41

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Sergio parašė:

50 metu, jau turi santuokoj buti 20 metu.minimum, vaikus šeimoj augint. O čia— tik.nurašytieji, silpni, arba kuriem tik ruri ruri reikia. Žiurekim realiai į viską, žinokim savo.vietąs. juk ilgalaikiai santykiai— tik.laikini, ir po.metu dvieju— tu gulsi vis po kitu, o metai, o metai bėga... tik tak, tik tak...

O jeigu likai vienisa ne savo noru, o tapai nasle? Negi esi nurasytas, nebeturi jokiu sansu naujam gyvenimui?

42

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Romantike parašė:
Sergio parašė:

50 metu, jau turi santuokoj buti 20 metu.minimum, vaikus šeimoj augint. O čia— tik.nurašytieji, silpni, arba kuriem tik ruri ruri reikia. Žiurekim realiai į viską, žinokim savo.vietąs. juk ilgalaikiai santykiai— tik.laikini, ir po.metu dvieju— tu gulsi vis po kitu, o metai, o metai bėga... tik tak, tik tak...

O jeigu likai vienisa ne savo noru, o tapai nasle? Negi esi nurasytas, nebeturi jokiu sansu naujam gyvenimui?

našliai— visai.kas kita. Bet jei.mylejei tikrai žmogu, turejei.paskuj ji Išeit

43

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Sergio parašė:
Romantike parašė:
Sergio parašė:

50 metu, jau turi santuokoj buti 20 metu.minimum, vaikus šeimoj augint. O čia— tik.nurašytieji, silpni, arba kuriem tik ruri ruri reikia. Žiurekim realiai į viską, žinokim savo.vietąs. juk ilgalaikiai santykiai— tik.laikini, ir po.metu dvieju— tu gulsi vis po kitu, o metai, o metai bėga... tik tak, tik tak...

O jeigu likai vienisa ne savo noru, o tapai nasle? Negi esi nurasytas, nebeturi jokiu sansu naujam gyvenimui?

našliai— visai.kas kita. Bet jei.mylejei tikrai žmogu, turejei.paskuj ji Išeit

mes gyvenam civilizuotoj salyje, ne kokiam Afganistane, ar Indijoje.Linkiu tau to pacio

44

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Romantike parašė:

O jeigu likai vienisa ne savo noru, o tapai nasle? Negi esi nurasytas, nebeturi jokiu sansu naujam gyvenimui?

sansu labai nedaug del demografines situacijos) pati zinai kad vyrai mirsta anksciau

45

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Sergio parašė:
Romantike parašė:
Sergio parašė:

50 metu, jau turi santuokoj buti 20 metu.minimum, vaikus šeimoj augint. O čia— tik.nurašytieji, silpni, arba kuriem tik ruri ruri reikia. Žiurekim realiai į viską, žinokim savo.vietąs. juk ilgalaikiai santykiai— tik.laikini, ir po.metu dvieju— tu gulsi vis po kitu, o metai, o metai bėga... tik tak, tik tak...

O jeigu likai vienisa ne savo noru, o tapai nasle? Negi esi nurasytas, nebeturi jokiu sansu naujam gyvenimui?

našliai— visai.kas kita. Bet jei.mylejei tikrai žmogu, turejei.paskuj ji Išeit

respect

46

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Juodasis humoras... Vykęs pokštas ar ne - patys nuspręskite... Bet tai - tik pokštas...
O labai, labai rimtai reikia pridurti, kad našlėms tų šansų gal tiek pat minimaliai, bet čia visai kita, kitokia kalba, visai kita tema... Labai apmaudu, kai šeimas ir žmones išskiria tragedija...
Nepainiokit nakties su diena..

47

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Breinas parašė:

Juodasis humoras... Vykęs pokštas ar ne - patys nuspręskite... Bet tai - tik pokštas...
O labai, labai rimtai reikia pridurti, kad našlėms tų šansų gal tiek pat minimaliai, bet čia visai kita, kitokia kalba, visai kita tema... Labai apmaudu, kai šeimas ir žmones išskiria tragedija...
Nepainiokit nakties su diena..

