1

Tema: gyvenimo pasirinkimai

Ar jus esat patenkinti savo pasirinkimais gyvenime , kaip mokslai ar seimos sukurimas ar jums to pakanka gyvenime ir nenorit daugiau  ? as tai pats mokslu nebaiges nes manes tiesiog taip netraukia jie ir nezinojau ko gyvenime noriu iki nesenai kol užsimaniau kad labai noreciau dirbt su technologijom , bet neturiu issilavinomo .

2

Re: gyvenimo pasirinkimai

tai kas kliudo įgyti išsilavinimą?
galiu parekomenduoti svetainę, kur yra visos studijų ir profesinio mokymo programos, visos švietimo įstaigos, tik rinkitės smile

https://www.aikos.smm.lt/Registrai/SitePages/Studij%C5%B3%20ir%20mokymo%20programos.aspx?ss=6f54d85d-7e32-46f6-b664-29ae4d64f40f

ne, savo pasirinkimais nesu patenkinta. bet suprantu, kad tuo metu pagal tuometinį mano patyrimą ir sąlygas tai buvo patys geriausi pasirinkimai. su retomis išimtimis smile
tiesa, manau, kad per ilgai liūdėdavau dėl klaidingo pasirinkimo ir vis atidėliodavau pokyčius. bet visgi jiems ryždavausi.
išsilavinimas, ypač aukštasis - ne esmė. su retomis išimtimis smile

3

Re: gyvenimo pasirinkimai

Klaidos gyvenime turi būti, tai neišvengiama. Be jų mes nebūtume mes. O ir apskritai, iš kur gali žinoti klaidingi tai pasirinkimai, ar teisingi. O gal tai likimas juos tyčia mums pakiša?:)

4

Re: gyvenimo pasirinkimai

Todėl ir vadinasi pasirinkimai, kad renkamės kiek leidžia esama situacija, bet pasiekiam tam tikrą ribą, kai reikia apsispręsti. Kaip kad sakoma, su keliais rašikliais iš karto neparašysi. Tai galioja visom gyvenimo situacijom. Bandyti galima, kol nepavargsti, bet su amžium tai vargina ir tada važiuoji sena vaga, nors kol sugebam keistis ir keisti, tai dar esam jauni...:::008

5

Re: gyvenimo pasirinkimai

Kad ir kaip keistai atrodytu bet gyvenime renkames trumpiausia kelia kuri itakoja aplinkybes.todel ne mes renkames o aplinkybiu visuma renkasi mus.

6

Re: gyvenimo pasirinkimai

Niekad nesirinkau trumpiausio kelio, o rinkausi tuo metu man atrodžiusį geriausiai. Be abejo aplinkybės įtakoja, bet tikrai nepritariu fatalistams.

7

Re: gyvenimo pasirinkimai

jusu visu pasirinkimai buvo sud... netinkami, nes rezultatas graudus - sedit prie kompo, kai kiti gyvena

8

Re: gyvenimo pasirinkimai

O kas čia graudaus - sėdėti prie kompo? Nejaugi jūs, tamsta Patamsi sėdėdamas prie kompo graudinatės?:)
Kas graudinasi, o kas tenkina smalsumą, ieskodamas įdomių charakterių, nuomonių ar požiūrių:)

9

Re: gyvenimo pasirinkimai

Antanas Patamsis parašė:

jusu visu pasirinkimai buvo sud... netinkami, nes rezultatas graudus - sedit prie kompo, kai kiti gyvena

iš kuklumo bei mandagumo pavartojote ne tą įvardį - juk akivaizdu, kad turėjote minty "mūsų" smile

10

Re: gyvenimo pasirinkimai

Kuo pats kvepia, tuo kitus tepa...:::008

11

Re: gyvenimo pasirinkimai

Marina parašė:

Niekad nesirinkau trumpiausio kelio, o rinkausi tuo metu man atrodžiusį geriausiai. Be abejo aplinkybės įtakoja, bet tikrai nepritariu fatalistams.

is principo vienas kita supratome tik man iki fatalisto tikrai toloka.bet gyvenime dazniausiai teko rinktis is to kas yra ir taikytis prie aplinkybiu o ne is to ko noriu.

12

Re: gyvenimo pasirinkimai

Prie aplinkybių taikytis tenka, bet ir aplinkybes susikuriam mes patys. Jeigu tikrai norim, galim pakeisti viską iš pagrindų. Dažniausiai mus riboja mūsų paties susikurtos taisyklės, standartai, o ypač - baimės.
Šiandien Lietuvoje negali būti nebent kosmonautu.  Visu kitu - gali. Net be išsilavinimo. Anksčiau reikėjo sugebėjimų, o dabar gal užtektų tik labai didelio noro. Susigraibai pagrindus, labai nori mokytis ir tai bus įvertinta.
Ar aš patenkintas pasirinkimais? Viskas buvo gerai, kol aš elgiausi teisingai. O kai man viskas nusibodo, aš ėmiau žaisti su ugnimi. O su ugnimi žaisti negalima. Jei tu nesilaikai taisyklių, jei tyčia jas ignoruoji ir tyčia laužai, tai tik laiko klausimas, kada susimausi. Aš achu...linau... Mano viražai ir geimas negrįžtamai apvertė mano gyvenimą. Dabar, prieš žengdamas žingsnį tada, aš elgčiausi kitaip. Kad ir kas benutiktų, žmogus prie visko pripranta. Gyvenimas dabar toks pats - su džiaugsmais, su liūdesiu, tik pastoviai lydi skausmas. Gyveni su juo. O būna akimirkų, dienų, net periodų, kai tu gyveni ir džiaugiesi tais periodais. Gali sau pasakyti, kad dėl to verta gyventi - dėl tokios dienos, dėl tokios akimirkos. Nors ir tada tas skausmas tave lydi - visai šalia, lygiagrečiai. Jį jauti, pasukęs galvą - gali matyti, ištiesęs ranką - gali paliesti... Visada vos už kokio pusmetrio... Kaip ryškiausia, plati linija... Ar amžinai - nežinau... Labai ilgam - tikrai...

