1

Tema: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Pakalbekime,pasidalinkime patirtimi, kokie yra skirtumai mūsų, vadinamų "balzakinio amžiaus", naudai. Adresuoju visiems, kam 50+.Manau, kad daugiausia lemia, kaip komfortiškai mes suvokiame savo amžių, kokio amžiaus patys jaučiamės. Jei kas žiūri i mane, kaip i dinozaurą (del darbo pokalbio) šypsausi ir galvoju "o man dzin".

2

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Manau , kad kiekvienas amziaus tarpsnis turi savo pliusu ir minusu. Musu taipogi. Man svarbiausia gerai jaustis savame kailyje. Buna visko, bet svarbu islaikyti savo bures...:::008

3

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Kai buvau jauna, tai 50-meciai man atrode tokie jau seni. O kai dabar pati esi virs....galvoji, juk tai puikus laikas. Kai vaikai uzauginti, turi daugiau laiko sau..mes esam dar aktyvios. Metams bėgant mes įgaunam daugiau laisvumo, pasitikėjimo savimi ir lengviau atsikratom jaunysteje turetu kompleksu. Paziurekit, kaip graziai atrodo musu amziaus moterys...elegantiskos ir pan. Ir tik dabar galim atsikratyti įvairių su intymiu gyvenimu susijusių kompleksų. Balzakiškas amžius per daug gražus, o gyvenimas teikia daugybę malonumų sulaukusioms šio amžiaus.
Taip kad "pliusai"

4

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

čia jos sake, kad.iki 51 metu sedes, poto jau.kažką rimto galvos, o dabar, kol suteikia jums kajfo— nauduokitęs smile

5

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

*kad susitikimas keltų džiaugsmą jis turi būti patogus abiems
*santykiai turi nešti džiaugsmą ir aistrą
*į pasimatymus einu tik tada kai noriu ir nieko nedarau iš reikalo...ir tai ne egoizmas,tai pliusas 50-mečių

6

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

keista, apie tas elegantiskas 50+ moteris tiek daug raso, kalba, tik realiam gyvenime tai ju pasitaiko ypatingai retai. gyvenimas kaip pasaka

7

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

vienintelis pliusas kad pas 50-metes daug gyvenimiskos ir profesines patirties ir tai ne pas visas o daugiau vien tik minusai

8

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

O jau tema pasirinkot afigenna, labai patinka ismanus ir patyre 30+ metu vyrai. Matomai patinkam mes 50 metes, kad tokia aktuali jums ta tema. hahaha.....Ne uz kalnu ir jums trenks 50+, geriau pasirupinkit savo ateitimi, kad sutikus  50, kokia moteryte priglaustu pas save

9

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Tai kad jei atidžiau pažiūrėsite, tai pamatysis, kad ne merginos ir moterys yra vertybė, o vyrai. Kol jaunos, tol galvoja priešingai, nes minia sekioja iš paskos. Sekioja tik tam, kad nusitempti į lovą, bet "šlovė" aptemdo protą. Valkiojasi, skiriasi, vėl valkiojasi... Nuo 40 metų pradeda suprasti, kad aplink - vien šlamštas...
Ir visai atvirkščiai - vyrams. Jie paklausūs įvairaus amžiaus. Be to, mums daug lengviau rinktis, nes tinka daug platesnio amžiaus diapazono merginos.. Ir trisdešimties, ir penkiasdešimties - vyras visada ras prie ko prisiglausti ar ką priglausti.
Moterys tuo pasigirti negali...Iki trim būtina užmegzti tvirtus ryšius. Nuo trim trijų šansų lieka minimaliai, bet pasitaiko visokių istorijų, susidraugavimų - epizodų. Nuo kem gali drąsiai eiti ruošti šunims šieno žiemai.
Galit ginčytis iki pamėlynavimo, pateikti girdėtas sėkmės istorijas, net mane kaltinti, kad būtent taip yra, bet nuo to niekas nepasikeis. Visos taisyklės turi išimčių.
Diskutuoti ir įrodinėti nesiruošiu.

10

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

minusai: kad prašiko savo gyvenimus, ir iki šiol esa niekam nereikalingi...

