1

Tema: kox turetu but geras filmas ?

mano nuomone geras filmas tas kuris palieka kazkokia gera emocine busena: dziaugsmas asaras ar pns.. taj wieni is ju man butu drugio efektas, narsioji sirdis, zalioji mylia ir panasiai wink

2

Re: kox turetu but geras filmas ?

nenuobodus su mintimi,pamokantis......dar geras ,,Lomžirgis",jo ,,Žalioji mylia" geraas filmas jau koki 6 kartus esu zejusi

3

Re: kox turetu but geras filmas ?

jo ten parode kox gywenimas kartais buna neteisingas wink

4

Re: kox turetu but geras filmas ?

Sutinku su jumis abiem "Zalioji mylia" tikrai geras filmas...Gale net apsizliumbiau smile

5

Re: kox turetu but geras filmas ?

Joa, Zhaloji mylia puikus filmas. smile MAn dar lAAbaj patiko Nepriklausomybes diena.. net ir nezninau kodl, tiesiog chiotkas filmas big_smile

6

Re: kox turetu but geras filmas ?

Geras filmas manau turetu buti....toks....nuo kurio akis galetum sunkiai nusukti...ir neisdristum perjunkti kanalo.....arba is viso jo isjungti.....tiesiog....tau paciam idomus ir intriguojantis

7

Re: kox turetu but geras filmas ?

geras filmas tas,kuri ilgai ilgai atsimeni...jis palieka kazka tau... smile man tai be visu jusu isvardintu tai dar patinka "geishos ispazintis"... smile

8

Re: kox turetu but geras filmas ?

Man labai patiko ,,Juodasis grazuolis" kaskada rode per tv gal dar kada rodys jei gyvunai patinka tai irgi geras filmas priverciantis apsiverkti...tai zirgo gyvenimas atpasakojamas jo akimis matomas gyvenimas nuo gimimo iki mirties-nenuobodus filmas bet grazus ir realus....

9

Re: kox turetu but geras filmas ?

hmm... egras filmas.. matyt i savoka sutalpinciau nenuobodu, gilia mintim filma... sudetingo siuzeto... kuomet viena kart paziurejus supranti viena, kita tavo poziuris vis keicias... esme ta jog filmas turi sukelti ne tik juoka, liudesi... taciau ir nemaza susimastyma, turetu paveikti psichiskai... tavy suzadintu tam tikrius jausmus... galbut filma galetum pritaikyt ir sau... zavi psicholiginiai.. lengvos komedijos... matyt neblogi.. "revolver" "natural born killers" and so on....

10

Re: kox turetu but geras filmas ?

filmas turi buti toks  kuris zmogui jau neatrodydu kad tai tik filmas otai butu kazkas daugiau smile naujos emocijos naujos zinios ir panasei  nzn filmas daugiausiai tai turi suvirpint sujaudint suintriguot zmogu smile kad butu idomu jy ziureti , bet ir svarbu su kuo ta filma ziuresi big_smile gali but kad nematysi fisai filmo o teigsi kad geras big_smile

11

Re: kox turetu but geras filmas ?

Arunas, 17 parašė:

mano nuomone geras filmas tas kuris palieka kazkokia gera emocine busena: dziaugsmas asaras ar pns.. taj wieni is ju man butu drugio efektas, narsioji sirdis, zalioji mylia ir panasiai wink

visishkai sutinku. man zhalioji mylia ir drugio efektas irgi vieni ish gereusiu

12

Re: kox turetu but geras filmas ?

jo zalioji myle geras filmas zejau10kart,o seipo geras filmas turi buti,daug veikmo,begalo daug mistikis ir fantastikos elemetu

13

Re: kox turetu but geras filmas ?

Man pvz geras filmas yra tas, kuri po perziuros dar reikia apmastyt. Labai svarbi pabaiga: vat pvz "vanilla sky" - nu nereali pabaiga, super tiesiog. Ar "the life of David Gale" - irgi super. Nu apie     he devils advocate is viso nekalbu - sedevras.

14

Re: kox turetu but geras filmas ?

pirmiausia gero filmo siuzetas turetu buti tox, kad negaletum is anksto nuspeti kas bus, dar filmas turi palikti ispudi arba geros nuotaikos doze:D ispudi gali palikti filmas tikrai idomia ideja arba tox, kuris paveikia ziurova (kaip jau daug kas minejo). o jei komedija, ji neturi buti kvaila, kai tarkim per visa filma vienam durneliui absoliuciai viskas nesiseka.. vemt vercia=) be to, tikrai gera filma norisi ziureti dar ir dar..=)

15

Re: kox turetu but geras filmas ?

geras filmas tai turi tureti veiksma ir nenuspejamus ivykus

16

Re: kox turetu but geras filmas ?

gera komedija nors man banali pasirode ,pasityciojimas is gyvenimo visu filmu parodija ,,pasimatymas kine" gal kas ziurejot????

17

Re: kox turetu but geras filmas ?

deja neke, bet man lbj patiko butterfly effect, garden state, igby goes down, 6 pojutis, ir skubek myleti big_smile nerealus filmaj, man rodos kad geiruais filmaj shejp jau psichologiniai,, nu kazkas che sake kad kuie sukelia emocijas kajp werkimas taj per titanika werkiau tiek kartu kiek zhiurejau,,, bajsu,,, o zhalioji mylia irgy nerealus filmas

18

Re: kox turetu but geras filmas ?

geras filmas tas, kuriuo dar gyveni kelias dienas.....

19

Re: kox turetu but geras filmas ?

mane tai uzknisa kai ziuriu reklamas per telika ir filmas jas pertraukia. galetu tu filmu is vis per tv nerodyt hmm

20

Re: kox turetu but geras filmas ?

Aleksandras, 21 parašė:

mane tai uzknisa kai ziuriu reklamas per telika ir filmas jas pertraukia. galetu tu filmu is vis per tv nerodyt hmm


pritariu simta procentu..........atsimenu kai ziurejau per telika "titanika", neimanoma......ziuri filma....isijautus viskas ...tuoj tuoj asara iskris...ir pykst reklama!!!! ir visi jausmai atausta big_smile ir ziurek tu cia filma