41

Re: Mano svajoniu vyras.

Marinule, nieko ten originalaus. Yra toks posakis: "per durną galvą ir kojos kenčia..."
Aš tik vos perfrazavau...

42

Re: Mano svajoniu vyras.

Ach, taip...:::008

43

Re: Mano svajoniu vyras.

Šią akimirką svajonių vyrą atstotų pilnas bankomatas namuose big_smile

44

Re: Mano svajoniu vyras.

O žandai neplištų..? Pinigai atsiranda, kai padarai darbą. Jei padarai darbą ir pinigų atsiranda per mažai, darai ne tą darbą. Jei darbas ne tas ir neatsiranda reikalingas, kuris generuoja reikiamas sumas, reiškia smegenys per skysti. Spręndimas: "mokytis niekada ne vėlu..."

45

Re: Mano svajoniu vyras.

Kazin kaip mokytis, jeigu smegenys skysti...:::008

46

Re: Mano svajoniu vyras.

darbas-pinigai, pinigai-darbas - užburtas ratas...
svajonių vyras neaiškina moteriai, kad ji turi dirbti dirbti dirbti.... arba kad ji turi mokytis mokytis mokytis. nes kitaip ji pasijunta esanti ne namuose, o darbe arba mokykloje.

47

Re: Mano svajoniu vyras.

Deja, Kaledu seneliai tik pasakose...:::043

48 (redagavo Breinas 2017-04-19 23:40)

Re: Mano svajoniu vyras.

Koks dar svajonių vyras tokiai... moteriškei, kuri temoje apie svajonių vyrą parašė, kad jos svajonių vyras - bankomatas..? Aš privalėjau ją pasiųsti keturiom na... na... na Kamčiatku...
Tipinė "žinanti, ko nori", bet nichrena nejaučianti galimybių... Tokias reikia gydyti.
Ponai svajonių vyrai ir šiaip vyrai, net ponai liurbiai, nedrožkit jos.
Kai smegenai per skysti mokytis, atsiranda "gudrios idėjos": "Bliam, taigi aš turiu tokią šikną. Šviesoj nesirodysiu, kad nesimatytų trūkumų, rasiu turtingą lochą ir - vualia - gyvenimas - pasaka... Reikia parduoti žopą..."

49 (redagavo gedukas 2017-04-20 07:25)

Re: Mano svajoniu vyras.

Anna parašė:

darbas-pinigai, pinigai-darbas - užburtas ratas...
svajonių vyras neaiškina moteriai, kad ji turi dirbti dirbti dirbti.... arba kad ji turi mokytis mokytis mokytis. nes kitaip ji pasijunta esanti ne namuose, o darbe arba mokykloje.

Aiškina ar ne  ne ten  esmė.Mokslas ar darbas kaip toje redbull reklamoje suteikia sparnus arba finansine nepriklausomybe nuo Alfonsu .Taigi mieloji Anna mokslo ir darbo ant pečiu nenešioji o iš jo gauni nauda - esi nepriklausoma o tai didina saviverte bent jau savo akyse.

50

Re: Mano svajoniu vyras.

gedukas parašė:
Anna parašė:

darbas-pinigai, pinigai-darbas - užburtas ratas...
svajonių vyras neaiškina moteriai, kad ji turi dirbti dirbti dirbti.... arba kad ji turi mokytis mokytis mokytis. nes kitaip ji pasijunta esanti ne namuose, o darbe arba mokykloje.

Aiškina ar ne  ne ten  esmė.Mokslas ar darbas kaip toje redbull reklamoje suteikia sparnus arba finansine nepriklausomybe nuo Alfonsu .Taigi mieloji Anna mokslo ir darbo ant pečiu nenešioji o iš jo gauni nauda - esi nepriklausoma o tai didina saviverte bent jau savo akyse.

šiandien esu nusiteikusi ginčytis su visais ir dėl visko smile
deja, pinigai ir nepriklausomybė kaip tik didina tikimybę sutikti Alfonsus smile neturinčios pinigų jiems neįdomios. nebent tos, kurias gali priversti eiti ir uždirbti. jei rimtai - kiek, atrodytų, daug pasiekusių moterų pasiduoda alfonsų manipuliacijai, kad net baisu.
žinios ir specialybė bei darbštumas - visada gerai. ir visada blogai, jei kas nors tave verčia tai daryti.

51

Re: Mano svajoniu vyras.

Lilit parašė:

Šią akimirką svajonių vyrą atstotų pilnas bankomatas namuose big_smile

net jei bankomatas pilnas, reikia turėti jam tinkančią kortelę su žinomu kodu smile
be to, pinigai ten anksčiau ar vėliau baigtųsi.
ir liktų didžiulis šaltas nenaudingas griozdas namuose.

ne ne, mane net nupurto nuo tokio palyginimo... nes kokia tada būtų visuomenė - moters kambary stovėtų bankomatai, o pas vyrus guminės lėlės gulėtų?
civilizacija smile))
ar dėl to buvo verta mokytis mokykloje? smile

52

Re: Mano svajoniu vyras.

Breinas parašė:

Koks dar svajonių vyras tokiai... moteriškei, kuri temoje apie svajonių vyrą parašė, kad jos svajonių vyras - bankomatas..? Aš privalėjau ją pasiųsti keturiom na... na... na Kamčiatku...
Tipinė "žinanti, ko nori", bet nichrena nejaučianti galimybių... Tokias reikia gydyti.
Ponai svajonių vyrai ir šiaip vyrai, net ponai liurbiai, nedrožkit jos.
Kai smegenai per skysti mokytis, atsiranda "gudrios idėjos": "Bliam, taigi aš turiu tokią šikną. Šviesoj nesirodysiu, kad nesimatytų trūkumų, rasiu turtingą lochą ir - vualia - gyvenimas - pasaka... Reikia parduoti žopą..."

