41

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Manau zmones iesko zmoniu ir kiekvienas tikisi susitikti zmogu, kuris tau mielas, brangus, geranoriskas ir supratingas. Ir kai tai abipusiska, tai istinka didele laime...Stai ir viskas...:::008

42 (redagavo Anna 2017-06-25 11:31)

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

o šventas Jūratės naivumas :-)
žmogus ieško, kam jis būtų brangus, mielas, kas juo rūpintųsi, mylėtų, išlaikytų, pas draugus išleistų, proto neknistų, maistu ir pinigais aprūpintų, pritartų visur ir visada, būtų ištikimas, bet į akis nelįstų :-)
ieško idealios mamos ar tėčio, nes mąstymas ir emocijos - vaikiško lygio, nesvarbu, kiek metų, bet svarbiausias gyvenimo moto - visi saldainiai man ir tik man :-)

43

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Marina II parašė:

Niekas nestovi vietoje. Savo laiku jis buvo kaip pranasas, o dabar atejo kiti, bet patriarchai gerbiami...:::008

Hitleris irgi buvo pranasas savo laiku savo saly. Tai jo teisiu nedaro.

44

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

gedukas parašė:

Blogiausia kad tai buvo daugiau kaip prieš šimta metu.per tiekos laiko viskas apaugo legendomis.teorijas kaip kam buvo patogu taip jas iškraipė.lr kas svarbiausia iki šiol yra kruvos pasekėju kurie netiki dievu bet sigmundu froidu lengvai.

Teorijos turi toki privaloma elementa : jei ju neirodo, jos - atmetamos ir pakeiciamos geresnemis.
Jo darbai ir priejimas prie samones ir psihosomatikos zinoma idomus. Taciau visa tai liko be irodymu. Todel visi ir interpretuoja kaip nori. Frojdas psihiatrijoje buvo toks pats grandas, kaip Newtonas - fizikoje. Taciau praejo laikas ir atsirado žmoniu sumalusiu juos abu i istorines atliekas.

45

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Jurgita parašė:

hm, o jus vyrai, ne tokiu paciu moteru ieskote? ar patys noretumet tureti salia netvarkinga, apsileidusia moteri?

Is mano asmenines pozicijos Jurgita : (gali nuskambeti negraziai, bet esu tikras daugelis pritars bei tas pats galioja manau ir sukeitus lytis vietomis).  Musu gyvulinis pradas yra toks pats svarbus musu gyvenime kaip ir musu naujasis - intellektualinis pradas.  Mes esame genetiskai uzprogramuoti daugintis, taciau siais laikais i si processa isijungia samone ir ego kurie salygoja, kad jau nebeuztenka betkokio priesingos lyties partnerio. Taciau reikia kuo sveikesnio, kuo grazesnio ir kuo protingesnio. Todel kad anksciau mes evoliucionavome "kaip papuola" o dabar mes imame evoliucijos vadzias i savo rankas. Tad intuityviai renkames partneri kurio/-os genetika geriausia. Taip padedami evoliucijai. Is cia viskas isplaukia. Man, zinoma imponuoja aktyvios, protingos, moteriskos, bet neskystos, sporta ir seksa dievinancios moterys. Kuri ir man paciam butu stimulas ir pavizdys bei tokia antra puse kuri netingi gyvent, supranta laiko verte, todel jo negaista kurdama sau ir man problemas, bet kuria tiltus ir sprendimus.   Todel zinoma, apsileidusios ir netvarkingos merginos/moters salia manes but negali. (Isimtis jei ji kokia menininke , kuri pagavusi ikvepima gali kuri laika koncentruotis tik i savo kurini ir jai nerupi tuo metu niekas kita, bet po to grizta i vezes).  Nekenciu visokiu "burger queen" , gyvenanciu sofoje ir velkanciu savo sunku egzistavima iki infarkto , tuo metu uzimanciu tris vietas trulike.

46

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Jurij parašė:
Jurgita parašė:

hm, o jus vyrai, ne tokiu paciu moteru ieskote? ar patys noretumet tureti salia netvarkinga, apsileidusia moteri?