Aciu jums uz protinga komentara...Geros dienos

48

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Skaitau ir žaviuosi kai kuriais žmonėmis 50+, tik komentuoja čia juos visi kuriems 50-... juokinga... gal jie tikisi, kad jų tas 50+ nepalies, nes vyrai išeina anksčiau, o gal tikisi išrasti jaunystės eleksyrą ir apsistoti ties 49 smile
50+ yra tiek gražus, kiek patys juos susikuriam... pažįstu žmonių, kuriems 70+ ir jie kaip magnetai traukia prie savęs pabendrauti, o yra tokių 30+, kurie nori tave tik po savimi pasikišti... tad žmogus yra unikalus nepriklausomai nuo amžiaus, o nuo mūsų pasirinkimo... rinkimės tai, kas mums teikia džiaugsmo ir nereikės vyrukas kalbėti apie 50+ moterytes prastai (matyt 30+ moterytės į juos jau nebežiūri, nes akys krypsta į 20+ big_smile )...
gyvenimas pilnas stebuklų... galima turėti šeimas, užaugintus vaikus, šalia savęs patikimą partnerį su kuriuo praleidai ketvirtį amžiaus ir čia gali rasti puikių pašnekovų, jei į juos nežiūri kaip į paklotą ar anklodę tongue

49

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Žiūri - ir tos 30+, ir tos 30-... Kurią čia istoriją papasakoti, kaip čia kiečiau pasigirti..? Ar kaip aš prisirenku telefono numerių ir dalis jų lieka net nepanaudoti..? Nea... Gal kaip aš pradėjau eksperimentuoti gatvėje?
Tie magiški skaičiai, puošiantys anketą - 41, 42 - visai nepadeda... Reikia pabandyti ieškoti pažinčių "gyvai". Man žiauriai nesiseka nuspėti amžiaus... Vyresnes aš galiu atsirinkti, o jaunesnių - kiek jaunesnė - ne...
Nu, kažkaip pavasariop... Susitvarkiau reikalus, stabtelėjau prekybos centro aikštelėje... Įkvėpti, pakvėpuoti, sukramtyti, kas įvyko... Išlipau iš mašinos ir nupėdinau porą šimtų metrų iki perėjos, paspaudžiau šviesoforo mygtuką - pateikiau prašymą ir pageidavimą į kitą gatvės pusę... Kol stovėjau ir laukiau, pajutau žvilgsnį kažkur iš nugaros. Labai nepatogiai atsisukau, nes mergina kaip tik tuo metu praėjo už manęs. Spėjau tik pamatyti, kad lieknutė, ilga, balta (ne gelsva, ne geltona) blondinė sprindžio dydžio bangomis.. Į kitą pusę aš jau nesisuksiu - išdidus aš...))) Užsidegė žalia, perėjau gatvę, nupėdinau į prekybos centrą... Užtrukau vos kelias minutes, tada vėl neskubėdamas įveikiau tą patį kelią - atgal į mašiną... "Nu, ką" - galvoju - "reikia "apsukti" vaikystės miestą". Reikalai sutvarkyti, į namo - nenoriu, gal pavyks atsikratyti streso... Aš riedu pro studentų miestelį ir matau tą pačią merginą, bet sustoti nedrįstu. "Kiekjaimetųkiekjaimetų" karštligiškai sukosi... Žiede už kilometro apsisukau, grįžau, užvažiavau ant šaligatvio, nes jis ten žemas, išlipau ir dalykiškai paklausiau gatvės... Ji man pradėjo pasakoti, o aš sumišęs ir toliau svarsčiau "kiek"... Manydama, kad nesupratu, ką ji sako, ji pabando kitaip paaiškinti, parodo ranka kryptį ir seka mano emocijas... Aš sumoju, kad reikia ją sustabdyti. "Žiūrėk" - sakau - "Aš tiesiog pagalvojau, kad tau gali būti šalta ir pamaniau pakviesti arbatos, bet dabar matau, kad mus skiria košmariškai didelis amžiaus skirtumas..." Nusprendžiau, kad ji  - studentė...Galėtų būti mano dukra... Gal net daugiau, nei dvigubai jaunesnė. Ji nei kiek nepasimetusi pradeda netrumpą kalbą "na, amžiaus skirtumas tikrai nemažas...", o man pradeda atsivėpti žandikaulis ir šmėkšteli "kaip mes atrodysim su ja kavinėje prie to paties staliuko", todėl aš ją pertraukiu sakydamas "tai va - labai didelis amžiaus skirtumas, todėl ačiū tau labai už pagalbą ir iki.." Ji pažiūri į mane, kaip į nenormalų, kaip į ufonautą ir apeina mano mašina,. Aš dar kartą pakartoju "Iki", o ji neatsisuka, neatsako ir eina lyg pasimetusi... Po valandos ir pusiaukelėje iki namų aš pagalvojau, kad aš asilas... Labai gailiuosi, kad neleidau jai kalbėti... Net du kartus...Gal ji net nebūtų sutikusi gerti tą arbatą kartu. Šito aš jau nesužinosiu. Sėkmės paslaptis - daryti... Jeigu jai nebūtų gėda su manim kavinėje, tai kodėl turėtų būti gėda man. Nieko bloga nedariau ir daryti nesiruošiau. Kitoks požiūris, kitokia nuomonė - visada gerai...
Ze end of story. O istorijų - ne viena ir ne dvi. Aš pavasariop lioviausi rašyti čia laiškus ir atsakinėti. Tik pačioms, pačioms labiausioms...
Juk jeigu man nesisektų, aš "nevaryčiau" pastoviai ant tų, kurios, mano supratimu, - blogis..? Rašyčiau "kaip jums sekasi, Damos (iš didžiosios, kad tik giliau sulįsti)?", "nesvarbu išvaizda ir svoris - man tas pats, ką ir kokią versti į lovą, kad tik pavyktų..."
Vos ne panikavau, kad rytoj man jau trisdešimt metų. Galvojau, kad viskas - aš nurašytas, man neberašys, aš nesusipažinsiu, nebesusitiksiu etc... Niekas nepasikeitė... Niekas nepasikeitė ir po keturiasdešimto gimtadienio... Kai vaikystėj bandydavau bent akies krašteliu pažiūrėti į savo ateitį, ten tvyrodavo aklina tamsa... Aš net šiek tiek bijojau, nes maniau, kad gal greitai mirsiu... Žinoma, kad ir man bus penkiasdešimt. Kaip bus, aš nežinau... Gal iki  tada aš subręsiu..?

