1

Tema: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

niekam nepaslaptis, jog moterys renkasi gražius, patrauklius, raumeningus ir t.t. na, tai kas ale gražu, tas gražu, bet... ar tai tikrai yra gražu? smile visada, visais laikais moters darbas (pavadinkim privilegija) buvo būti gražia smile kodėl moterys dabar verčia, reikalauja iš vyro grožio? būk raumeningas, turėk kažkokią ten įmantrią šukuoseną, būk apsiskutęs, tvarkingas ir bla bla bla, žodžiu blizgėk kaip kalėdinė eglutė smile kai pamatau tokį išsipusčiusį bičą: pirma mintis - nu gėjus ;DD kaip manot? kodėl merginoms patinka bobiški vyrai? kodėl nesirenka normalių, vyriškų bičų? ;DD

2

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Atrodyti graziai tvarkingai tai tik pliusas ir tai nereiskia, kad nenormalus, manau, kad per daug susireiksmini matydamas prisiziurincius vyrus. Pasmirdes kerzinis metalistas arba tom selleck moustache stiliuka ikirtes ciuvas irgi gali manyti kad yra labai vyriskas, taciau ne isvaizdoje esme, bet prisiziureti reikia

3

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

tavo didziausias nesaugumas yra tai kad pamates grazu bica tu jam uzpavydi ir iskart ji nurasai i gejus.
Del isvaizdos ... visada yra virsus ir yra dugnas
Virsus tai tavo blizgantys grazuoliukai/grazuoliukes, o dugnas tai sunkiai judanti boomba arba kitaip vadinamas begemotas.
Nepatinka man begemotai, bet ir nesidairau ir blizgancias. Merginos manau tapati daro,
Pagalvok pats kokios tau patinka IR ka galetum padaryti del saves kad patiktum jom labiau.
Beto isvaizda neturi nieko bendro su tavo veiksmais/bendravimu/elgsena.
Susumuok kiek siais ar praeitais metais buvai susitikimu, kiek turejai variantu kad panos tau pacios rasinejo ir taves ieskojo. Tada bus aiskiau apie save pati.

4

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

vyrai, vyrai... stop stop ;DD įsiskaitykit į temą smile kalba eina ne apie mane ir ne apie bičus smile aš į bičus visai nežiūriu, nes man moterys patinka ;DD tad man išvis dzin kaip tie bičai atrodo ;D klausimas: kodėl merginoms labiau "gėjukai" patinka, o ne vyriški bičai? ;D kodėl moterys taip renkasi? smile

5

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

marmadukas, sutinku, reikia palaikyti higieną ir būti švariam smile

6

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Nemanau, kad kas nors ka nors turetu versti , juo labiau del lytiskumo. Mokslininku nustatyta, kad 100%vyru ar moteru fiziologiskai nera...Tuomet ir renkamasi, kas patraukliau. Jeigu VERCIA, tai reiskia , kad meiles nera, o tik prievarta. Bet yra zmoniu, kurie megsta buti prievartaujami...
Del kuno prieziuros ir aprangos, tai Lui Pilypo laiku vyrai su perukais, silkinem kojinem ir pns...Bet vaikus dare ir zmonija neismire...
Gamtoje, pvz.pauksciu gyvenime, patineliai visuomet ryskesni, o pateles pilkos ir pns.
Manau, kad ivairove puiku...:::008

7

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Marina, nelyginkit žmonių su gyūliais smile kartais gyvūnai savo palikuonis suvalgo, vorės sužmuša patinus ir t.t. Jus irgi taip darot? ;DDD žmonės yra žmonės ;D man tiesigo pikta, kad nebėra ribos tarp moteriška/vyriškas ;DD toks įspūdis susidaro, kad gan greitai išvis lyčių nebeliks ;D o tai jau yra baisu smile net šeimos ir vaikų nesinori, kai toks pasaulis supuvęs ;D ką aš savo būsimiems vaikams parodysiu? kaip žmoniją sušiko visus reikalus kokius tik įmanoma sušikti? ;D

8

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

kol kas vienintelė Marina pabandė atsakyti į temą ;DD o visi kiti kol kas pro šalį šauna, arba rašo beleką ;DD aš apie batus, jus apie ratus ;DD

9

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Rūta, kai Jūsų paklausia, kiek valandų, Jus irgi panašiai atsakot: 10km šiaurės kryptimi? DD

10

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Jūsų Košmaras parašė:

vyrai, vyrai... stop stop ;DD įsiskaitykit į temą smile kalba eina ne apie mane ir ne apie bičus smile aš į bičus visai nežiūriu, nes man moterys patinka ;DD tad man išvis dzin kaip tie bičai atrodo ;D klausimas: kodėl merginoms labiau "gėjukai" patinka, o ne vyriški bičai? ;D kodėl moterys taip renkasi? smile

baisiausia beda - stereotipai
jei ziuri i vaikina tai cia jau gejus. O jei mane uzkabino kazkokia stiliaus detale, arba siaip kazko radau kas jame patiko ir net noreciau paklausti apie tai ??
Baisu siauras mastymas. Na bet cia turbut normalu nes tokia visuomene. O visuomene teisia, todel isilieji ir tampi toks pats pilkas kaip visi.
Tik kazkaip zmones vis labiau linke ieskoti tu ryskesniu/spalvotu. O labai didele dauguma tiesiog teisia juos, delko jie turetu prarasti savo isskirtinuma