Is mano asmenines pozicijos Jurgita : (gali nuskambeti negraziai, bet esu tikras daugelis pritars bei tas pats galioja manau ir sukeitus lytis vietomis).  Musu gyvulinis pradas yra toks pats svarbus musu gyvenime kaip ir musu naujasis - intellektualinis pradas.  Mes esame genetiskai uzprogramuoti daugintis, taciau siais laikais i si processa isijungia samone ir ego kurie salygoja, kad jau nebeuztenka betkokio priesingos lyties partnerio. Taciau reikia kuo sveikesnio, kuo grazesnio ir kuo protingesnio. Todel kad anksciau mes evoliucionavome "kaip papuola" o dabar mes imame evoliucijos vadzias i savo rankas. Tad intuityviai renkames partneri kurio/-os genetika geriausia. Taip padedami evoliucijai. Is cia viskas isplaukia. Man, zinoma imponuoja aktyvios, protingos, moteriskos, bet neskystos, sporta ir seksa dievinancios moterys. Kuri ir man paciam butu stimulas ir pavizdys bei tokia antra puse kuri netingi gyvent, supranta laiko verte, todel jo negaista kurdama sau ir man problemas, bet kuria tiltus ir sprendimus.   Todel zinoma, apsileidusios ir netvarkingos merginos/moters salia manes but negali. (Isimtis jei ji kokia menininke , kuri pagavusi ikvepima gali kuri laika koncentruotis tik i savo kurini ir jai nerupi tuo metu niekas kita, bet po to grizta i vezes).  Nekenciu visokiu "burger queen" , gyvenanciu sofoje ir velkanciu savo sunku egzistavima iki infarkto , tuo metu uzimanciu tris vietas trulike.


apie ta pati mes ir snekam. kodel tada moteris turetu noret bet kokio wink

47

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Jurgita parašė:
Jurij parašė:
Jurgita parašė:

hm, o jus vyrai, ne tokiu paciu moteru ieskote? ar patys noretumet tureti salia netvarkinga, apsileidusia moteri?

Is mano asmenines pozicijos Jurgita : (gali nuskambeti negraziai, bet esu tikras daugelis pritars bei tas pats galioja manau ir sukeitus lytis vietomis).  Musu gyvulinis pradas yra toks pats svarbus musu gyvenime kaip ir musu naujasis - intellektualinis pradas.  Mes esame genetiskai uzprogramuoti daugintis, taciau siais laikais i si processa isijungia samone ir ego kurie salygoja, kad jau nebeuztenka betkokio priesingos lyties partnerio. Taciau reikia kuo sveikesnio, kuo grazesnio ir kuo protingesnio. Todel kad anksciau mes evoliucionavome "kaip papuola" o dabar mes imame evoliucijos vadzias i savo rankas. Tad intuityviai renkames partneri kurio/-os genetika geriausia. Taip padedami evoliucijai. Is cia viskas isplaukia. Man, zinoma imponuoja aktyvios, protingos, moteriskos, bet neskystos, sporta ir seksa dievinancios moterys. Kuri ir man paciam butu stimulas ir pavizdys bei tokia antra puse kuri netingi gyvent, supranta laiko verte, todel jo negaista kurdama sau ir man problemas, bet kuria tiltus ir sprendimus.   Todel zinoma, apsileidusios ir netvarkingos merginos/moters salia manes but negali. (Isimtis jei ji kokia menininke , kuri pagavusi ikvepima gali kuri laika koncentruotis tik i savo kurini ir jai nerupi tuo metu niekas kita, bet po to grizta i vezes).  Nekenciu visokiu "burger queen" , gyvenanciu sofoje ir velkanciu savo sunku egzistavima iki infarkto , tuo metu uzimanciu tris vietas trulike.


apie ta pati mes ir snekam. kodel tada moteris turetu noret bet kokio wink

Niekas , niekam, nieko, niekad nera skolingas. Ir neturi. Tiesiog noreti , logiska, pagal savo galimybes, kurias irgi reikia puikiai suprasti. Kai esi sofos pilietis , alaus pilvas, aplink netvarka, bute ir gyvenime ir tu nori grazios , pasitempusios merginos , su dideliais tikslais, veiklios, prisiziurincios.  Tu turi teise ir paris Hilton noret , budamas etatinis alkoholikas su alaus pilvu ir no job. Taciau sveiko proto tame mazai smile tas pats visiems galioja

