1

Tema: Tatuiruotes

Niuz.. ka apie jas manote??
ar darytumetes? kurioje vietoje?
ar turit?
jei taip, kurioje vietoje?

2

Re: Tatuiruotes

labai grazu!!!!bet skauda...neturiu dar bet turesiu=P nes sese jas pati daro=]]]]

3

Re: Tatuiruotes

Na del skausmo, tai ziurint kur darai tatoo:) as tai turiu ant kojos, ir man neskaudejo;) dar zadu darytis ant nugaros, tai didziausias mano noras:D

4

Re: Tatuiruotes

nu sheip jo pritariu!!!!:)

5

Re: Tatuiruotes

Siaip pati labai noreciau turet tattoo:) bet dar nesugalvoju kur ir kokios noreciau...:D

6

Re: Tatuiruotes

gaunu alga ir einu darytis big_smile ( tik neuzpawydekit tos kurios norit darytis big_smile ) che che pagaliau issipildys mano swajone big_smile o darysiuos tai ant kaklo,nu truputi zemiau nugaroj,tik idomu ar ten lb skaudes...???:) aaaa...egiptietiskas kryziukas,man graziuuuuu :]

7

Re: Tatuiruotes

na sveikinu kad issipildys tavo svajone;) man kazkas tai sake kad toj vietoj truputi skaudes, bet del tokio grozio galima ir pakenteti;)

8

Re: Tatuiruotes

dekuj dekuj big_smile nors skausmas man ir nepatinka bet istversiu kaip nors big_smile:D aj ir dar gal zinot ilgai ten negalima maudytis,kepintis saulytej ir pan... ??? smile dar girdejau kad ir gert negalima ta diena kai pasidarai tatoo...bet cia speju bobuciu paistalai....:]

9

Re: Tatuiruotes

as turiu ant kojos.. siaip jutau kai dare big_smile
maudytis vonioje ir baseine savaite laiko negalima.. wink po dusu galima wink

10

Re: Tatuiruotes

hmm tattoo netuliu bet ziaurei noreciau...kur nors ant nugaros apacioj....:P

11

Re: Tatuiruotes

hmm o ka manot apie auskarus pati ash dar turiu ti ketures skyles....na o jus?ar jum taj patinka?zinokit virsuj visai neskauda durtid tik ilgiau gyja taj va..

12

Re: Tatuiruotes

skausmas darant priklauso nuo vietos, kurioje darai.. plius dar nuo zmogaus jautrumo.. noreciau, bet nedarysiu ir pinigu gaila ir klausimas ar as jos po desimties metu irgi noreciau..

13

Re: Tatuiruotes

O kur tuos keturis turi??ir siaip ce jou kita tema!:::759

14

Re: Tatuiruotes

ausi...hmm zinau bet deja nzn kaip sukurti ta nauja tema taj rasiau cia...taj va vienoj ausi pas mane trys o kitoj  vienas bet taj neilgam bus dar daugiau..

15

Re: Tatuiruotes

Karolina, 11 parašė:

hmm tattoo netuliu bet ziaurei noreciau...kur nors ant nugaros apacioj....:P

gal sakau biskiuka paauk dar... :] ankstokai apie tatoo galvot tau... smile

16

Re: Tatuiruotes

Aš norėčiau tatuiruotės... smile Nugaroj, žemiau liemens... smile Kokią panterą arba gyvatę išsitatuiruočiau... smile

17

Re: Tatuiruotes

galit jus man atsakyti kodel dauguma panu pasinese ant tatoo zemiau liemans ant nugaros???atsimenu kai buwo madoj darytis tatoo gelyte ant peties...geriau darytis tatoo ne ten,kur daro dauguma,o ten kur yra originalu ir neiprasta...:] mano nuomone....:]

18

Re: Tatuiruotes

ant peties arba blausdos grazu

19

Re: Tatuiruotes

Viktorija, 24 parašė:

ant peties arba blausdos grazu

nu man tatoo ant peties tai tik pas vaikina grazu...kazkaip vyriska vieta man tas petys big_smile:]

20

Re: Tatuiruotes

atsimenu kazkada ir as norejau tatuiruotes. todel seniai seniai viena diena uzplauke debeselis, todel  nuejau ir pasidariau.... ant....krutines..kiskuti, bet labiau panasus i suniuka. ir kodel tada man tas debeselis uzplauke?!!!