13

Re: gyvenimo pasirinkimai

na, pensininkiu klubas, nejaugi neduosit buvusiam ereliui, dabar skausmo sukaustytam, uz papo palaikyti? na, bent is gailescio? bent pazadekit

14

Re: gyvenimo pasirinkimai

O, malonu susipažinti. Tai jūs tas mūsų priešpensininkių klubo naujasis šefas, tamsiųjų kerčių Antanukas. Duosim, duosim, kai šefo įsakymą gausim...:::008

15

Re: gyvenimo pasirinkimai

Breinas parašė:

Prie aplinkybių taikytis tenka, bet ir aplinkybes susikuriam mes patys. Jeigu tikrai norim, galim pakeisti viską iš pagrindų. Dažniausiai mus riboja mūsų paties susikurtos taisyklės, standartai, o ypač - baimės.
Šiandien Lietuvoje negali būti nebent kosmonautu.  Visu kitu - gali. Net be išsilavinimo. Anksčiau reikėjo sugebėjimų, o dabar gal užtektų tik labai didelio noro. Susigraibai pagrindus, labai nori mokytis ir tai bus įvertinta.
Ar aš patenkintas pasirinkimais? Viskas buvo gerai, kol aš elgiausi teisingai. O kai man viskas nusibodo, aš ėmiau žaisti su ugnimi. O su ugnimi žaisti negalima. Jei tu nesilaikai taisyklių, jei tyčia jas ignoruoji ir tyčia laužai, tai tik laiko klausimas, kada susimausi. Aš achu...linau... Mano viražai ir geimas negrįžtamai apvertė mano gyvenimą. Dabar, prieš žengdamas žingsnį tada, aš elgčiausi kitaip. Kad ir kas benutiktų, žmogus prie visko pripranta. Gyvenimas dabar toks pats - su džiaugsmais, su liūdesiu, tik pastoviai lydi skausmas. Gyveni su juo. O būna akimirkų, dienų, net periodų, kai tu gyveni ir džiaugiesi tais periodais. Gali sau pasakyti, kad dėl to verta gyventi - dėl tokios dienos, dėl tokios akimirkos. Nors ir tada tas skausmas tave lydi - visai šalia, lygiagrečiai. Jį jauti, pasukęs galvą - gali matyti, ištiesęs ranką - gali paliesti... Visada vos už kokio pusmetrio... Kaip ryškiausia, plati linija... Ar amžinai - nežinau... Labai ilgam - tikrai...

Ką reiškia : "As achu...linau "?

16

Re: gyvenimo pasirinkimai

Tai kad, ponas Antanai Patamsi, nei man reikia gailesčio, nei jis ką gali pakeisti, nei aš buvęs erelis. Niekada nesu melavęs merginai, kad nusitempčiau ją į lovą. Niekada nepirkau, niekada neparsidaviau, nesisiūlau ir pakęst negaliu, kai siūlosi man. Anksčiau aš čia po kelis kartus per dieną perversdavau anketas, ieškodamas perliukų, o paskutiniu metu, to nedarau. Man iki šiol neįtikėtinai sekasi. Aš erelis dabar! Gal Jums užvažiuoti kokį kartelį, kad įrodyti?
Žodžiu, be reikalo jūs viską suprimityvinote iki bandymo tokiu ne itin garbingu būdu prisirinkti sau dividendų. Aš visada sakau, ką galvoju. O jūs galvokite, ką norite.

17

Re: gyvenimo pasirinkimai

Marina parašė:

Ką reiškia : "As achu...linau "?

Reiškia "numojau į bet kokias ribas, elgdamasis ne tiek, kaip tinkamas, bet specialiai elgdamasis kenkėjiškai, neteisingai, blogai." Labai netikslus vertimas...

18

Re: gyvenimo pasirinkimai

subybejau, toks butu tikslus vertimas

19

Re: gyvenimo pasirinkimai

Breinas parašė:
Marina parašė:

Ką reiškia : "As achu...linau "?

Reiškia "numojau į bet kokias ribas, elgdamasis ne tiek, kaip tinkamas, bet specialiai elgdamasis kenkėjiškai, neteisingai, blogai." Labai netikslus vertimas...

Aišku, ačiū.

20

Re: gyvenimo pasirinkimai

Nėra už ką, Marinule. Vertimo rasti taip ir nepavyko. Gal todėl ir panaudojau tą žodį.
Antanai, jūs antrą kartą šian neteisus. Nebūtų tikslus toks vertimas. Prisrėbęs jūs šian mažumėlę? Ar pagalvojot, kad man vakar kažkas nutiko, todėl dabar sėdėsiu, kaip pelė? Aha - XEP BAM! Galite išversti..?