1

Tema: parduotuves

ar jums patinka vaiksioti po parduotuves
jei taip
tai ar daznai ?

2

Re: parduotuves

kad pigineliu tiek tureciau kiek reik, tai jauciu ir kozna dienele vaiksciociau :::757

3

Re: parduotuves

ojjj nepatinka nekenciu net nebent kokio alaus nusiperki ir gerai bet kai stovi eilej kokia valanda tau jausmas nekoks buna

4

Re: parduotuves

Patinka pasiziureti kas naujo,ko galima grazaus rasti,bet jei kapeiku nera ten net neidomu eiti......

5

Re: parduotuves

Vos ne hobis cia mano big_smile

6

Re: parduotuves

Aisku kad patinka,ir darau tai su malonumu per savaite 3 kartus...
O megstamiausios parduotuves...(is kosmetikos tai KristiAna,Sarma,Italijoje La Cardenia)...(is drabuziu-Lietuvoje ZARA,ir apatinio trikotazo Triumph.  Italijoje-Sash,Syshley,Daniel  ir apatinio trikotazo Intimissimi)

7

Re: parduotuves

Patinka vaikščioti...bet geriau ten eiti, kai kišenėje nėra pinigų, nes viską išleidžiu drabužiams...Su kosmetika biški jau apsiraminau, o vat dėl rabužių..tai Dieve apsaugok...
Kažkokia manija apsėda tuose parduotuvėse

8

Re: parduotuves

Man patinka trankytis po parduotuves smile Nebutinai turiu pinigu ar ne...Perku tik tai kas man atrodo iperkama ir kas verta tos sumos big_smile o jei neturiu tai puikiausia vieta pasisemti ivairiu ivairiausiu ideju smile

9

Re: parduotuves

Aisq kad patinka, tik kad kartais nusiperku tokiu drabuziu kuriu neuzsidedu nei karto arba viena!!!! taip kad pries pirkdama stengiuosi gerai apgalvoti ir ar man tikrai to reikia!!!! smile

10

Re: parduotuves

Vilma, 22 parašė:

Aisq kad patinka, tik kad kartais nusiperku tokiu drabuziu kuriu neuzsidedu nei karto arba viena!!!! taip kad pries pirkdama stengiuosi gerai apgalvoti ir ar man tikrai to reikia!!!! smile

Bet zinai net gi kada labai gerai galvoji pries pirkdama   tai atrodo kad nesiosi kiekviena diena,kad patinka nerealiai,bet pareini namo pamatuoji dar karta ...ir viskas....taip jau buna ne tik tau...:)

11

Re: parduotuves

Kartais ,su sese;)

12

Re: parduotuves

Parduotuvės  geras  dalykas,  pakelia  nuotaiką,  kai  nusiperki  kokią  smulkmeną  ar  rūbą,  tik  gaila,  kad  negali  ten  eit  kiekvieną  dieną,  pritrūksta  laiko.

13

Re: parduotuves

ne tik laiko, bet ir pinigu, juk jie is dangaus nebyra, kad kiekviena diena eitum ir pirktum po ruba,tik tam kad nuotaika geresne butu!!!

14

Re: parduotuves

Pinigai  uždirbami,  bet  laikas  ne.  Rūbai  į  spintą  netilptų,  man  tiek  jų ir  nereikia,  pakankamai  turiu,  labiau  patinka  antikvariniai daiktai,  įvairios  smulkmenos.

15

Re: parduotuves

Yo uzdirbami, bet as pinigu daugiausiai isleidziu mokslams o ne visiskom smulkmenom!!!

16

Re: parduotuves

man patinka kai yra pinigu big_smile

17

Re: parduotuves

kaip moterims tai yra liga bet ne visom pwz: as nemegstu jojia ilgai buti:)

18

Re: parduotuves

Per tv kalbejo kazkokia psichologe tai sake kad lietuviams tai jau gaunasi kaip viena is pramogu, laisvalaikio praleidimo budas..:D Man irgi lygiai taippat, vakarais pries vaziuodami namo visada uzsukam i koki pc kokiai valandai apsipirkt..:D

19

Re: parduotuves

daugumai moteriu apsipirkinejimas - grynu gryniausia liga, manija.. Kai neturiu ka veikti visada einu pasivaikscioti viena po parduotuves. Man tai laiko prastumimas, saves lepinimas... Taciau kai tenka ieskoti tam tikros prekes ir kaip tycia nesiseka jos rasti - labai varginanti, nervinanti misija, kuri pradangina visa malonuma..

20

Re: parduotuves

uj megstu dar ir kaip:D tik ne viena.. ne ne ne=) su mama, sese, drauge - pats tas:D retkarciais ir su savo zmogiuku tenka pavaikscioti, tai jis kazkada sake, kad megsta vaiksciot po parduotuves.. dabar jau turbut to nebepasakytu..:D buna pasigriebiu as koki ruba ir noriu matuotis, o jis "taigi tau reikia kelniu, kam tau ta maike?.." o man kas, kad pirkt nesiruosiu - matuotis lb lb smagu:D ir seip dazniausiai po parduotuves ir vaikstau neturedama pinigu, bet tai kas, apziurinet ir matuotis niekas nedraudzia:D