101

Re: Tatuiruotes

Kas turi tatoo, tas turi daug silpnybių nėra patenkintas savimi smile

102

Re: Tatuiruotes

Tatuiruotės gražu, tik kai jų būna ne per daug.

103

Re: Tatuiruotes

PRIES KELIS MENESIUS TAI LABAI NOREJAU TATTOO BET DABAR TAI PRAEJO NORAS...NES JUK TAS PATS PAVEIKSLIUKAS JAU IR NUSIBOSTA, O KAI PASENSI TAI ISVIS SUSIRAUKSLES IR ISBLUKS...JEI KA TAI TIKRAI NE IS PAVYDO KALBU...PATI GALECEU TURETI NORS IR SIANDIEN PAT..TIK GERAI PAGALVOKIT AR TIKRAI NORIT...NES DAUGIAU VIS ATSIRANDA TOKIU KUR NORI PASINAIKINTI..IR BEJE PASIDARIUS VIENA NORISI DAR IR DAR

104

Re: Tatuiruotes

keksiskai atrodo, bet matyt beveik kiekvienoj motery kazkur giliau ar nelabai giliai slypi kekse, tai darykites i sveikata, jei jum tai atrodo patraukliai

105

Re: Tatuiruotes

o kai pasensi ataip atip niek i tave neziures ir nesvarbu ar su tattoo busi ar be jos, o anukelem tai atrodys normalus reiskinukas tu laiku.. man laba grazu kai pasvyrus yra tatoo ir ne viena.. pasaka.. o taip pat ir pas moteri.. as asmeniskai zinau ko noriu ir kokios tatoo, ne ji simbolizuotu kaika.. ir cia ne vienos dienos sprendimas, kad uzsigeidiau ir sast.. ne vienerius metus apie tai mastau..



O del keksiskumo nenusisnekek SAULIAU, 24 nors is tokios kalbesenos duociau 15m. bet yra kaip matom..

106

Re: Tatuiruotes

O del keksiskumo nenusisnekek SAULIAU, 24 nors is tokios kalbesenos duociau 15m. bet yra kaip matom..[/quote]

is tavo lupu - tai tikras pagyrimas, sirdingai dekoju:)

107

Re: Tatuiruotes

Noriu nakolkes, bet kazkaip abejoju ar verta darytis...

108

Re: Tatuiruotes

sirdingai prasom wink

109

Re: Tatuiruotes

Evelina, 13 parašė:

Niuz.. ka apie jas manote??
ar darytumetes? kurioje vietoje?
ar turit?
jei taip, kurioje vietoje?

kolkas neskubek,gerai apgalvok,tai visam laikui nenutrinsi nenuvalysi,nebent dadarysi dar didesne:D:D

110

Re: Tatuiruotes

Šarūnė, 17 parašė:
Lina, 24 parašė:

cia viena mergina rase apie tai kad k... pradejo darytis tattoo.. gal geriau pasiskaityk tattoo istorija, vienose salyse zmones tiki kad tattoo turi gydomuju galiu, kad isvaro piktasias dvasias ir ten tikrai neraso apie k... man regis ta pati mergina ir kitoj temoj apie tattoo ta pati posta parase :?
>>>jau kitoj temoj rasiau ad turiu 3 tattoo :V velniuka, panteras ir Twetty wink


super tweety, noreciau pamatyti kaip atrodo. nes nuo kokios 5 klases apie ji svajoju big_smile taciau visi atkalbineja mne darytis tweety ;/ tikrai faina ;]


na jei labai patinka animaciniai personazai tai kodel gi ne wink vis geriau negu kokia kaukole tongue o mano tweetyis atrodo taip

http://forumas.ieskok.lt/imgload/5290

111

Re: Tatuiruotes

noriu tatoo wink

112

Re: Tatuiruotes

As jau kokie 5 metai ir noriu:D bet vis dar nedarau...

113

Re: Tatuiruotes

Orentas, 22 parašė:

As jau kokie 5 metai ir noriu:D bet vis dar nedarau...


as ir panasiai tiek laiko norejau ir galvojau pasidaryti tattoo :V na ir pasidariau, dabar turiu 4 maziukess tattoo, net  pamirstu kad jos yra :V

114

Re: Tatuiruotes

as jei daryt, tai ir nedidele ir kur nematomoj vietoj wink ne kitimes tikslas pasirodyt butu;)

115

Re: Tatuiruotes

zmones tatoo daresi visais laikais ir zinoma ne patys protingiausi. jei pavarcius forumus apie tatoo tai uz jaunimas pries vyresni. Bet nereikia pamirsti kad vyresni kazkada irgi buvo jaunimas tai kode gi nepasimokyti is kitu klaidu?

116

Re: Tatuiruotes

as baigiau studijas su pagyrimu smile noriu tatoo tai as idijotas? tada tu balerina karoc:D susenusia nuomone cia kisa avo visiems:)

117

Re: Tatuiruotes

seip man asmeniskai labai grazei tatoo ir pati noreciau pasidaryti kokia bet retkarceis pagalvoju ar po to taip pat  ar nenoresiu jos atsikratyti....;) bet seip tatoo man labai labai labai grazu wink

118

Re: Tatuiruotes

Norejau tattoo pora metu svarsciau daryt ar nesidaryt nes kaip ir visam gyvenimui nusprendziau pasidaryt ir nesigailiu bet nesiulau daryt tiems kurie pamate draugas ar drauge turi ir ash noriu reikia paciam suprast ar tau to tikrai reikia cia ne kokie batai ar kelnes kad nepatiko ishmetei

119

Re: Tatuiruotes

Man tai patinka kai bahuriukas turi arba ant kaklo,arba ant rankos,taip ahujenai!:))

120

Re: Tatuiruotes

Kaip senovėj vergus su išdegintais ženklais žymėjo, taip dabar žmonės savo noru žymisi;D Banalu tos tatoo, iškart visą įdomumą nuo žmogaus numuša. Prieš kokį dešimt metų gal ir orginalu buvo, bet tikrai ne dabar.