1

Tema: Isdavyste

Ar kada teko suzinoti,kad vaikinas tave apgavo su kita mergina?

2

Re: Isdavyste

taip

3

Re: Isdavyste

tap teko,ne tik apgavo,bet ji ir pastojo nuo,o paskui turejo vesti,va taip.bet tai buvau jau seniai,uzmirsau,bet kartais prisimenu,juk mano pirma meile buvo:-{

4

Re: Isdavyste

taip teko......isiskyreme piktuoju nors jau kai tiek metu praejo pykcio nebejauciu,bet kartu su juo likt nebenoreciau.....

5

Re: Isdavyste

buna dar, kad tavo pana su kitu apgauna...

6

Re: Isdavyste

teko smile ir nieko.. po kiek laiko praeina viskas, apskirtai zmogus labai idomus padaras - sugeba pamirsti smile

7

Re: Isdavyste

neteko, taciau, jei tai ir butu nutike, o jis man pats tai prisipazintu ir paprasytu atleidimo, tai tikrai atleisciau, juk mes zmones- visada klystame ir turime teise pasitaisyti...

8

Re: Isdavyste

man ir yra teke n kartu uzsimerkti pries tokius patiniskus vyru poelgius...ne viena kart hmm  jie gi vyrai- taip viska paaiskinu yikes

9

Re: Isdavyste

Yra teke ir man ta isgyventi ir pats esu ne angeliukas buves...
Bet daugiau tikrai nenoreciau, kad tokios nesamones pasikartotu... Taip kad bandau pats buti saziningas ir to pacio tikiuosi is savo drauges...

10

Re: Isdavyste

jaunystė kvailystė smile visko būna bet geriau nesikartotų smile

11

Re: Isdavyste

Dovilė, 18 parašė:

Ar kada teko suzinoti,kad vaikinas tave apgavo su kita mergina?

pati ir susekiau, o tada tai jau jam ragai buvo wink

12

Re: Isdavyste

o ishdavyste jums yra kas ??? prisilietimas ? bucinys ? sexas ? mintys? kas ??? skirtingi zmones skirtingai suvokia viska..

13

Re: Isdavyste

Rokas, 19 parašė:

o ishdavyste jums yra kas ??? prisilietimas ? bucinys ? sexas ? mintys? kas ??? skirtingi zmones skirtingai suvokia viska..

Isdavyste, kai isduodi su kita... mano labai ilga istorija, tikrai nepradesiu cia jos pasakot

14

Re: Isdavyste

Agne, 23 parašė:
Dovilė, 18 parašė:

Ar kada teko suzinoti,kad vaikinas tave apgavo su kita mergina?

pati ir susekiau, o tada tai jau jam ragai buvo wink

ka gi padarei jam ?? big_smile

15

Re: Isdavyste

geriau daugiau to nei vienam nesuzinot;)

16

Re: Isdavyste

oi kaip yra skaudu ,kai isduoda mylimas zmogus!Nezinau ka jam padaryciau!Isvaziavo i ta **** airija ir paliko mane su vaikuciu 5metuku!ISGAMA!:{PYDERAS

17

Re: Isdavyste

taip teko.. ir to negalejau taip lengvai pamirsti ir atleisti nes jis tai padare su mano geriausia drauge, bet neissiskyriau su juo pradraugavau dar menesi ir padariau ta pati ka jis man kad suprastu kaip man buvo skaudu...ir man pavyko jis kentejo dar daugiau nei as:)

18

Re: Isdavyste

bet tai kaip zema atsilyginti "tuo paciu". argi jum patiems neslykstu, eiti i kaire su kitu zmogum vien tik tam kad atkersyt ? tai tik parodo, kad jus patys ne ka geresni uz ta kuriam kersyjat. vadinasi abu verti vienas kito.

19

Re: Isdavyste

jo jau nuo 16 metu kerstas eina tai ksa bus po 10 metu baisu baisu ner zodziu

20

Re: Isdavyste

Aleksandras, 21 parašė:

bet tai kaip zema atsilyginti "tuo paciu". argi jum patiems neslykstu, eiti i kaire su kitu zmogum vien tik tam kad atkersyt ? tai tik parodo, kad jus patys ne ka geresni uz ta kuriam kersyjat. vadinasi abu verti vienas kito.


tai jei tave iskaudina, sakai negalima atsilyginti tipo patciai kenteti, o tegu ta antra puse buna laiminga, uz tai, kaip tave uzgavo nu tikrai cia nesamone,