1

Tema: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Sveiki,
          Rytoj startuoja nauja kriptovaliuta (BNK). Labai gera galimybe investuoti, juk zinodami kriptovaliutu populiaruma siomis dienomis, galime tiketis kriptovaliutos era tesis ilgai.
Popuiariausia kriptovaliuta, manau, visiems zinoma - Bitcoin pries metus vienas bitcoin kainavo apie $300, kur kaina siuo metu siekia $4400 ir planuojama per 3metus pakils iki $10000 per Bitcoin`a.

Kodel ne Bankerai? Kaina tik 1 euro centas uz 1 BNK. pirkti limitu nera... Viskas nauja BLOCKCHAIN technoligija. Jums pasiulys galimybe uzdirbti naujos kriptovaliutos sudarant SMARTCONTRACT, registruokites cia.

https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=3373748644

Daugiau informacijos apie Bankera galite rasti cia

https://www.youtube.com/watch?v=b5osUZCFuBE

viskas paprasta, DAUGIAU INFO a.z
sekmes

2 (redagavo Konstantinas 2017-08-28 09:06)

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

na visu pirma jeigu ir prisiregistruociau tai referal id istrinciau) nenoriu leisti kitiems uzsidirbti is manes. o jeigu paskaiciuoti tarkime zmogus is 1 bitcoino uzsidirbo per metus 4100 usd nes 4400-300=4100.
paskui tavo pasisakymas: "planuojama kad per 3 metus kaina pakils... "
finansu rinkoje tu nieko negali planuoti ypac 3 metams i prieki. tu nezinai kas bus rytoj. kaip treideriai kitam pasaulio gale sureaguos i viena ar kita ivyki. o cia jus susiruoset planuoti 3 metams i prieki. todel tokie pasiasakymai atrodo neprofesionalus ir gali susilaukti daug kritikos is kitu treideriu.  dar kitas dalykas: praeties rezultatai negarantuoja ateities rezultatu. is kur jus istrauket kad naujos kriptovaliutos populiarumas bus toks pat kaip bitcoinu? o gal jos pelningumas bus mazesnis? bitcoinas butent todel ir buvo toks populiarus nes tai buvo pirmoji kriptovaliuta.
na ir dar vienas dalykas: investuotojai yra labai konservatyvus zmones nes jie rizikuoja savo pinigais ir didelem sumom. todel jie geriau renkasi iprastas valiutu poras tokias kaip eur/usd ir su dideliu atsargumu investuoja i niekam nezinomas ka tik atsiradusias kriptovaliutas

3

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

pries kazka rasant, siulau pasidometi. apie Bitcoin visi zino, jog verte bus 10.000
jeigu kazka girdejes apie valiutu poras, kur rizika paremta dar su svertu, gali investuoti pats.
Bitcoin toli grazu ne pirmoji kriptovaliuta, ji tiesiog atejo kartu su nauja technologija, kuri ir yra pats Bitcoin, nes jis ne tik pinigine verte turintis vienetas.
Priminsiu, kad uz 10000 bitcoinu kadaise buvo nupirkta pica, kurios verte siai dienai butu 40milijonu doleriu.
Bankera tik startuoja, o kaina jau nurodyta, kad kils... jums spresti, tiketi, ar ne..
Prekyba prasideda siandien 14:00.
Naiviems - investicija ne indelis, gali prarasti verte.

4

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Nu, kam tos tuščios kalbos... Tai kokie rezultatai nuo 14 val. iki 19.30..?

5

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

kuo ji geresne nei 1000 kitu crypto?

6

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Alvydas parašė:

siulau pasidometi. apie Bitcoin visi zino, jog verte bus 10.000

kas tie visi? ir ka jie zino? po kiek metu bus? matai kiek daug klausimu) geriau pateik technine ir fundamentine analize btc/usd arba btc/eur nors ir rytojaus dienai. kiek %rytoj padides arba sumazes kursas? kokia reiksme pasieks? del kokiu priezasciu? kokie veiksniai tai nulems? ka rodys indikatoriai ir trendo linijos?  va mazdaug panasiu budu reikia kurti savo prognoze. o apie Bitcoin kaip tik domiuosi) bet as veikiu pagal technine analize ir kokios valiutu poros grafikas palankesnis ten ir prekiauju tokiu budu visiskai nesvarbu ar tai eur/usd arba btc/usd ar kokia kita pora. kur siuo metu susiformavo palankesne situacija grafike ten as ir ateinu

