21

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

mnm parašė:

Tai normali nuomone ?

sensejaus zodziai...

22 (redagavo Anna 2017-08-15 15:37)

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

mnm parašė:

Nuo trim trijų šansų lieka minimaliai ... , pagal Breina

pagal Breina smile))) Breino skale galioja Lietuvoje Breino tipo vyrams smile
jeigu siekiate butent Breino, teks susikurti nauja anketa ir pasijauninti smile

23

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

siek nesiekus visvien nepasieksiu
wink

24

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

stasys parašė:
mnm parašė:

Tai normali nuomone ?

sensejaus zodziai...

o kas yra sensejus?

25

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

mnm parašė:

siek nesiekus visvien nepasieksiu
wink

niekaip nesuprantu - tai patinka jums Breinas ar ne? smile
jeigu ne, tai koks skirtumas, ka jis cia raso?
o jei patinka - tai meileje, kaip kare - tinka visos priemones. plius, pagal gyvenimo ironijos desni, Breinui svieciasi gyvenimas su bendraamze ar vyresne moterimi smile sekmes smile

26

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

mnm parašė:
stasys parašė:
mnm parašė:

Tai normali nuomone ?

sensejaus zodziai...

o kas yra sensejus?

http://www.prestonaikido.co.uk/wp-content/uploads/2014/09/moriheiueshiba1-Sakura-Dojo.jpg

27

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Bet kokiame amžiuje svarbiausias dalykas yra sveikata ir gyvenimo būdas. Visa kita - lyrika. Jauniems atrodo, kad jie žavūs, drąsūs ir protingi. Kai subręsti, tada supranti, kad nebuvai nei toks labai jau žavus, nei drąsus ir juo labiau protingas. Tik veikė pasaulio bambos sindromas.

28

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

o as cia draugausiu su Anna) ji idomi ir grazi

29

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Konstantinas parašė:

o as cia draugausiu su Anna) ji idomi ir grazi

Na,na panasius komplimentus destei kazkada Olai,tai ji dingo kazkur is cia.Bent Annos pasigailek..Be jos komentaru cia butu ziauriai nuobodu..

30

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

sian per ziniu radija ciela paskaita visokie propesoriai skaite apie senejimo procesa. neskaitant genetikos, gyvenimo budas labai daug lemia. tos savim ir aplinkiniais nepatenkintos niurzgos, kurios pyksta ant vyru ir likusio pasaulio, pacios save savo neigiamom emocijom dar labiau sendina. chromosomu lygyje. taip ir iseina, kad nebedaug 50 plius vertu demesio lieka. ju tikrai yra, pats pazystu, bet jos i savo  sansa laikosi tvirtai isikabinusios ir laisvos nebuna.

31

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Anna, pasiaukok ieskoko labui, prisiviliok Konstantina, suzinok, kur jis ja paslepe. o mes susiorganizave ja isvaduosim. grys Ola ir ieskokas vel suklestes

32

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Antanas Patamsis parašė:

Anna, pasiaukok ieskoko labui, prisiviliok Konstantina, suzinok, kur jis ja paslepe. o mes susiorganizave ja isvaduosim. grys Ola ir ieskokas vel suklestes

pala, pala, o kokia man nauda?
pasiseks Konstantinui, išvaduotai OLAI, ieškokui, o labiausiai - Patamsiui, bet kas man iš mano aukos? kas paskui eis mane vaduoti iš Konstantino haremo?
nebent Gytis smile nors ne, jis paprasčiausiai suorganizuotų man internetą smile ir galėčiau ten iki pat devyniasdešimtmečio komentuoti smile

33

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

gytis parašė:
Konstantinas parašė:

o as cia draugausiu su Anna) ji idomi ir grazi

Na,na panasius komplimentus destei kazkada Olai,tai ji dingo kazkur is cia.Bent Annos pasigailek..Be jos komentaru cia butu ziauriai nuobodu..

o dar pries tai panasius komplimentus desciau Rasai) tai ji isvis anketa istryne po bendravimo su manim) Ola niekur nedingo ji daznai lankosi savo anketoje ir net grazia nuotrauka ikele tik forume nesedi

34

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

o tau koks skirtumas, is kur ieskoke kabeti? interneta turesi, dar Konstantina... apie ka dar gali moteris  svajoti? o ir tokia pasnekove kaip Ola  ieskoke turesi. visi bus laimingi

35

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Konstantinai, tai tik reiskia, kad Olai ivedei griezta cenzura, o Rasai tai prie laido prisiartinti neleidi. Blyb.. visas haremas jau pas tave. siaubingas egoistas esi

36 (redagavo Anna 2017-08-15 21:44)

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Antanai,
na, jūsų ir juokai - argi įmanoma turėti Konstantiną? ir kas galėtų svajoti uždaryti sakalą į narvą?

parašykite Olai argumentuotą laišką ir ne vieną, o ne verskite kitus pildyti jūsų norus smile

37

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

va, ir Anna, pasirode egoiste, nenori del svento reikalo pasiaukoti..

38

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Anna parašė:
mnm parašė:

siek nesiekus visvien nepasieksiu
wink

niekaip nesuprantu - tai patinka jums Breinas ar ne? smile
jeigu ne, tai koks skirtumas, ka jis cia raso?
o jei patinka - tai meileje, kaip kare - tinka visos priemones. plius, pagal gyvenimo ironijos desni, Breinui svieciasi gyvenimas su bendraamze ar vyresne moterimi smile sekmes smile

Kad aš to Breino išvis nepažįstu.  Iš pareikštas nuomonės  apie 50mecius, tai išvis nepatinka

39

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

mnm parašė:

aš to Breino išvis nepažįstu.  Iš pareikštas nuomonės  apie 50mecius, tai išvis nepatinka

du kartus "išvis", "nepatinka" - tai jau labai neabejinga smile

va, Antanas mane išvadino egoiste, nors pats bandė vienu šūviu du zuikius nušauti - susigrąžinti OLĄ ir manimi atsikratyti, bet negaliu teigti, kad jis man nepatinka smile nes tai jau būtų pirmas žingsnis link meilės smile o jo įsimylėti aš nenoriu smile

40

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

50 metu, jau turi santuokoj buti 20 metu.minimum, vaikus šeimoj augint. O čia— tik.nurašytieji, silpni, arba kuriem tik ruri ruri reikia. Žiurekim realiai į viską, žinokim savo.vietąs. juk ilgalaikiai santykiai— tik.laikini, ir po.metu dvieju— tu gulsi vis po kitu, o metai, o metai bėga... tik tak, tik tak...