11

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

p.s. dėl mano niko smile kuom jis blogas? kokiais būdais mano nikas pasako apie mano savivertę ir savmonę?
;DD vėlgi, turbūt tikimąsi, kad bičas užsirašys "kačiukas" "pupulis" "saulės zuikutis"? ;DD absurdas, jobšikmat ;DD vat apie tai kalba eina ;D kodėl moterys verčia, ok, pasitikslinu, tikisi, bobiškų dalykų iš bičų? ;DD

12

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Julijau, nematau nieko blogo tame, kad moteris būna moteriška, o vyras - vyrišku ;DD manau, kad būtent taip ir turėtų būt ;D

13

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Jūsų Košmaras parašė:

Julijau, nematau nieko blogo tame, kad moteris būna moteriška, o vyras - vyrišku ;DD manau, kad būtent taip ir turėtų būt ;D

tavo tiesiog supratimas apie vyriskuma neteisingas.
Apie isvaizda tau atsake Ruta
o vyriskuma apibudina - baimes neturejimas, veiksmai,
Jokia mergina neprieis prie taves, nesuciups tau uz kiausiniu ir nepasakys "mazuti, noriu kad butum mano ir jokios kitos". Tokie dalykai yra neimanomi.
Mergina kaip kate.
Busi per grubus/ per smarkus, per daug sieksi jos - jinai nuo taves pabegs
bet negali ir nieko nedaryti. Jei nepasakysi jai "kac kac kac" - jinai neatkreips i tave demesio, nezinos kad patinka tau jinai.
Beto merginos skirtingos kaip ir visi zmones - vienos uzdaros, kitos audringesnes, trecios dar kitokios.

14

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

su mano vyriškumo sąvokos supratimu viskas puiku smile aš kalbu apie išvaizdą, o ne apie priėjimą prie merginos ir t.t. ;DD žodžiu beprasmiška kurti čia temas, kai klausi vieno, o žmonės kalba visai apie kitką ;DD moralizuojat čia man, aš to nesuprantu ar ano, bet patys net skaityti nesugebat... ;DD

15

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Ruta, nesivartau, tiesiog, matau, kad manęs nesuprantat smile arba suprasti nenorit, na čia Jūsų problemos ;DD aš tik bandau kuo elementariau ir paprasčiau rašyti, kad suprastumėt, ką noriu sužinoti ir suvokti ;D ką Jus apie mane patį galvojat, man visiškai nusišikt ;DD  tai man ne neaktualu ;DD tiesiog karts nuo karto, vat tokie klausimai iškyla, bet dabar jau gailiuosi, kad to užklausiau ;DD bo atsakymų nėr ;D

16

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Tu ne taip supranti.Niekas nieko nevercia tiesiog daugumai moteru patinka tokie daugiau subobeja vyrai.bet tikrai niekas nevercia ju tokiais but.Cia kiekvieno pasirinkimas.Dabar tokie laikai,kad daugumas vaikosi madu ir nori buti tokie kaip visi ir but populiarus,o moterims tokie patinka.O tie kurie yra senesniu paziuriu ir norintys islikti kokie yra tampa atstumti ir nebeidomus. Apie elementaria higiena ir saves prieziura nekalbu,tokie dalykai yra privalu.

17

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Va kiek zmoniu prirase, bande isijungti i diskusija ir isvadinai juos analfabetais, nemokanciais skaityti. Tai apie koki mes vyriskuma snekame budami nemandagiais.

18

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Ne moterys vyrus vercia subobeti. Kaip ir ne vyrai moteris vercia subobeti.  Kiekvienas egzistuojantis kultas yra dirbtinai integruotas i pasirinkta visuomene. Su labai aiskiais tikslais. Tu ,kam naudingas jo poveikis. Zmones yra smalsus padarai bei lengvai pasiduodantys itakoms. Ypac massiskai.  O tokios itakos,kaip genetines maisto modifikacijos, lygiu lyciu,  subkulturu reklamavimas, ilgainiuj padaro savo: gaunama tolerantiska viskam (bevale, klusni) visuomene su kuria galima zaisti kaip norisi.  Del musu mitybos, gyvenimo budu sutrinka musu nervu sistemos, bendra sveikata. Hormonu balansas.  Del nuolat provokuojamos musu pasauleziuros (karai,zudynes, naujos istatymines repressijos, manipuliacijos musu gyvenimo kokybe, atnesimas i musu galvas musu nemegstamu dalyku irmreikalavimas priimti juos kaip normalius) visa tai sujaukia emocine zmoniu sveikata. Siame taske zmogus tampa avim. Jis jau nebegyvena, bet isgyvena kasdieni asmenini kara su savim ir aplinka. Tai epidemija ir vieni is jos simptomu yra asmens identiteto ribu naikimas. Moterys lygiuojasi i vyrus. Tampa vyrams konkurentem, bichais,Chebrantem. Kai kurios laimi kova. Silpnesni vyrai prisitaiko prie laimetoju. Stipresni - naikinami. Naturali atranka. Ir tai tik pradzia.

19

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

marmaduk, paskaityk ką parašė Marina, ir ką parašė Rytis smile jie tiesiai šviesiai parašė savo nuomonę būtent tuo klausimu kurį buvau uždavęs smile aš labai noriu, kad čia žmonės veltųsi į diskusiją, bet į temą smile ką aš kaltas kad po pievą klaidžioja dauguma? ;DD

20

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Jurijau, negaliu nesutikti smile