7

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

http://images.vfl.ru/ii/1503944323/b0bb017c/18401987_m.jpg
va pasiziurekit kaip pavyzdi btc/usd kursa uz sia diena h5 intervale. ar matot kokie svyravimai i apacia. o jus sakot kad kursas tik augs

8 (redagavo Darius 2017-08-28 20:44)

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

man siaip kas su TonyG, tas yra itartina, cia buvo kazkoks skandalas rusijoj - scam kambari T6poker  buvo atsidares. Neskaciau visos temos, jei idomiau patys paskaitykit:

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/t6poker-major-fraud-312600/

Paskui neaisku kaip su lietuvos losimu namais ir istatymais. Ar tik neprisidejo prie to kad sukurt tokias salygas, kad beveik neimanoma uzsienio imonems ieit i lietuvos rinka legaliai - prisigalvojo kad reik atsidaryt realiu kazino punktu jei nori ten online pokerio kambari legalu turet, kazkoks bullshit.

Visi pokeristai lauke geresniu salygu nei kitur, tikedamiesi kad pokerio zaidejas pades issprest pokeriu zaideju problemas, ir nusivyle.

Jam ir kitom lietuvos imonem tai naudinga - atsisijoji konkurentus ir lengvai dirbi, o kad zaidejam nenaudinga, tai visiskai dzin.

Tai nenustebciau jei ir cia scam.

9

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

daunai. Greit pardavines inkstus už skaičiukus ekrane big_smile

10

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Konstantinas parašė:

http://images.vfl.ru/ii/1503944323/b0bb017c/18401987_m.jpg
va pasiziurekit kaip pavyzdi btc/usd kursa uz sia diena h5 intervale. ar matot kokie svyravimai i apacia. o jus sakot kad kursas tik augs

nu man rods crypto valiutom cia iprasti svyravimai smile turbut galima uzsipirkt per juos pigiai ir as dar tuo nesinaudoju nes mano brokeris kur su demo zaidziu nepalaiko BTC smile

11

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Breinas parašė:

Nu, kam tos tuščios kalbos... Tai kokie rezultatai nuo 14 val. iki 19.30..?

Serveriai uzluze buvo, nepavyko isigyti. Bandyti reiks vistiek. Palauksiu kol isparduos pre-ICO vadinamais.

12

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Konstantinas. Mano manymu, jei po dideliu svyravimu atsistato, vadinasi stipri valiuta.
pries savaite kaina buvo $4400 siai dienai $4617 sparciai kyla. prognozes - neisvengiamos.
D.Trumpas R.Kyiosaki R.Branson B.Gates magnatai, kurie teiga bitcoin nesustabdomas. Ateities valiuta.
Jau bitcoin ATM yra visam pasauly ir net Topocentre galima Bitcoinais atsiskaityt...

Sergio. uz posta net snapso atsisakytum...

13

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Reikia turėti visa banko kortele.
O bankai prieš ar už  ...visdelto ?

14

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

mnm parašė:

Reikia turėti visa banko kortele.
O bankai prieš ar už  ...visdelto ?

Reikia tureti bitcoin pinigine. QR kodas naudojamas, nuskanuojant. 
Cia bankams - mirtis ateina, jeigu bus placiai naudojama valiuta..Pinigais, kortele, kodel ne bitkoinu?
  Yra kur jau priima atsiskaitymus ne tik internete, bet ir barai, kavines...

15

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

man nepatinka kad tuo bitcoinu taip viskas sudetingai padaryta. Mano tevams butu per sudetinga. Nebent isspres viska, kad galetu ir pensininkas suprast.

16

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Darius parašė:

man nepatinka kad tuo bitcoinu taip viskas sudetingai padaryta. Mano tevams butu per sudetinga. Nebent isspres viska, kad galetu ir pensininkas suprast.