11

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Tai bent nuomone wink

12

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Breinas parašė:

Tai kad jei atidžiau pažiūrėsite, tai pamatysis, kad ne merginos ir moterys yra vertybė, o vyrai. Kol jaunos, tol galvoja priešingai, nes minia sekioja iš paskos. Sekioja tik tam, kad nusitempti į lovą, bet "šlovė" aptemdo protą. Valkiojasi, skiriasi, vėl valkiojasi... Nuo 40 metų pradeda suprasti, kad aplink - vien šlamštas...
Ir visai atvirkščiai - vyrams. Jie paklausūs įvairaus amžiaus. Be to, mums daug lengviau rinktis, nes tinka daug platesnio amžiaus diapazono merginos.. Ir trisdešimties, ir penkiasdešimties - vyras visada ras prie ko prisiglausti ar ką priglausti.
Moterys tuo pasigirti negali...Iki trim būtina užmegzti tvirtus ryšius. Nuo trim trijų šansų lieka minimaliai, bet pasitaiko visokių istorijų, susidraugavimų - epizodų. Nuo kem gali drąsiai eiti ruošti šunims šieno žiemai.
Galit ginčytis iki pamėlynavimo, pateikti girdėtas sėkmės istorijas, net mane kaltinti, kad būtent taip yra, bet nuo to niekas nepasikeis. Visos taisyklės turi išimčių.
Diskutuoti ir įrodinėti nesiruošiu.

labai subjektyvu, panasiau i narcizo filosofija savimeilei paglostyti.

13

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

ryo parašė:
Breinas parašė:

Tai kad jei atidžiau pažiūrėsite, tai pamatysis, kad ne merginos ir moterys yra vertybė, o vyrai. Kol jaunos, tol galvoja priešingai, nes minia sekioja iš paskos. Sekioja tik tam, kad nusitempti į lovą, bet "šlovė" aptemdo protą. Valkiojasi, skiriasi, vėl valkiojasi... Nuo 40 metų pradeda suprasti, kad aplink - vien šlamštas...
Ir visai atvirkščiai - vyrams. Jie paklausūs įvairaus amžiaus. Be to, mums daug lengviau rinktis, nes tinka daug platesnio amžiaus diapazono merginos.. Ir trisdešimties, ir penkiasdešimties - vyras visada ras prie ko prisiglausti ar ką priglausti.
Moterys tuo pasigirti negali...Iki trim būtina užmegzti tvirtus ryšius. Nuo trim trijų šansų lieka minimaliai, bet pasitaiko visokių istorijų, susidraugavimų - epizodų. Nuo kem gali drąsiai eiti ruošti šunims šieno žiemai.
Galit ginčytis iki pamėlynavimo, pateikti girdėtas sėkmės istorijas, net mane kaltinti, kad būtent taip yra, bet nuo to niekas nepasikeis. Visos taisyklės turi išimčių.
Diskutuoti ir įrodinėti nesiruošiu.

labai subjektyvu, panasiau i narcizo filosofija savimeilei paglostyti.

visai normaliai Breinas parase. pilnai pritariu. o sia tema sukure 50-mete moteris kad pati save itikinti kad jos senatveje yra kazkokiu pliusu. bet senatve ir senejimas niekada neturejo pliusu vien tik minusus. tik jaunyste yra vertybe. dziaukites kol dar jauni esat nes laikas greitai bega

14

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

kad seni galetu,kad jauni zinotu.

15

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

https://www.youtube.com/watch?v=9N0OHdRFcJA

16

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Breikas parašė kad nuo 40m moteris nebereikalinga

17

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Tai normali nuomone ?

18

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Nors...nuomone yra nuomonė.  Visokių jų yra aplinkui

19

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

mnm parašė:

Breikas parašė kad nuo 40m moteris nebereikalinga

Breinui nereikalinga, normalus poziuris, jis nori jaunesnes smile

begant laikui vis labiau vengiu bendraamziu ar vyresniu zmoniu kompanijos - dazniausiai verkia, kad sensta, kad niekam nereikalingi, istisai kalba apie savo paslijusia sveikata, kokie dabar blogi zmones ir pan. brrrr... jokiais budais nesakau, kad visi tokie, bet.. ir man norisi nuo ju kuo toliau begti - tiek nuo moteru, tiek nuo vyru smile

20

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Nuo trim trijų šansų lieka minimaliai ... , pagal Breina