasikliauja, kad gal kas nors kitas ispres uz ji, net iki tokio laipsnio, kad nori kitu pasinaudoti, savo viziju igyvendinimui...
Kai is pat pradziu zmogus tiesiai sviesiai sako, kad gal tu milijoniere, nes man reikia..., tai draugausim, o jeigu tu ne miljnr., tai mums nepakeliui. Tai doras ir atviras zmogus, bet buna ir subtiliau ir skaudziau...

58

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

marek parašė:

kelias svarbiausia bet atejus prie vizijos pabaigos supranti kad ejei ne ten ne tuo keliu ir kelias kazkoks jau nebetoks,nusiures kazkoks.:)ypac jei kelyje vien tusti buteliai ir prezervatyvai

59

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

Grigorij parašė:
marek parašė:

mano laime tai kitu nelaime

ir kiek trobu padegei?

60 (redagavo Alvydas 2017-09-22 20:56)

Re: Kaip teisingai žinoti ko norim iš gyvenimo?

kai suprasit, jog gyvendami atiduodat gyvenimui, o neimat is gyvenimo tada bus galima diskutuot...