Si p.Breino pasakyma tereikia apversti ir pritaikyti tam tikriems vyrams...
Bet - kiekvienas laisvas svajoti kaip tik nori...Svarbiausia, kad atitiktu kirvis kota...:::008

53

Re: Mano svajoniu vyras.

Anna parašė:

šiandien esu nusiteikusi ginčytis su visais ir dėl visko smile
deja, pinigai ir nepriklausomybė kaip tik didina tikimybę sutikti Alfonsus smile neturinčios pinigų jiems neįdomios. nebent tos, kurias gali priversti eiti ir uždirbti. jei rimtai - kiek, atrodytų, daug pasiekusių moterų pasiduoda alfonsų manipuliacijai, kad net baisu.
žinios ir specialybė bei darbštumas - visada gerai. ir visada blogai, jei kas nors tave verčia tai daryti.

Nagi nagi jus rimtai nusiteikusi pasipešioti na tai pradedam.....
Pasiekusios kažko moterys ir turinčios finansine nepriklausomybe yra asmenybės kurioms sunku ką nors paaiškinti nes jos viską pasiekė pačios todėl turi visais klausimais savo nuomone.Šalia tokios moters normalus vyras jaučiasi nejaukiai netgi sakyčiau patiria savotiška stresą  todėl jos dažniausiai vienišos.Tad ir atsiranda poreikis turėti priedą prie rankinuko kad turėtu kuom prieš drauges pasirodyti o ir šiaip Alfonsas prie ūkio nėra jau toks didelis blogis su juom gali pasikalbėti,padės tašes parnešti kai reiks pakiš petį paverkti,nuoširdžiai pabarškins - vienu žodžiu ko joms reikia ta ir turi.Tik kartais tokioms asmenybėms pabosta savi žaislai ir keisdama garderobą pakeičia ir priedą prie rankinuko o tada dažniausiai gaunasi santa barbarą - nuo kurios aplinkiniams tik linksmiau.

54

Re: Mano svajoniu vyras.

gedukas parašė:
Anna parašė:

šiandien esu nusiteikusi ginčytis su visais ir dėl visko smile
deja, pinigai ir nepriklausomybė kaip tik didina tikimybę sutikti Alfonsus smile neturinčios pinigų jiems neįdomios. nebent tos, kurias gali priversti eiti ir uždirbti. jei rimtai - kiek, atrodytų, daug pasiekusių moterų pasiduoda alfonsų manipuliacijai, kad net baisu.
žinios ir specialybė bei darbštumas - visada gerai. ir visada blogai, jei kas nors tave verčia tai daryti.

Nagi nagi jus rimtai nusiteikusi pasipešioti na tai pradedam.....
Pasiekusios kažko moterys ir turinčios finansine nepriklausomybe yra asmenybės kurioms sunku ką nors paaiškinti nes jos viską pasiekė pačios todėl turi visais klausimais savo nuomone.Šalia tokios moters normalus vyras jaučiasi nejaukiai netgi sakyčiau patiria savotiška stresą  todėl jos dažniausiai vienišos.

tai kur čia pešiojimasis smile
jūs tik labai gražiai patvirtinote, kad moteris, kuri tiek daug mokėsi ir dirbo, kad kažko pasiektų, tuo pačiu palaidojo galimybę šalia savęs turėti ne alfonsą smile
todėl moterys ir mieliau skiria laiką vyro paieškai, o ne žinioms ir karjerai smile aišku, kai nusivilia savo aplinkos vyrais, kažkodėl padaro klaidingas išvadas, kad visi tokie ir metasi į karjerą... na, kaip sakote, ne pats blogiausias variantas - jei alfonsas rūpinasi savo gerove toli į ateitį jis bus nuostabiai išdresiruotas vyras - reikia, pakiša petį, reikia patvirtina, kad vyrai kiaulės, o iš esmės - netrukdo moteriai daryti ką ji nori smile Išmanioji pagalvėlė, kitaip nepavadinsi smile

55

Re: Mano svajoniu vyras.

Vadinasi ne toks ir baisus tas vilkas.Nesate jau taip ir karingai nusiteikusi o tai jau neblogai.....

56

Re: Mano svajoniu vyras.

Kaip pavadinsi, nepagadinsi. Cia jau pavadinusiojo problema, o ne pavadintojo...
Svarbu zmones jauciasi laimingi..:::008.

57

Re: Mano svajoniu vyras.

Marina,
ką čia ginčysies su protingais ir gerais žmonėmis smile
kiekvienas ginčas tik atitolina galimybę sutikti svajonių vyrą smile

58

Re: Mano svajoniu vyras.

Teisingai, verciau draugiskai diskutuokim...:::008

59

Re: Mano svajoniu vyras.

Anna parašė:

Marina,
ką čia ginčysies su protingais ir gerais žmonėmis smile
kiekvienas ginčas tik atitolina galimybę sutikti svajonių vyrą smile

Argi juk priešingybės žavi o ne atstumia.

60 (redagavo Anna 2017-04-21 10:00)

Re: Mano svajoniu vyras.

gedukas parašė:
Anna parašė:

Marina,
ką čia ginčysies su protingais ir gerais žmonėmis smile
kiekvienas ginčas tik atitolina galimybę sutikti svajonių vyrą smile

Argi juk priešingybės žavi o ne atstumia.

hmm... tai temoje apie visureigius  Jūsų parašymą apie bobas ratuose reikia suprasti kaip potraukį ir žavėjimąsi bobomis? Juk jos Jūsų priešngybė, tiesa? :-)