1

Tema: Vaikai

Kas kaltas dėl neplanuotų vaikų ir ką daryti,  jei jie jau yra?

2

Re: Vaikai

kaltas neatsargumas ir tie kurie tuos vaikus "pasigamino".. manau kad jei nenori vaiku, tai reikia abiems ju saugotis... tai nera tik moters reikalas.. ka daryti? auginti....:)

3

Re: Vaikai

Atsiprasau, kad kisuos i "suaugusiu pokalbi", bet galiu tik pritarti Sonatai - saugotis reikia abiems, o vyrams galvoti ta galva, kuri ant pieciu yra. O jei jau "mes" pastojom - apie abortus negali buti nei kalbos. Bent jau tai man mano tevas ikale i galva paauglystej, sio principo ir laikausi smile   

4

Re: Vaikai

as uz abortus. geriau is vis negimdyt, nei numest vaika kur siuksliadezej arba kad nelaukiamas ir nemegiamas seimoj butu, po to kompleksuotas uzauges bus. priimkit ta vaika kaip dievo dovana smile gal uzaugs labai geras zmogus ar mokslininkas atrasias vaistus nuo vezio smile nu optimizmas geriau nei pesimizmas... ;]

5

Re: Vaikai

nu cia apie krastutinums, tokius kaip siuksliadeze, manau kalbet neverta

6

Re: Vaikai

Aleksandrai, as maniau kad kalbama apie normalius, mastancius zmones.... apie siuksles as isvis nekalbu....
negi taip sunku siais laikais saugotis nestumo? ne viduramziais gyvenam

7

Re: Vaikai

abu kalti, o dar klausimas, ar is viso kas nors kaltas.. juk visko gyvneime pasitaiko, negali pradeti kazko kaltinti, kad per ji pastojai.. juk ne mazi vaikai esam, galvoti reikia..
o jei jau taip atsitiko.. visu pirma nustoti galvoti, kad tai jau pasaulio pabaiga.. o tada apsvarstyti nuodugniai visus uz ir pries.. bet tokiu atveju - aborta prilyginciau zmogzudystei, negalima nutraukti vaiko gyvybes vien todel, kad teveliams jis buvo neplanuotas, neparankus ir nepatogus..

8

Re: Vaikai

aborta pateisinu tik vieninteliu atveju - jeigu mergina buvo isprievartauta, ir del to pastojo.. tada aborta pateisinciau.. visais kitais atvejais - jokiu budu.. ta tema daina nebloga per radija daba sukasi "flipsyde feat piper - happy birthday", rekomenduociau isiklausyt i zodzius.. smile

9

Re: Vaikai

o dar aborta galima pateisinti jei tyrimai ultragarsu parodo kad vaikas gims su issigimimais.

10

Re: Vaikai

Ka cia bekaltinsi??na jei tai vaikai susilaukia vaiku tai vaiku tai tevai kalti jei nesugebejo paaiskiti is kur vaikai atsiranda ir kokiu yra priemoniu to isvengti ir kokios pasekmes,bet kai suauges to klausia-kaskaip kvaila.....mamos juk nekaltinsi ar antors savo puses o jei jau yra reikia myleti vaikus,as uz meile vaikams...:)

11

Re: Vaikai

niekas nepateisins abortu..jei esi uz juos pazek kaip atrodo tavo vaikas po jo http://www.mttu.com/abort-pics/index.html

12

Re: Vaikai

tik nereikia cia baisias nuorodas siuntinet... hmm

13

Re: Vaikai

o man atrodo visai sveika i tokias nuotraukas paziureti.. mes turejom bioetikos kursa, tia kai parode filmuka apie abotus ir kas po to vyksta, kaip tie vaikuciai jau atrodo, tai dalis sublogavo nuo tokiu vaizdu, o bendroj sumoj praejo bet koks noras bet kam siulyti darytis abortus.. nors ir vel, sakoma, kad kiekvienas turi teise rinktis.. bet juk tada ir tas mazas vaikutis turi teise gyventi..

14

Re: Vaikai

reikia reikia..siaip jei nenori vaiku tai siais laikais yra begale yvairiu apsisaugojimo priemoniu..o 14metems siulau susilaikyma:)

15

Re: Vaikai

as tai iki 18 siulyciau susilaikyma, bent jau panelems

16

Re: Vaikai

Jona 24, o jei nepaslaptis kiek nepilnameciu padarei moterimis?:)

17

Re: Vaikai

nepaslaptis - nebuvo tokiu atvieju. seksui reikia subrest kiek fiziskai, tiek moraliskai. Ar tenkina toks atsakymas?

18

Re: Vaikai

tai zinoma.. bet tu is vienetu..nes bent jau man arba 15meciai arba subrende vyrai siulos..

19

Re: Vaikai

nu man buvo taip kad siulesi 38 matu moteris smile))))))))))

20

Re: Vaikai

ir ar pasinaudojai pasiulymu?:) smagiausia kai sako kad parems materialiai:) klausiu ar uz troliko bilieta sumokes:D