21

Re: Vaikai

vaikai yra gyvenimo dziaugsmas ir vargas ir netycia jie neatsiranda,nesvarbu kiek tau metu tu turi pats uz tai atsakyti.

22

Re: Vaikai

keistai man skamba, kai sako, kad "netyčiukas" tai jau sugadina gyvenimą... net netyčiukas gali būt lauktas ir mylėtas. tad nereikia kraštutinumų. be to, ne visada netyčiukai atsiranda nesisaugant. kalbu iš savo patirties...

23

Re: Vaikai

o vat as uz abortus net ir po tokiu kraupiu vaizdeliu...jei tu to vaiko nenori ir zinai kad jis ne laiku ir ne vietoj tai geriau abortas...o kai jau vaikai yra mielas Gintarai tai manau nieko ju nebepadarysi smile reikejo anksciau galvot smile

24

Re: Vaikai

nenori nenori... tokiu atveju užduodu klausimą- mylėtis norėjai? norėjai... vaiko nenori? o tai kur apsisaugojimas? kas per nesąmonė "vaikų nenoriu, bet nesisaugojau". jei gulies į lovą ir pamiršti apie apsaugą, vadinas, esi pasirengęs atsakyt ir už pasekmes, t.y., galimą nėštumą. nervina abortai kaip planavimo būdas- ai, pasimylėsiu, jei pastosiu, bus abortas...

25

Re: Vaikai

Abortas  ne  išeitis, sutinku  su  Simona,  reikia  prieš  tai  pagalvoti  ir  ne  vien  merginai.  Vaikinai taip  pat  turėtų jausti  atsakomybę,  mąstyti  ne  galvute, o  galva.

26

Re: Vaikai

bet juk buna taip , kad saugaisi, o vistiek pastoji!! juk niekas neapsaugo 100 procentu!as tai uz abortus, jeigu ir taip rupesciu pilna, jau vienas vaikas laksto , apie kita net nenori pagalvot, tai kitos iseities nematau!

27

Re: Vaikai

na gal ir bunakad neapsaugo 100% bet man taip ne karto nebuvo kontraceptines dar nepavede..nors pati ne vieno vaiko neturiu bet jei ir kelis tureciau nedaryciau aborto

28

Re: Vaikai

jai nenori vaiku tai isvis nesimylek

29

Re: Vaikai

Aleksandras, 21 parašė:

as uz abortus. geriau is vis negimdyt, nei numest vaika kur siuksliadezej arba kad nelaukiamas ir nemegiamas seimoj butu, po to kompleksuotas uzauges bus. priimkit ta vaika kaip dievo dovana smile gal uzaugs labai geras zmogus ar mokslininkas atrasias vaistus nuo vezio smile nu optimizmas geriau nei pesimizmas... ;]

Hm.. lengva vyrui pasakyti as uz. O kas pagalvos apie aborto pasekmes? Mano manymu abortas tai ne iseitis, ne problemos sprendimas, o dar vienas zingsnis, kuriuo stengiamasi problema apeiti. Kai problema "apeini" ji galutinai ir visam laikui NEDINGSTA - lieka viena ar kita forma.

30

Re: Vaikai

man tai isvis juokingai skamba kai vaiku dar neturi ir kalba  nedaryciau nedaryciau! gyvenime buna taip, kad reikia ir darai!

31

Re: Vaikai

Gintaras, 35 parašė:

Kas kaltas dėl neplanuotų vaikų ir ką daryti,  jei jie jau yra?

prisiimt atsakomybe...

32

Re: Vaikai

Monika, 25 parašė:

man tai isvis juokingai skamba kai vaiku dar neturi ir kalba  nedaryciau nedaryciau! gyvenime buna taip, kad reikia ir darai!


o ką, jei vaikų turi ir vis tiek sakai "nedryčiau" ? ir kas čia juokingo? negi tokius dalykus spręst gali tik tada, kai vaikų turi?

33

Re: Vaikai

Stanislovas, 21 parašė:

jai nenori vaiku tai isvis nesimylek


o ka myletis reikia tik tada kai vaiku uzsimanai???Myletis galima bet kada o vaikus galima paplanuoti jei smegenu turima

34

Re: Vaikai

Monika, 25 parašė:

man tai isvis juokingai skamba kai vaiku dar neturi ir kalba  nedaryciau nedaryciau! gyvenime buna taip, kad reikia ir darai!

o as nedaryciau aborto as ir viena galeciau vaika islaikyti ir uzauginti arba atiduociau i vaiku namus jei zinociau kad man galas

35

Re: Vaikai

tai davai gimdom vaikus, matom ,kad negalim ju islaikyti ir atiduodam i vaiku namus!.... ir patikek vienai vaika auginti niekam nelinkeciau, vaikui neuztenka tik motinos meiles..jiems visiems labai reikia tetes. mano vaikas su tevu auga ir matau kaip ji myli ir kaip jam jo reika, gal , kad berniukas? ir dariau as ta aborta, ir nieko ten baisaus nebuvo, nestumas dar buvo nedidelis, nei rankuciu, nei kojyciu dar nebuvo, maza puslele dar tik buvo.gal ir per ziauriai as cia, bet as nenoriu dar kito vaiko..su vienu nesusitvarkau, tai kur dare cia antras...zinau , kad daug kas mane pasmerks ir nesupras...

36

Re: Vaikai

o kam gimdyt jei nesinori ??yra puikiu apsisaugojimo budu nuo medikamentu iki chirurginio budo...

37

Re: Vaikai

zinau, kad yra...bet as dar pati maitinu savo vaikeli, taigi ne visi apsisaugojimo budai tinka... o dar vaikelio noresiu, bet veliau....

38

Re: Vaikai

Rita, 17 parašė:

niekas nepateisins abortu..jei esi uz juos pazek kaip atrodo tavo vaikas po jo http://www.mttu.com/abort-pics/index.html


TIKRAI,GAILIUOSI,KAD ZIUREJAU,BLOGA PASIDARE.

39

Re: Vaikai

ka daryti jei jie jau yra? ar cia dar turetu buti klausimu??:O reiketu auginti ir rupintis jais...manau tikra moteris taip elgesi!!

40

Re: Vaikai

ne tik moteris,bet ir tikras vyras turi ta atsakomybe prisimti.