21

Re: Mano svajoniu vyras.

Svajoniu vyro niekam negalima skriausti...:::008

22

Re: Mano svajoniu vyras.

vyro neimanoma nuskriausti,kitaip jis nebe vyras.:)

23

Re: Mano svajoniu vyras.

marek parašė:

http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/conanearlnoremjr1.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkdDiP0dYVS6oZzQy5NUMg_GVhcPhlVmmkhR_B6kFF_HhR_Vd7

24

Re: Mano svajoniu vyras.

O kas cia ?

25

Re: Mano svajoniu vyras.

cia vienas vyras,kitas nusriaustas jau nebe vyras

26

Re: Mano svajoniu vyras.

Jis taip nesake...:::008

27

Re: Mano svajoniu vyras.

o kuris pripazins?
https://www.youtube.com/watch?v=GHpKsnBpK08

28

Re: Mano svajoniu vyras.

Ach sitaip. Apie tai nepagalvojau. Tipo atleiskit, as jau nebe vyras, o tik taip atrodau...maskuote...:::008

29

Re: Mano svajoniu vyras.

kaip bebutu vistiek bus kaip vyras,bet ne ta prasme juk turima omenyje.ne moterim spresti kas vyras kas ne,o vyrams

30

Re: Mano svajoniu vyras.

O as apsisprendziu, tarkim, kad jis vyras ir man dzin, ka kiti galvoja...:::008

31

Re: Mano svajoniu vyras.

cia jau filosofinis klausimas:)atsils padiskutuosime smile

32

Re: Mano svajoniu vyras.

o noriu gero ir kieto

33

Re: Mano svajoniu vyras.

Teisingai, braskyte, toks ir turi buti vyras. :::008

34

Re: Mano svajoniu vyras.

geras ir kietas seniai mires

35

Re: Mano svajoniu vyras.

Kodel ?...:::008

36 (redagavo marek 2017-04-16 18:57)

Re: Mano svajoniu vyras.

todel kad kietas ir dar blogiau geras.tokie ilgai negyvena
beje ir "sventes" del tokio vyruko,kieto ir gero.

37

Re: Mano svajoniu vyras.

Puikus atsakymas ! Aciu.

38

Re: Mano svajoniu vyras.

Jurgita parašė:
Breinas parašė:

Jūsų svajonių vyras - dvi dienas neskusta barzda, sąmojingas, kompanijos siela, aptemptais mrškinėliais be rankovių, o po akimirkos - su fraku. O po dar vienos akimirkos - tik su baltomis glaudėmis. Ir vėl iš naujo.
Jis vairuoja baltą "Bentley" ir juodą "Mercedes". Jam niekada netrūksta pinigų, todėl jis kasdien jums dovanoja gėles. Ne.. Ne jums, o Jums. Jus nešioja ant rankų. Grįžusią pasitinka su prijuoste ir vakariene, visada galantiškas - nesispjaudo ir nesikeikia. Dievina Jūsų nesantuokinius vaikus. Jums pavydi ta šlykšti klasiokė, kuri susirinkdavo visą dėmesį ir ta kaimynė, visada maniusi, kad Jūs - nevykėlė. Vienintelis Jūsų galvos skausmas - Maldyvai ar Kanarai - į kur pasirinkti šios vasaros atostogų kelionę.
Variantas Nr. II: jūs jau ne primą kartą šitoje prakeiktoje svetainėje. Jums jau seniai ne šešiolika. Jūs matėte ir šilto, ir šalto. Jūsų turėtas šaunuolis ir kompanijos siela jus po vestuvių pradėjo apgaudinėti iškart. Dešimtis kartų pati sau apsikabinote makaronais ausytes ir vis paaiškėdavo (po pusmečio, po dviejų metų), kad vėl pasimovėte ant eilinio locho, kuris jus maustė ir maustė.. O kai kažkelintą kartą papriekaištavote, jam prabudo žmogiški jausmai - baigėsi kantrybė ir dabar jūs atsinešėte išmuštus dantukus saujoje į čia. Jums tereikia paprasto, mielo, kad tik negertų kasdien, kad mylėtų jūsų vaikus ir bent minimaliai prisidėtų prie šeimos biudžeto, o ne nešiotų daiktus iš namų...
XEP BAM BCEM! ir svajojančiom apie pirmą variantą, ir apie antrą. Ir tegul lieka paslaptimi, kodėl nei toms, nei toms nepasiseks. Nėra galvos ant pečių - tegul kenčia ir kojos, ir siela.

wow, va cia tai svajoniu vyras wink kiekviena tokio noretu wink  hahaha wink

39

Re: Mano svajoniu vyras.

Isvada, jeigu nera galvos ant peciu, tai kentes per kojas siela. Lb.originalu, tiesiog genialu...:::008

40

Re: Mano svajoniu vyras.

breino vyrui net vyras atsiduotu smile bentlis maldyvai tonos euru....:)90% bulgaru taptu maldyvais.....ar maladavais?