1

Tema: Mano svajoniu vyras.

Koks musu svajoniu vyras ? Pasvajokim...:::001

2

Re: Mano svajoniu vyras.

Mano vyras - svajone, lb.geras...:::008

3 (redagavo Breinas 2017-04-10 20:19)

Re: Mano svajoniu vyras.

Jūsų svajonių vyras - dvi dienas neskusta barzda, sąmojingas, kompanijos siela, aptemptais mrškinėliais be rankovių, o po akimirkos - su fraku. O po dar vienos akimirkos - tik su baltomis glaudėmis. Ir vėl iš naujo.
Jis vairuoja baltą "Bentley" ir juodą "Mercedes". Jam niekada netrūksta pinigų, todėl jis kasdien jums dovanoja gėles. Ne.. Ne jums, o Jums. Jus nešioja ant rankų. Grįžusią pasitinka su prijuoste ir vakariene, visada galantiškas - nesispjaudo ir nesikeikia. Dievina Jūsų nesantuokinius vaikus. Jums pavydi ta šlykšti klasiokė, kuri susirinkdavo visą dėmesį ir ta kaimynė, visada maniusi, kad Jūs - nevykėlė. Vienintelis Jūsų galvos skausmas - Maldyvai ar Kanarai - į kur pasirinkti šios vasaros atostogų kelionę.
Variantas Nr. II: jūs jau ne primą kartą šitoje prakeiktoje svetainėje. Jums jau seniai ne šešiolika. Jūs matėte ir šilto, ir šalto. Jūsų turėtas šaunuolis ir kompanijos siela jus po vestuvių pradėjo apgaudinėti iškart. Dešimtis kartų pati sau apsikabinote makaronais ausytes ir vis paaiškėdavo (po pusmečio, po dviejų metų), kad vėl pasimovėte ant eilinio locho, kuris jus maustė ir maustė.. O kai kažkelintą kartą papriekaištavote, jam prabudo žmogiški jausmai - baigėsi kantrybė ir dabar jūs atsinešėte išmuštus dantukus saujoje į čia. Jums tereikia paprasto, mielo, kad tik negertų kasdien, kad mylėtų jūsų vaikus ir bent minimaliai prisidėtų prie šeimos biudžeto, o ne nešiotų daiktus iš namų...
XEP BAM BCEM! ir svajojančiom apie pirmą variantą, ir apie antrą. Ir tegul lieka paslaptimi, kodėl nei toms, nei toms nepasiseks. Nėra galvos ant pečių - tegul kenčia ir kojos, ir siela.

4

Re: Mano svajoniu vyras.

Kaip graziai viska papasakojot. O gal Jus koks uzsislaptines svajoniu vyras ? :::008

5

Re: Mano svajoniu vyras.

Ne, ne. Aš turiu tik baltą "Cube". Nuo "Cube" iki "Bentley", kaip iki Garliavos iš Varėnos pėstute atbulomis...
Svajonių vyro ieškokite kur nors kitur. Aš jums padėsiu... Nurodydamas kryptį...

6

Re: Mano svajoniu vyras.

Cia as jus reklamuoju kitoms panelems. Sau svajoniu vyra jau turiu...:::008

7

Re: Mano svajoniu vyras.

Aš supratau, kad ne sau. Aš apskritai ir atsakiau. Kad pamatytų abi forumą skaitančios merginos, jei kaip tyčia šiuo metu jos lankosi svetainėje, o ne eilinį kartą rado savo išrinktąjį savaitei...
Atleiskite už nekuklų klausimą... Jei jūs turite svajonių vyrą, tai kurių ... galų čia sėdite..? Gal galėtumėte apie tai pranešti savo svajonių vyrui..?

8

Re: Mano svajoniu vyras.

Mano svajoniu vyras man leidzia paplepeti forumuose, nes jis lb.toli ir negali man skirti tiek demesio...Todel ir svajoniu vyras...:::008

9

Re: Mano svajoniu vyras.