Kad nereikia cia nieko spresti  smile bus cash, crecit cards ir bitcoin. Su bitcoinu viskas paprasta, nauja rusi pinigu visad sunku suprast. Per savaite Bitcoin pakilo $480. Ir nezada sustoti... BET PRISIMINKIM Bankera.

Kad Bankeros verte kiltu, tereikia ja pirkti. Tam kas nesupranta Referal reiksmes ir tame vertes, nesakykit nieko, ok..?
As ieskau zmoniu norinciu investuoti i Bankera.  Pagal oficialius duomenis dabartine kaina 1euras=100bankera. menesio laikotarpyje, uzsidarys pirkimas irkaina bus 1,7euro uz ta pati 100.
Daugiau A.Z

17

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Darius parašė:
Konstantinas parašė:

http://images.vfl.ru/ii/1503944323/b0bb017c/18401987_m.jpg
va pasiziurekit kaip pavyzdi btc/usd kursa uz sia diena h5 intervale. ar matot kokie svyravimai i apacia. o jus sakot kad kursas tik augs

nu man rods crypto valiutom cia iprasti svyravimai smile turbut galima uzsipirkt per juos pigiai ir as dar tuo nesinaudoju nes mano brokeris kur su demo zaidziu nepalaiko BTC smile

NEPIRKIT jokiuose brokeriuose. Tai netikri BITCOINAI. ten viskas Yra CFD produktai.
CFD produktas su svertu. 10 euru prekiaujate kaip 500euru. Kad jau perkate ten viena BTC CFD uz $400 negalvokitkad isigyjot bitcoina. $400euru produktas vertes turi 20.000 !!! ir nuostolius prisiimat nuo 20.000 vertes!!   Norit isigytitikra bitcoin, rasykit man...

18

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Alvydas parašė:
Darius parašė:
Konstantinas parašė:

http://images.vfl.ru/ii/1503944323/b0bb017c/18401987_m.jpg
va pasiziurekit kaip pavyzdi btc/usd kursa uz sia diena h5 intervale. ar matot kokie svyravimai i apacia. o jus sakot kad kursas tik augs

nu man rods crypto valiutom cia iprasti svyravimai smile turbut galima uzsipirkt per juos pigiai ir as dar tuo nesinaudoju nes mano brokeris kur su demo zaidziu nepalaiko BTC smile

NEPIRKIT jokiuose brokeriuose. Tai netikri BITCOINAI. ten viskas Yra CFD produktai.
CFD produktas su svertu. 10 euru prekiaujate kaip 500euru. Kad jau perkate ten viena BTC CFD uz $400 negalvokitkad isigyjot bitcoina. $400euru produktas vertes turi 20.000 !!! ir nuostolius prisiimat nuo 20.000 vertes!!   Norit isigytitikra bitcoin, rasykit man...

Nu tai brokeris neleis nukrist daugiau nei tavo saskaitoj yra pinigu. Tai jei saskaitoj 20k tada jo, bus ir nuostolis 20k. O taip tai uzdarys automatiskai.

Jei nusipirksi be sverto tikru btc uz 20k, tai taip pat jie gali sunykt ir tavo nuostolis bus 20k.

Siulau paziuret sita apie crypto:

https://youtu.be/aLFdVdNFqM8?t=801

Kas idomu net baltarusas sako kad salys kaip rusija, baltarusija, venesuela yra korumpuotos, jomis negalima pasitiket. Del to ten net labiau zmones supranta btc verte, nes yra patyre dideles infliacijas. Ten gali jei labai nori ir nekilnojama turta atimt. Gal ir vakaru salyse gali, nezinau, bet mazesne tikimybe.

19

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

Viskas gali sunykt, tik manau nesupranti sverto galios.  nedideli kainos pokyciai sudegina pinigus.
Bitkoinui **** infliacija, todel jis nesustabdomas.

PRIMINSIU. Bitcoin kaina buvo verta centais, todel rekomenduoju investuoti i nauja kriptovaliuta -BANKERA.
100 BNK kaina 1euras.  Investuokite  po50 euru ir uzmirskite 5metams. 
kaip ir kur pirkti - A.Z

20

Re: Nauja kripto valiuta Bankera (BNK) by Guoga

manau nesupranti sverto galios.

kodel taip manai?