41

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

mam labiau tamsiaplaukiai patinka:) nors ir sviesus nieko buna:)

42

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Man labiausiai patinka tamsiaplaukiai. angliua juodumo plaukais... tongue o jei dar plaukai ilgi, tai mirstu... tongue

43

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Tamsiaplaukiai ar sviesiaplaukiai???Hm...Plauku spalva nesvarbi, juk siais laikais yra ivairiu dazu tiek vyrams tiek moterims:)))

44

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

ir pliki visai nieko-sampuno nereikia. Su skuduriuku dulkes nusluostai ir ramu...

45

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

lietuviu shyvasis - gereusia rushis, t.y. ne tamsus, bet ir ne baltas;D i juodukus ishvis nezhiuriu

46

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

na man nesvarbu ar jis sviesiaplaukis ar tamsiaplaukis galu gale ar plikas kai ji myli tai nera skirtumo koks jis bet jai atvirai tai tamsiaplaukiai labiau trukia

47

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

man tai tamsiaplaukiai,o manasis tai isvis pats tamsaus gymio o plaukuciai tai juodi,juodi kaip smala mmm...man ner nieko grazesnio...nu bet aisku del skonio juk nesigincijama.kiekvienam savo  wink

48

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

O as alpstu kai pamatau gatve einanti juodu plauku, rudu akiu, simpatiska vaikinuka, taip ir norisi prieiti ir uzkalbinti smile   (juokauju) sviesiaplaukiu irgi buna simpatisku, bet cia nienetai, nors rudos akys, sako melagingos, tai kur teisybe? big_smile

49

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukiai rudaakiai Mmmm..... tongue

50

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Tai gal vaikinus dar ir pagal dantu spalva pradedam rinktis? big_smile Nesuprantami dalykai.. renkasi vaikinus pagal plauku spalva... rrrr..... tuoj vaikinai paneles pagal batu ismera prades rinktis.. ( me susierzinus smile )

51

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

galvokit ka norit, niekas ju ir nesirenka pagal akis, tik paprasciausiai kiekvienas turim savo nuomone ir ja reiskiam laisvai, o gal jum nesvarbu su dantim jis ar ne, plikas ar praziles ;(

52

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

sviesiaplaukiai:))pp

53

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Tamsiaplaukiai RULEZZZ@!!!!!!! nu nebutinai, siaip man prie sirdies tamsiaplaukiai, bet meileje tai tas nera svarbu smile

54

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

nezinau, bet man dazniau tenka bendraut su sviesiaplaukiais.

55

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukiai, ilgesniai plaukais,,,uu...kaip grazu..:D

56

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukiai graziausi......

57

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

O man visokie patinka:) Tik "ryzi" kazkaip nelabai prie sirdies...:)

58

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

manau kad plauku spalva neturi tureti reiksmes svarbu kad butu geras zmogus. tuo isistikau 100 % kaip savo nesu groziu gyvensi:)

59

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Demesi iskart patraukia tamsiauplaukiai bet siap ... gali but ir sviesiaplaukis p.s jai reikes perdazysim ;DDD

60

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Lorete, 46 parašė:

Na ,
Kurie vaikinai jums labiausiai patinka? smile
ar sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?:)p

Na man ir tamsiaplaukiai, ir sviesiaplaukiai smile~