1

Tema: Pati rimčiausia TEMA

Čia rašome tik rimtai.

2

Re: Pati rimčiausia TEMA

Visos temos rimtos, ziurint kaip ziuresi ir matysi...:::008

3

Re: Pati rimčiausia TEMA

Supratau.Gali jau pradeti pasakoti koki anekdota...

4

Re: Pati rimčiausia TEMA

Nusprende zuikis parsivesti is uzsienio drambli. Pririso viena duonos kepaleli ant nugaros, o kita po pilvu. Pasienieciai sustabdo ir klausia, kas cia dabar. Tai mano sumustinis, atsake zuikis...:::008

5

Re: Pati rimčiausia TEMA

laizykit batu pada!

6

Re: Pati rimčiausia TEMA

Marina parašė:

Nusprende zuikis parsivesti is uzsienio drambli. Pririso viena duonos kepaleli ant nugaros, o kita po pilvu. Pasienieciai sustabdo ir klausia, kas cia dabar. Tai mano sumustinis, atsake zuikis...:::008

Saunuole! Beje galetum pabandyti parduoti tai kaip savotiska ideja tarkim hamburgeriu reklamai..

7

Re: Pati rimčiausia TEMA

As lb.neversli...Galiu paciam perleisti iniciatyva. Sis anekdotas lb.senas. Gali ir plagijavimu apkaltint...:::008

8

Re: Pati rimčiausia TEMA

Sergio parašė:

laizykit batu pada!

Kokia patirtis ir aplinka, tokia ir raiska...:::008

9

Re: Pati rimčiausia TEMA

butent! šioj aplinkoj, aplinkaj  siulau jai tinkamą darbą atlikt!

10

Re: Pati rimčiausia TEMA

Nezinia kokioj jus ten aplinkoj sedit, bet, kad taip bendrauti su nepazistamais zmonem, tai reikia daug smurto but paciam patyrus. Arba augot vaiku namuose arba asocialioje aplinkoje. Belieka tik uzjausti ir linkiu pakeist bendravimo stiliu. Bus visiems, o svarbiausia ir paciam smagiau gyventi si vieninteli , nepakartojama gyvenima...:::008

11

Re: Pati rimčiausia TEMA

Marina parašė:

Nezinia kokioj jus ten aplinkoj sedit, bet, kad taip bendrauti su nepazistamais zmonem, tai reikia daug smurto but paciam patyrus. Arba augot vaiku namuose arba asocialioje aplinkoje. Belieka tik uzjausti ir linkiu pakeist bendravimo stiliu. Bus visiems, o svarbiausia ir paciam smagiau gyventi si vieninteli , nepakartojama gyvenima...:::008

Kai niekas nieko cia nepazista "patylesi-protingesnis atrodysi" taisykle galioja tiek vejus snekanciam karstakosiui tiek moralistui, kalbanciam apie gyvenimo grozi tam zmogui, kurio taip pat visai nepazista, galbut jis prikolina, o jus puolate viska estetizuoti, tokiu estetu forumai pilni tiek pat kiek ir troliu. Daznai susimastai kurie is ju didesni kenkejai.

12

Re: Pati rimčiausia TEMA

Be abejones, man vienodai rodo, kas ka nori, tas ta raso, bet , kai paliecia mano orbitos erdve, tuomet pakomentuoju...Manau, kad svarbiausia nekenkti sau ir laiku tai suprasti, kad nereiketu mirties patale kankintis, jog kazkam pri*****i dusia...:::008

13

Re: Pati rimčiausia TEMA

Marina parašė:

Manau, kad svarbiausia nekenkti sau ir laiku tai suprasti, kad nereiketu mirties patale kankintis, jog kazkam pri*****i dusia...:::008

mirties patale virtualaus bendravimo praeities aktualijos su nepazistamais asmenimis manau ko gero eina i paskutine eile pagal svarbuma. Net bioenergetikai savo klientams pilnavertiskai negali atlikti seanso per webcam'a. Virtualaus bendravimo zala yra tik musu paciu reakcija i kitu replikas, daugiau nieko.

14

Re: Pati rimčiausia TEMA

Kiekvienas bendravimas yra patirtis ir pamoka. smile

15

Re: Pati rimčiausia TEMA

Pritariu Valdui...:::008

16

Re: Pati rimčiausia TEMA

per daug sureiksminta ta jusu virtuali patirtis.

17

Re: Pati rimčiausia TEMA

čia tik savartynas, kur šiukšliu daug...

18

Re: Pati rimčiausia TEMA

Sergio parašė:

laizykit batu pada!

O gal i tuos padus viniu prikalinet.Vis idomiau bus..

19

Re: Pati rimčiausia TEMA

Sergio parašė:

čia tik savartynas, kur šiukšliu daug...

Tai ko cia kapstotes ? :::008

20

Re: Pati rimčiausia TEMA

aš užeinu pašikt