121

Re: Tatuiruotes

mano nuomone, tattoo darosi ne tam kad pasizymetu, ar del originalumo, kitiems tiesiog grazu wink pvz kaip man :V

122

Re: Tatuiruotes

Mano nuomone tattoo darosi vergai

123

Re: Tatuiruotes

Dovydas, 16 parašė:

Mano nuomone tattoo darosi vergai

kieno vergai :? siais laikais kaip ir vergu nera :? nebent as kazko nezinau :?

124

Re: Tatuiruotes

daug nezinai xD dabar kitos rusies vergija "ekonomine vergija" beje kai bus paleisti mikrochipai bus privaloma ir tatoo periodai periodai.. anksciau buvo vergo zenklas db grozio veliau bus vel vergo..

125

Re: Tatuiruotes

jei manai kad på 10 metu busi tos pacios nuamones kaip ir debar (reiskia nebesivystisi) tai darykis. viskas keiciasi mados poziuris salygos vertinimai ir nuamones, tatoo visam gyvenimui kaip atmintis koks as buvau kvailas 20 metu atgal zalioi jaunystei.

126

Re: Tatuiruotes

Zilvinas, 38 parašė:

jei manai kad på 10 metu busi tos pacios nuamones kaip ir debar (reiskia nebesivystisi) tai darykis. viskas keiciasi mados poziuris salygos vertinimai ir nuamones, tatoo visam gyvenimui kaip atmintis koks as buvau kvailas 20 metu atgal zalioi jaunystei.

kad keliuose aspektuose laikaisi principu tai nereiskia kad nesivystai ar esi nepazangus beto cia daugiau asmeninis reikalas tos tatoo ..

127

Re: Tatuiruotes

siais laikais tatoo juk galima ir panaikinti nuo kuno...

128

Re: Tatuiruotes

Lina, 25 parašė:

Šarūnė, 17 parašė:
Lina, 24 parašė:

cia viena mergina rase apie tai kad k... pradejo darytis tattoo.. gal geriau pasiskaityk tattoo istorija, vienose salyse zmones tiki kad tattoo turi gydomuju galiu, kad isvaro piktasias dvasias ir ten tikrai neraso apie k... man regis ta pati mergina ir kitoj temoj apie tattoo ta pati posta parase :?
>>>jau kitoj temoj rasiau ad turiu 3 tattoo :V velniuka, panteras ir Twetty wink

super tweety, noreciau pamatyti kaip atrodo. nes nuo kokios 5 klases apie ji svajoju big_smile taciau visi atkalbineja mne darytis tweety ;/ tikrai faina ;]

na jei labai patinka animaciniai personazai tai kodel gi ne wink vis geriau negu kokia kaukole tongue o mano tweetyis atrodo taip

http://forumas.ieskok.lt/imgload/5290

nuostabu smile))

129

Re: Tatuiruotes

įdomu kaip atrodys kai busi 60 metų:::810

130

Re: Tatuiruotes

tatoo toks reikalas, kad jaunoms panelems reiketu gerai pagalvoti kurioe vietoje darysies tatoo ir ar nekenks veliau tavo gyvenime nekaltas piesinelis ant kuno smile

131

Re: Tatuiruotes

žemas, 41 parašė:

įdomu kaip atrodys kai busi 60 metų:::810

Kai bus 60 ir/ar daugiau, tai nemanau, kad kazkam bus ydomu kaip ta tatoo atrodo... big_smile

132

Re: Tatuiruotes

panaikint galima, bet liks žymės.

pati esu pasidarius panterą ant kairės rankos.
ir dar darysiu smile
man tai gražu. aš UŽ!

133

Re: Tatuiruotes

Na reik darytis tokioj vietoj kad jau senatvei vargei ar besimatytu tokioj vietoj...:D  As uz ir labai noreciau.

134

Re: Tatuiruotes

Mano nuomone  merginoms gražu turėti ne didelę  tatto , pati nedidukės norėčiau.

135

Re: Tatuiruotes

Turiu ant sprando. Tai kita kalba užrašytas mano vardas.

136

Re: Tatuiruotes

Ar daro kas lietuvoje 3D tattoo?
http://www.youtube.com/watch?v=7Eqdxh4oTFI

137

Re: Tatuiruotes

noreciau tokios oginalios ir nedidukes smile

138

Re: Tatuiruotes

grazu tattoo ir galima pakentet ta skausma, gi toks grozis poto buna ;DDD

139

Re: Tatuiruotes

Turiu ir dar darysiuos:))

140

Re: Tatuiruotes

ne tu viena turi, na ir as ta pacia minty galvoju, kad vienos maza ;D