48

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

O Pabaisos ir Grazuoles istorija, arba Pabaises ir Grazuolio...:::008

49

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Pabaisa buvo labai turtingas ir protingas, o gražuolė - graži ir gera. tobula pasaka

50

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Temos autorius palietė įdomią temą. Bet, manau, nelabai galima skirstyti pagal lytį žmonių tuštybės sąlygojamą norą išsiskirti arba būti pranašesniu už savo lyties atstovus. Priedo, labai didelę įtaką daro tendencijos, reklama..savotiškas svegenų plovimas. Žmonės yra bandos gynūnai. Kaip sakoma: už kompaniją ir pasikart gali..o čia toks socialinis spaudimas: visa tavo aplinka diktuoja kaip tu turi atrodyti. Bet tai savotiškai žavu. Žaidimas, kuriame svarbus tavo norų, galimybių ir statuso visuomenėje balansas. Tikrą vyrą atpažinsi ir be viso to farso.

51

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Izidė parašė:

Temos autorius palietė įdomią temą. Bet, manau, nelabai galima skirstyti pagal lytį žmonių tuštybės sąlygojamą norą išsiskirti arba būti pranašesniu už savo lyties atstovus. Priedo, labai didelę įtaką daro tendencijos, reklama..savotiškas svegenų plovimas. Žmonės yra bandos gynūnai. Kaip sakoma: už kompaniją ir pasikart gali..o čia toks socialinis spaudimas: visa tavo aplinka diktuoja kaip tu turi atrodyti. Bet tai savotiškai žavu. Žaidimas, kuriame svarbus tavo norų, galimybių ir statuso visuomenėje balansas. Tikrą vyrą atpažinsi ir be viso to farso.

Kaip nemegstu kai nuomuone pastato kaip fakta. Zmones yra bandos gyvunai. O kiti zmones - nera bandos gyvunai bei niekina bandas. O visa kita -pritariu.

52

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

kadangi cia yra ne vaiku saitas, reiketu grazuoles ir pabaisos istorija papasakot iki galo. vietoj ilgai ir laimingai gyveno realybeje buvo princese, sulaukusi 30, tapo stora ir negrazi, apsigyveno sofoje ir isijunge i ieskoku gretas

53

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks smile

54

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Antanas Patamsis parašė:

kadangi cia yra ne vaiku saitas, reiketu grazuoles ir pabaisos istorija papasakot iki galo. vietoj ilgai ir laimingai gyveno realybeje buvo princese, sulaukusi 30, tapo stora ir negrazi, apsigyveno sofoje ir isijunge i ieskoku gretas

Kaip ne keista, isijungia ir jaunos ir grazios. Bet su jom sunku susisneketi buna. Po didelio stazo ieskoke zmones ir realiam gyvenime ima pasimest big_smile

55

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

sitos jaunos ir grazios jau gime ieskoke, antra karta, ko is ju noret?

56

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

jos verčia vyrus tapti šuneliais ant grandiniu, arba žiurkenais narve.

57

Re: kodėl moterys/merginos verčia vyrus moteriškėti/subobėti?

Jūsų Košmaras parašė:

niekam nepaslaptis, jog moterys renkasi gražius, patrauklius, raumeningus ir t.t. na, tai kas ale gražu, tas gražu, bet... ar tai tikrai yra gražu? smile visada, visais laikais moters darbas (pavadinkim privilegija) buvo būti gražia smile kodėl moterys dabar verčia, reikalauja iš vyro grožio? būk raumeningas, turėk kažkokią ten įmantrią šukuoseną, būk apsiskutęs, tvarkingas ir bla bla bla, žodžiu blizgėk kaip kalėdinė eglutė smile kai pamatau tokį išsipusčiusį bičą: pirma mintis - nu gėjus ;DD kaip manot? kodėl merginoms patinka bobiški vyrai? kodėl nesirenka normalių, vyriškų bičų? ;DD

Kiekviena moteris skirtinga ir skirtini norai ir pageidavimai..... jei pasitaiko daugiau nei viena kuri tai praso cia tik tokia mada su laiku ji pasikeis.as asmeniskai su sitais dalykais nesusitaikiau