50

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Dankanas Maklaudas smile

51

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Ne vpadlu tiek rašyt buvo? Net neskaičiau, kokia ten esme? Šiam sajte— nieks jokiu pliusu neturi.  Bukit ramūs. Šitas sajtas— jau.pilnas dugnas. Kiek metu, nei šeimu, nei gyvenimo. Tik palikuoniai nežinia nuo ko

52

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Tai visdelto kokia žinute Breinas siunčia šiuo parašymu ? Tokiu ilgu su smulkmenom ... ?

53

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

mnm parašė:

Kad aš to Breino išvis nepažįstu.  Iš pareikštas nuomonės  apie 50mecius, tai išvis nepatinka

Netiesioginis atsakymas į netiesioginį klausimą smile

54

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

As tiesiog atkreipau dėmesį forume į kažkieno išsakyta nuomone ir tiek.  Negi kas čia naujo , kad vyrai žiūri į jaunesnes ?   Tik visdelto apie ką yra tas ilgasis postas ...?

55

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Breinas graziai parase man patiko. o siaip Breino zinute yra puikus testas pagal kuri galima atrinkti moteris) kurios nesuprato jo zinutes is karto netinkamos

56

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Tipo reikia tik linkseti galva ir ploti ausimis kad viskas tau aisku.kitaip nepapulsi i isrinktuju rata.Na ka as zinau nu nei juoktis nei verkti.ant kiek zmogus turi jaustis iskirtiniu kad tokias nesamones kliedeti.

57 (redagavo Anna 2017-08-18 21:35)

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

nors nieko neišmanau apie reklamą, literatūrą bei kitą meną ir manipuliaciją žmonėmis, bet Breino pateikta žinutė pasižymi mažiausiai dviem išskirtiniais bruožais:
- sukurta raštingo žmogaus;
- žmonėms kilo klausimų, kurių esminis "o KĄ ji reiškia?"ir "KODĖL?" tai jau labai daug. priversti žmones mąstyti? šiais laikais??? ir dar diskutuoti tarpusavyje?

58

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

p.s. bet Konstantinas man patinka labiau smile

59

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Anna parašė:

p.s. bet Konstantinas man patinka labiau smile

Na va,tai vaduoti tamstos is Konstantino haremo jau ir nereiks ? Savanoriskai,tai savanoriskai...

60 (redagavo gytis 2017-08-19 16:08)

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Apie ka raso Breinas? Neturiu didelio rasytojo talento,tai galiu viska subanalint ar suprimityvinti.Raso apie kazka panasaus,kaip vidurinio amziaus krize.Kai ima traukti prie jaunu merginu,bet bandoma stabdyti save,motyvuojat sveiku protu,ar visuomenes nustatytomis elgesio normomis..-kiek jai metu ir kaip kiti i tai paziures..Stabdai save ir po to grauziesi del neisnaudotu galimybiu..Posto autorius tikisi subresti...Vargu..Tik  begant laikui paprasciausiai kai kurie aspektai taps visiskai dzin...