Ar jis yra "amerikiečių karys" Sirijoje, kuris paskui prašo pinigų neva muitinėje užstrigusiam lagaminui gelbėti? Ar jis - astronautas? Ir dabar - Marse? Ar jis - marsietis..? Ar jis - tik svajonėse..? Ech, koks sudėtingas tas gyvenimas... Beje, aš tik retoriškai. Man nereikia atsakymų į tuos klausimus.

10

Re: Mano svajoniu vyras.

Breinas parašė:

Ar jis yra "amerikiečių karys" Sirijoje, kuris paskui prašo pinigų neva muitinėje užstrigusiam lagaminui gelbėti? Ar jis - astronautas? Ir dabar - Marse? Ar jis - marsietis..? Ar jis - tik svajonėse..? Ech, koks sudėtingas tas gyvenimas... Beje, aš tik retoriškai. Man nereikia atsakymų į tuos klausimus.

o kur dar nepamineti furistai, jureiviai, betono maisytojai, vistu pesiotojai, zuvu rusiuotojai ir kiti uzsieniuose kalantys pinigeli, kad islaikyti svajoniu vyro statusa? big_smile

11

Re: Mano svajoniu vyras.

niekad neturėjau svajonių vyro.
domina tik realūs vyrai smile
o visos tos teorinės savybės - tai tik teorija. išvaizda - išvis nesąmonė rinktis vyrą pagal išvaizdą, nors... kuo negražesnis, tuo geriau smile viskas paaiškėja per kelias minutes - jeigu ne, tai ir bus ne  smile

12

Re: Mano svajoniu vyras.

Anot nekuriu cia esanciu, tik vyrai dirba uzsienyje...Buna ir atvirksciai...:::008

13

Re: Mano svajoniu vyras.

hipotezė - "Marina II - krūčiausia furistė" smile

14

Re: Mano svajoniu vyras.

Aciu, Anna ...:::008
As - senuku priziuretoja ir slaugytoja Vokietijoje...

15

Re: Mano svajoniu vyras.

hmmm...
Marina, tai Jūsų svajonių vyras - bejėgis senukas Vokietijoje? smile
deja, būdama cinike, esu ir kategoriška romantikė - mano ryža galva, moteris deda visas pastangas, kad būti su savo svajonių vyru smile nes jai nesvarbu nei pinigai, nei sodai, jai svarbu tik viena - teikti laimę savo svajonių vyrui smile

16 (redagavo Marina ll 2017-04-11 09:27)

Re: Mano svajoniu vyras.

Kartais svajoniu vyrai buna su negalia...Deja...Tada moteriai tenka pasirupinti ...Tai ir buna laimes teikimas...

17

Re: Mano svajoniu vyras.

Marina, su Jumis viskas aišku ir pačia geriausia prasme smile

Deja, kartais, kai paklausau (paskaitau), ko moterys iš vyrų nori ar tikisi, padarau išvadą - joms idealas yra turtingas neįgalus senukas užsienyje, visiškai priklausomas nuo moters malonės... deja..
Su pačia didžiausia pagarba Jums ir... su tokiu pilku jumoru kai kurioms kitoms moteriškaitėms...

18

Re: Mano svajoniu vyras.

Taip galvoja tos, kurios nedirbe...:::008
Vokietj. vienisi senukai vyrai turi tokias negalias, kad dazniausiai jie neveiksnus ir uz juos atsakingi ju vaikai...Pajuokauti galima, bet tuo viskas ir pasibaigia...

19

Re: Mano svajoniu vyras.

aciu dievui as ne tavo svajoniu vyras big_smile big_smile big_smile

20 (redagavo marek 2017-04-11 14:18)

Re: Mano svajoniu vyras.

http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/conanearlnoremjr1.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkdDiP0dYVS6oZzQy5NUMg_GVhcPhlVmmkhR_B6kFF_HhR_Vd7